Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Już w piątek w Perle Żeliszowa „Serva padrona” z udziałem Bogdana Nowaka
~~Różowawa Rudbekia niezalogowany
4 czerwca 2023r. o 23:09
~~Kobaltowy Chaber napisał(a): Jak by ci to wytłumaczyć...
Wiesz jak gotuje się żabę? Wkładasz ją do garnka z zimną wodą i stawiasz na gazie. A temperatura powolutku, powolutku w górę. Jak się żaba zorientuje, że siedzi we wrzątku, nie będzie już w stanie wyskoczyć. Podobnie Niemcy robią z nami. Dziś kultura za Ojro. A co dalej? Myślę że nie ma sensu czekać co dalej i już wyskakiwać z tego garnka.
BOJKOT!!!


Jakby Ci to wytłumaczyć... wiesz zapewne, że organizator wydarzenia, przyjął zaproszenie na zorganizowanie spektaklu od polskiego stowarzyszenia, które uratowało Perłę, prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Szczypiorek niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 10:31
Tak, polskie stowarzyszenie, któremu trzeba placić w Euro. Wyskakuje z garną żabo, póki jeszcze możesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~OtherMind niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 23:50
~~Jasnopopielaty Szczypiorek napisał(a): Tak, polskie stowarzyszenie, któremu trzeba placić w Euro. Wyskakuje z garną żabo, póki jeszcze możesz.

Oczywiście, nie wiem, ale się wypowiem, jakie to ku*wa polskie. To, że Cię na coś nie stać, nie znaczy, że musisz pluć na kulturę. To, że ktoś ma ochotę zapłacić w euro, też Cię nie powinno interesować, bo to nie Twoje poeniądze. Zajmij się lepiej wspomnianą kupą gnoju na podwórku, bo jak sam udowadniasz, nic poza nią więcej nie zobaczysz polaczku cebulaczku :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Jaśminowiec niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 15:15
~~OtherMind napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopopielaty Szczypiorek napisał(a): Tak, polskie stowarzyszenie, któremu trzeba placić w Euro. Wyskakuje z garną żabo, póki jeszcze możesz.

Oczywiście, nie wiem, ale się wypowiem, jakie to ku*wa polskie. To, że Cię na coś nie stać, nie znaczy, że musisz pluć na kulturę. To, że ktoś ma ochotę zapłacić w euro, też Cię nie powinno interesować, bo to nie Twoje poeniądze. Zajmij się lepiej wspomnianą kupą gnoju na podwórku, bo jak sam udowadniasz, nic poza nią więcej nie zobaczysz polaczku cebulaczku :-)

Miłośniku kultury wyższej. Tu nie chodzi że mnie na coś nie stać. Nie chodzi też o to, że mam awersję do sztuki, bo nią żyję na co dzień. Chodzi tylko o to, że ktoś małymi kroczkami robi z nas niemiecki land. A kiedy już do tego dojdzie, poczujesz co to jest niemiecki bat. Wspomnisz wtedy jak to się zaczynało od kultury za Euro ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Jaśminowiec niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 15:16
Tak niewinnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 15:26
Ktoś już wyjaśnił. Czy mam przeliterować???
"""Jakby Ci to wytłumaczyć... wiesz zapewne, że organizator wydarzenia, przyjął zaproszenie na zorganizowanie spektaklu od polskiego stowarzyszenia, które uratowało Perłę, prawda?""""
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.