Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zjedli około 500 kilogramów pieczonego prosiaka na tradycyjnej Pecenicy [WIDEO, FOTOREPORTAŻ]
~~Mysa Wierzba niezalogowany
3 lipca 2023r. o 18:02
szkoda że wojska nie było ,a może to i lepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jerzy niezalogowany
3 lipca 2023r. o 19:33
Właśnie wróciłem z Bałkanów gdzie jadłem pecenicę. Te prosiaki na fotkach - a raczej świnie , są spalone a nie upieczone. Nigdzie nie zjecie tak smacznej pieczeni z prosiaka, jak na wsi w Bośni, lub Serbii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xD niezalogowany
3 lipca 2023r. o 19:49
~~Mysa Wierzba napisał(a): szkoda że wojska nie było ,a może to i lepiej

Było :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bARANIK niezalogowany
3 lipca 2023r. o 19:49
~~jerzy napisał(a): Właśnie wróciłem z Bałkanów gdzie jadłem pecenicę. Te prosiaki na fotkach - a raczej świnie , są spalone a nie upieczone. Nigdzie nie zjecie tak smacznej pieczeni z prosiaka, jak na wsi w Bośni, lub Serbii.

lecz się xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mp4 niezalogowany
3 lipca 2023r. o 22:05
~~Szarobrunatna Kapusta napisał(a): Ale już do przesady za 100 g 15 zł czyli 60 kilo daje 9tys zł a świnia kosztuje 14,50 w ubojni za kilogram czyste zdzierstwo

Zapraszam do Warszawy tu jest taniej :D
a tak na serio przeczytaj to jeszcze raz co napisałeś :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Zawilec niezalogowany
4 lipca 2023r. o 14:19
~~Szarawy Pieris napisał(a): są ludzie kturym nic nie pasuje

Zwłaszcza błędy ortograficzne i interpunkcyjne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ted niezalogowany
4 lipca 2023r. o 17:49
Wojsko spadło na psy i piszę to z bólem ale taka prawda. Żeby angażować wojsko do jakiegoś wiejskiego festynu ??? sorki ale to nie jest Święto Wojska tylko krojenie świnki !!! Ludzie opamiętajcie się !!!! nie chcę nikogo obrazić i proszę mnie źle nie zrozumieć ale obecność wyrzutni i armato haubicy to lekka przeginka. Niedługo na każdym odpuscie parafialnym będą pokazy musztry paradnej !!!! jak tak dalej pójdzie ..... M A S A K R A !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Wierzba niezalogowany
4 lipca 2023r. o 22:13
~~xD napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Wierzba napisał(a): szkoda że wojska nie było ,a może to i lepiej

Było :)

nie był









-
~~xD napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mysa Wierzba napisał(a): szkoda że wojska nie było ,a może to i lepiej

Było :)

a nic nie napisali że wojsko było ,być może uznali że nie warto o tym pisać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza