Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drożyzna przebiła kolejną barierę, inflacja sięgnęła zenitu, bolesławianie tracą ogromne pieniądze
~~Złota Kufea niezalogowany
17 marca 2023r. o 17:51
~~haha napisał(a): Mi drożyzna lata koło dupska jestem na bezrobotnym i nie interesuje mnie ile wszystko zdrożało .


takie podejście do życia to się chwali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasty Szparag niezalogowany
17 marca 2023r. o 18:06
Socjalizm to kosztowny eksperyment. Socjalizm 2.0 jest bardziej kosztowny od socjalizmu bolszewickiego 1.0. Najśmieszniejsze jest w tym że masy pozwalają tym neobolszewikom na eksperyment kolejny raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GabrielRok niezalogowany
17 marca 2023r. o 18:49
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
17 marca 2023r. o 19:52
Kadencja sołtysa trwa 4 lata i taki sołtys ma dostać 400 zł miesięcznie jako dodatek do emerytury ,ktoś kto odprowadza składki na ZUS przez 40 lat otrzyma emeryturę około 1000 zł ,teraz w kolejce ustawią się strażacy z OSP .Koła Gospodyń ,kółka różańcowe ,,rady parafialne , Radni którzy byli 2 kadencje ,pytanie tylko kto za to wszystko zapłaci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
17 marca 2023r. o 19:53
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Kadencja sołtysa trwa 4 lata i taki sołtys ma dostać 400 zł miesięcznie jako dodatek do emerytury ,ktoś kto odprowadza składki na ZUS przez 40 lat otrzyma emeryturę około 1000 zł ,teraz w kolejce ustawią się strażacy z OSP .Koła Gospodyń ,kółka różańcowe ,,rady parafialne , Radni którzy byli 2 kadencje ,pytanie tylko kto za to wszystko zapłaci ?


Zapomniałem dodać Sołtysów jest 470 tys .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Celozja niezalogowany
17 marca 2023r. o 20:04
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a): Kadencja sołtysa trwa 4 lata i taki sołtys ma dostać 400 zł miesięcznie jako dodatek do emerytury ,ktoś kto odprowadza składki na ZUS przez 40 lat otrzyma emeryturę około 1000 zł ,teraz w kolejce ustawią się strażacy z OSP .Koła Gospodyń ,kółka różańcowe ,,rady parafialne , Radni którzy byli 2 kadencje ,pytanie tylko kto za to wszystko zapłaci ?


Zapomniałem dodać Sołtysów jest 470 tys .


Zazdrościsz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
17 marca 2023r. o 21:44
~~Rudobrunatnyrudawa Celozja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wystarczy nie kraść napisał(a): Kadencja sołtysa trwa 4 lata i taki sołtys ma dostać 400 zł miesięcznie jako dodatek do emerytury ,ktoś kto odprowadza składki na ZUS przez 40 lat otrzyma emeryturę około 1000 zł ,teraz w kolejce ustawią się strażacy z OSP .Koła Gospodyń ,kółka różańcowe ,,rady parafialne , Radni którzy byli 2 kadencje ,pytanie tylko kto za to wszystko zapłaci ?


Zapomniałem dodać Sołtysów jest 470 tys .

Zazdrościsz?

Cepie nie zazdroszczę tylko kto za to zapłaci .? Chyba nie ty nierobie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~g-a niezalogowany
17 marca 2023r. o 21:59
Raptem 18 % a szumu jakbyśmy całą mieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza