Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
22-latka oskarża trenerów o gwałt. Doszło do tego, gdy była nieletnia.
~~Szarobiały Powojnik niezalogowany
3 marca 2023r. o 14:00
W końcu ktoras z dziewczyn się odważyła!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Chmiel niezalogowany
3 marca 2023r. o 14:52
Niestety męscy nauczyciele wf bardzo często zachowują się niestosownie w stosunku do żeńskiej części klasy. W gimnazjum startowałam w wielu zawodach i ukończyłam gimnazjum z oceną celującą i dobrą rekomendacja. Do liceum poszłam do profilu sportowego wiążąc nadzieję, że tam również uda mi się osiągnąć sukces. Niestety żarciki oraz niestosowne komentarze nauczycieli na temat mojego wyglądu a konkretnie budowy ciała , spowodowały, że przestałam uczęszczać na wf i ukończyłam liceum z dopuszczającym :) ... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Kuflik niezalogowany
3 marca 2023r. o 15:25
W końcu jakieś dowody! Takie rzeczy dzueja się w łuczniczym środowisku na codzień. Przyjrzyjcie się klubom na Śląsku.
Dziewczyny są manipulowane i zastraszane przez trenerów. Sylwii trener wmówił, ze ją kocha. Jedyny mężczyzna który się nią zajął- i jak nastolatka ma sobie z tym poradzić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Mina niezalogowany
3 marca 2023r. o 18:17
Do prokuraturu a nie do bolczyk info....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~nauczyciel niezalogowany
4 marca 2023r. o 10:29
rodzice oddając pod opiekę swoje nieletnie dzieci nauczycielom są pewni , że są pod dobrą opieką i choć by nieletnia usiadła gołą pupą na nosie nauczycielowi , to on nie ma prawa tego wykorzystać i zachowywać się jak knur
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Heniuś niezalogowany
4 marca 2023r. o 12:23
Gdyby nie była pewno i nie miała dowodów prokurator by nie wszczynał sprawy a patrząc tak na ten świat sportu to tam oprócz imprez działaczy niewiele osiągnięć za to życie towarzyskie bujne . Podobnie zresztą jak w naszej kadrze narodowej , Król Strzelców potyka się p własne nogi kiedy grają za złotówki . Ma rację niech zrobi im teraz trening przed prokuratorem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żeby Polska była Polską niezalogowany
4 marca 2023r. o 14:45
Przeraża mnie fakt jak łatwo jest w Polsce zniszczyć człowieka fałszywymi oskarżeniami. Zamyka się ludzi do pierdla na podstawie oszczerstwa bo se przypomniała po latach że chyba ktoś ją molestował , to gdzie ona myła jak miała 16 lat sie pytam? czemu w tedy nikomu tego nie zgłosiła i jakie ma dowody i durne media jeszcze paplają polsaty i tvny. Tomasz Komenda 18 lat siedział niewinnie za gwałt i morderstwo 15 latki. Ale co dla polsatu news liczy się temat chwilowa sensacia to cchu.. że komuś sie niszczy życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Dzwonek niezalogowany
4 marca 2023r. o 14:48
A może to ona ich molestowała
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza