Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Już w piątek w Perle Żeliszowa „Serva padrona” z udziałem Bogdana Nowaka
~~Tabaczkowy Ambrowiec niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 13:00
W moim kraju ( POLSKA) walutą jest ZLOTY POLSKI!!!! Nie rozumiem ,że organizator tego wydarzenia życzy sobie za bilet w euro!!! Jak ktoś pisze,że " jest to wydumany problem " ,to jestem ciekawa w jakiej walucie dostaje wynagrodzenie ,bo mnie płacą w złotówkach.!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Gazania niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 14:08
~~Płomienna Karagana napisał(a): Jak przyjdę ze złotówkami to mnie wywalą?


Nie wywalą tylko nie wpuszczą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Emerytka niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 14:57
Jeżeli chcą to niech te złotówki zamienią sobie na inną walutę. Najlepiej to przegonić dziadów do domu i podziękować za im taką formę zapłaty. My tu w Zeliszowie mamy lepszych artystów niż oni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dzień Dziecka niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 14:59
~~Biskupia Męczennica napisał(a): Wydumany problem, że w euro. Warto zwrócić też uwagę, że euro jest europejską, nie niemiecką walutą. Niemiecką walutą byłą DM. Lepiej się cieszyć z tego, że ceny dla dzieci są dużo niższe niż dla dorosłych. Za zachodnią granicą w wielu miejscach dzieci i młodzież mają mieć kontakt z kulturą i dlatego mają mocno obniżone lub darmowe wejściówki. Więc zamiast psioczyć, lepiej się cieszyć. W firmach rozliczenia w eur, usd czy innych walutach są na porządku dziennym.


Masz euro ,to zapłać za mnie. Z góry dziękuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Hortensja niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 17:43
Bogdan policz walutę euro (z ryzykiem przewalutowania. bo przecież nie wiemy jak jutro się obudzimy co patafiany wprowadzą - może ruble) po 8 zł daj cenę i zainteresowane polaczki przyjdą, teraz mają jakieś hallo, co ciężko ci zł na euro wymienić - widocznie tak zainteresowana - ny kulturą jesteś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Hortensja niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 17:49
no tak Polska za pisu rublem stoi, ciężko przewalutować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 18:05
Zgodnie z przepisami w Polsce prawnym środkiem płatniczym są bilety narodowego banku polskiego czyli polski złoty (PLN) . Kto odmawia akceptacji płatności w PLN , naraża się na karę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Miesiącznica niezalogowany
1 czerwca 2023r. o 20:32
ten co niema ojro i miedzi
to na koncert nie chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza