Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ogromne zaskoczenie. Joe Biden w Kijowie
11445
PanM
20 lutego 2023r. o 16:51
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): gdzie teraz jest ten co to nawołuje by nie eskalować? ;D


on nie musi całymi dniami na forum pewnie przesiadywać jak ty... janie ;))
pewnie ma inne ciekawsze zajęcia i nie jest uzależniony od lokalnego portaliku
pewnie nawet do redakcji spłakać się by nie pobiegł, bo mu dokuczają na forum
ja tam nie wiem, ja go nie znam :))

a coś chciałeś konkretnego od niego, czy tak tylko jojczysz?
;))
Dopisane 20.02.2023r. o godz. 16:40:aaa
zapomniałem

nie eskalujemy
nie eskalujemy

bo jan się popłacze ;D

Ostatni kawałek urodzinowego tortu..
Pozdrawiam.
Nie eskalujemy .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
20 lutego 2023r. o 17:02
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): gdzie teraz jest ten co to nawołuje by nie eskalować? ;D


on nie musi całymi dniami na forum pewnie przesiadywać jak ty... janie ;))
pewnie ma inne ciekawsze zajęcia i nie jest uzależniony od lokalnego portaliku
pewnie nawet do redakcji spłakać się by nie pobiegł, bo mu dokuczają na forum
ja tam nie wiem, ja go nie znam :))

a coś chciałeś konkretnego od niego, czy tak tylko jojczysz?
;))
Dopisane 20.02.2023r. o godz. 16:40:aaa
zapomniałem

nie eskalujemy
nie eskalujemy

bo jan się popłacze ;D

#dulski...
dlaczego mnie odpisujesz a nie krytykujesz wpisu ''wierzby''?
właśnie dlatego że jesteś ''dulski'' ;D
ale jak widzę wpadł tu twój koleżka ''kryształ'' więc masz z kim pisać...;D
i co ciekawe sam ponownie szuka ''kopa'' by później jęczeć Kazimierzowi w rękaw dlaczego to falco nie jest karany...;D


Dopisane 20.02.2023r. o godz. 17:02:

PanM napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): gdzie teraz jest ten co to nawołuje by nie eskalować? ;D



Nie eskalujemy .

prosiłem kłamliwy grubasie byś nie podpierał swoich postów moimi ...
szukasz kumpli ? ... to zmień adres bo jestem ostatni wśród tych którzy by chcieli mieć z kimś takim jak ty jakikolwiek kontakt...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Wierzba niezalogowany
20 lutego 2023r. o 17:05
Jak to jest , Janusz z DM chwali 3 dniową operacją, cieszy się z każdego zabitego ukraińskiego dziecka czy kobiety. I dalej na Dolnych Młynach balanga .
A w Januszowej ojczyźnie , przeciwnicy Władymira z okien wypadają , A on dalej z Putinem . A co ? Fruwać umie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
20 lutego 2023r. o 17:10
~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Jak to jest , Janusz z DM chwali 3 dniową operacją, cieszy się z każdego zabitego ukraińskiego dziecka czy kobiety. I dalej na Dolnych Młynach balanga .
A w Januszowej ojczyźnie , przeciwnicy Władymira z okien wypadają , A on dalej z Putinem . A co ? Fruwać umie ?



czy ty jesteś normalny? ...bo po wpisie sugeruję ci szybką wizytę u specjalisty ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwony Mikołajek niezalogowany
20 lutego 2023r. o 17:11
https://wolnemedia.net/eksplozja-chorob-po-zastrzykach-na-covid-19/

Ameryko dziękujemy za szczepionki na Covid!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fakty przeciw propagandzie niezalogowany
20 lutego 2023r. o 17:22
Rosja została powiadomiona o wizycie Joe Bidena w Kijowie na kilka godzin przed jego wyjazdem - przekazał doradca prezydenta USA da.bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan
I kto tu nie eskaluje, przecież Rosjanie już dawno jak by chcieli to by z biegającego po Kijowie komika zrobili by jedną rakietą pierwszego ukraińskiego kosmonautę .Teraz jak by chcieli mieli by dublet , ale wbrew co mówią nasze ścierwo media ,nie chodzi im nawet o całą ukrainę tylko o tereny rosyjsko języczne i aby się skończyły mordy na Rosjanach dlatego nie wchodzą całą swoją zmobilizowaną armią ,tylko powoli metodycznie wyzwalają swoje tereny małą ilością wojska , i to oni nie eskalują tylko USA i nasze kukły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
20 lutego 2023r. o 17:28
słusznie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 lutego 2023r. o 17:29
Falco111 napisał(a):


nie płacz
bądź facet
umyj czajnik
przeproś
żyj dalej
;)

i nie eskalujemy
to najważniejsze ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza