Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mateusz Morawiecki omija Bolesławiec. Dlaczego?
~~Makowy Grab niezalogowany
1 marca 2023r. o 9:54
Nie, nie badałem. Nie jestem naukowcem. Jedynie czytałem wyniki prac naukowych i chciałem się nimi podzielić, widząc że ludzie nie do końca wiedzą jakie mechanizmy spowodowały pojawienie się tłumu kobiet wykrzykujących wulgaryzmy na ulicach naszego miasta.
Ty, wnosząc ze słownictwa, też bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu. W takim stanie umysłu też łatwo tobą manipulować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
1 marca 2023r. o 10:00
~~Makowy Grab napisał(a): Nie, nie badałem. Nie jestem naukowcem. Jedynie czytałem wyniki prac naukowych i chciałem się nimi podzielić, widząc że ludzie nie do końca wiedzą jakie mechanizmy spowodowały pojawienie się tłumu kobiet wykrzykujących wulgaryzmy na ulicach naszego miasta.
Ty, wnosząc ze słownictwa, też bardzo emocjonalnie podchodzisz do tematu. W takim stanie umysłu też łatwo tobą manipulować.


Te prace naukowe to przekaz dnia , zramolałego ,stojącego nad grobem starca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Grab niezalogowany
1 marca 2023r. o 10:08
~~Eee napisał(a): stojącego nad grobem starca.

Takie zaklinanie rzeczywistości jest typowe dla osobników w twoim stanie emocjonalnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PISPO niezalogowany
1 marca 2023r. o 10:12
~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Oszust pinokio niech wyjedzie z Polski

A kto kogo posadzi? Nikt z PO nie posadzi nikogo z PIS ani odwrotnie. Nie bądź naiwny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
1 marca 2023r. o 10:23
~~Makowy Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a): stojącego nad grobem starca.

Takie zaklinanie rzeczywistości jest typowe dla osobników w twoim stanie emocjonalnym.


Nie jarzę , naukowcem nie jesteś , to może choć psychiatrą albo psychologiem ? No bo przecież nie PISowskim trollem ,prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Willa plus niezalogowany
1 marca 2023r. o 10:53
Gonić tych złodziei jak najdalej od Bolesławca na drogę dać mu miskę ryżu i niech żre .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
1 marca 2023r. o 12:11
~~Eee napisał(a):
Nie jarzę , naukowcem nie jesteś , to może choć psychiatrą albo psychologiem ? No bo przecież nie PISowskim trollem ,prawda ?

Powiedzmy że pedagogiem, więc jakieś podstawy psychologii i psychiatrii mam. Akurat wystarczające by zauwazyć stan emocjonalnego pobudzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Franek niezalogowany
1 marca 2023r. o 15:16
~~Willa plus napisał(a): Gonić tych złodziei jak najdalej od Bolesławca na drogę dać mu miskę ryżu i niech żre .[/

Idź do kościoła i wypowiadaj się .



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza