Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobaczcie, jak wyglądało osiedle Piastów w latach osiemdziesiątych!
~~Szmaragdowozielona Magnolia niezalogowany
15 lipca 2023r. o 19:14
Za komuny to sie budowało 35 m ,dwa pokoje ,a w nich tata ,mama i trójka dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
15 lipca 2023r. o 20:17
Przeprowadziliśmy się z małej klitki na ul. Polnej (rodzina 2+2) do większego mieszkania na tym osiedlu przy ul W. Wasilewskiej (nazwa z tamtych czasów) To w tamtych gównianym schyłku PRLu były naprawdę szczęśliwe chwile. Chociaż jak pamiętam standard tamtych nowych mieszkań i wykonanie w porównaniu z dzisiejszymi to przepaść. Ale człowiek się cieszył, naprawdę się cieszył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Perowskia niezalogowany
15 lipca 2023r. o 21:54
Tekst adekwatny do poziomu portalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Borówka niezalogowany
15 lipca 2023r. o 22:12
~~Czerwonobrązowa Perowskia napisał(a): Tekst adekwatny do poziomu portalu.


Co? Za wysoki dla Ciebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielony Enkiant niezalogowany
15 lipca 2023r. o 23:10
Cudowne lata 80-te, moje dzieciństwo... moja szkoła podstawowa nr 10... nasza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Brokuł niezalogowany
15 lipca 2023r. o 23:32
Moja nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gvf niezalogowany
15 lipca 2023r. o 23:45
Moje osiedle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A pi niezalogowany
15 lipca 2023r. o 23:48
A pierwszy blok mieszkalny oddano do użytku w lipcu 1976 r. , na przeciwko bramy wjazdowej szpitala Wojewódzkiego. Mieszkałem pod nr. 31. Obok obecnej Biedronki były jeszcze ruiny dwóch domków poniemieckich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza