Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- PiS bryluje w szczuciu i podjudzaniu - mówi poseł Robert Kropiwnicki
~~Bezpartyjnyzpisemizkukizem niezalogowany
19 lipca 2023r. o 21:12
Budapeszt w Warszawie lub odwrotnie.
Sojusznicy pis_da - podobnie jak w naszej tv'publicznej'.

"Węgrzy dopuścili się kuriozalnego kłamstwa. W tle gwiazda piłki
Szybko okazało się, że w propagandzie tworzonej przez węgierskie media, znalazł się akcent sportowy. W materiale telewizji HirTV można było usłyszeć, że Ukraińcy wiwatują po zobaczeniu uszkodzonego mostu Krymskiego. Tak naprawdę w materiale użyto wideo, na którym fani Wigan Athletic śpiewali słynne już "Will Grigg's on fire" w rytm popularnej piosenki "Freed from Desire".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłota Dabecja niezalogowany
19 lipca 2023r. o 21:12
https://youtu.be/-c4oUBoQ5iE

Brawo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_kalifat niezalogowany
19 lipca 2023r. o 21:38
"Policjantki kazały mi się rozebrać do naga, robić przysiady i kaszleć... To był najtrudniejszy dla mnie moment, bo poczułam, że nikt mnie nie ochroni przed tym. Wiedziałam wtedy, że jestem sama w tej sytuacji. Zostałam odarta z godności i to było bardzo upokarzające. Wtedy już byłam przerażona. Lekarze już wtedy nie interweniowali w mojej sprawie. Rozebrałam się, nie zdjęłam tylko majtek, bo wciąż krwawiłam. Policjantki wciąż kazały mi zdjąć majtki"

"lekarze na SOR wstawili się za nią i tłumaczyli policjantom, że nie ma potrzeby, by ci również tam byli.
Później dowiedziałam się, że lekarze zostali wylegitymowani przez policję"

"...pamiętam tylko nieustające pytania o mój telefon. W pewnym momencie, choć nie wiem, kiedy i jak, z walizki zniknął mój komputer"

We łbie się nie mieści - umysł nie ogarnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisowski terror niezalogowany
19 lipca 2023r. o 21:42
Moi Drodzy, to nie jest śmieszne, to jest przerażające. Powiedzieć o piSSowskiej Polsce "ŚREDNIOWIECZE", to tak, jakby nic nie powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
19 lipca 2023r. o 21:44
Pisowscy faryzeusze, którzy ze słabości ludzkiej chcecie robić sobie punkty u fanatyków religijnych! WY nie macie nic wspólnego z chrześcijaństwem, moralnością, a przede wszystkim z Chrystusem. Jesteście karykaturą, zaprzeczeniem, bluźnierstwem religijnym. Co zrobił Chrystus, kiedy tacy jak wy, fanatycy religijni, przyprowadzili do niego kobietę złapaną przez takich samych świrów jak wasi gorliwi funkcjonariusze? Po pierwsze spuścił wzrok, aby nie naruszać czyjejś wrażliwości i zaczął coś pisać na ziemi. Po drugie jej nie potępił tylko takim faryzeuszem jak wy zaczął mówić, żeby pierwsi rzucili kamieniem ci bezgrzeszni. Niech rzuci w tą biedną dziewczynę kamieniem Jacek Kurski, który z TVP zrobił szambo i otchłań oszczerstw by po 24 latach związku , przy pomocy usłużnych biskupów, stwierdzić nieważność swojego pierwszego małżeństwa i hucznie ożenić się z asystentką. Niech rzuci kamieniem Mejza, który nieuleczalnie chore dzieci chciał za ogromne pieniądze leczyć wlewkami z embrionów. Niech rzuci Bonkowski - wasz senator, który psa samochodem ciągnął, aż go zabił. Niech rzuci kamieniem wasz radny z Bydgoszczy, który żoną wycierał podłogę i nazywał szmatą. Niech rzuci kamieniem ta która PCK okradała. Niech rzuci kamieniem Horała, który ludzi z domów wyrzuca. Niech rzuci Marek Ch., który szumidło włączał, aby propozycję łapówkarską wygłosić. Niech rzuci kamieniem Kuchciński, co to rządowe samoloty za taksówkę sobie wziął. Niech rzuci Beata Szydło, której nagrody się należały. Niech rzuci kamieniem Bielan, który znajomym spółeczkom miliony kazał przelewać. Niech rzucą ci ze Szczecina, którzy zaszczuli dziecko na śmierć. Niech rzuci kamieniem Kaczyński, który mężowi własnej kuzynki nie zapłacił za prace i jeszcze wziął 50 tysięcy w kopercie na znajomego księdza. Niech rzucą ci zarówno z Kościoła jak i z polityki, którzy pedofilię kryli i księży z parafii do parafii przesuwali. Niech rzucą ci, którzy swoje wille dostali za darmo zabierając pieniądze dzieciakom. Niech rzuci kamieniem poczet waszych przemocowców, złodziei, kłamców, oszczerców, zboczeńców, fałszerzy i durniów skończonych.
Każdego normalnego człowieka, który słyszy historię Moniki ogarnia współczucie i chęć pomocy. A wy używacie Policji? Jesteście normalnymi psychopatami, którzy cieszą się z czyjegoś upokorzenia i cierpienia. Was trzeba leczyć!



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
19 lipca 2023r. o 23:44
~~Lucjan napisał(a): Pisowscy faryzeusze, którzy ze słabości ludzkiej chcecie robić sobie punkty u fanatyków religijnych! WY nie macie nic wspólnego z chrześcijaństwem, moralnością, a przede wszystkim z Chrystusem. Jesteście karykaturą, zaprzeczeniem, bluźnierstwem religijnym. Co zrobił Chrystus, kiedy tacy jak wy, fanatycy religijni, przyprowadzili do niego kobietę złapaną przez takich samych świrów jak wasi gorliwi funkcjonariusze? Po pierwsze spuścił wzrok, aby nie naruszać czyjejś wrażliwości i zaczął coś pisać na ziemi. Po drugie jej nie potępił tylko takim faryzeuszem jak wy zaczął mówić, żeby pierwsi rzucili kamieniem ci bezgrzeszni. Niech rzuci w tą biedną dziewczynę kamieniem Jacek Kurski, który z TVP zrobił szambo i otchłań oszczerstw by po 24 latach związku , przy pomocy usłużnych biskupów, stwierdzić nieważność swojego pierwszego małżeństwa i hucznie ożenić się z asystentką. Niech rzuci kamieniem Mejza, który nieuleczalnie chore dzieci chciał za ogromne pieniądze leczyć wlewkami z embrionów. Niech rzuci Bonkowski - wasz senator, który psa samochodem ciągnął, aż go zabił. Niech rzuci kamieniem wasz radny z Bydgoszczy, który żoną wycierał podłogę i nazywał szmatą. Niech rzuci kamieniem ta która PCK okradała. Niech rzuci kamieniem Horała, który ludzi z domów wyrzuca. Niech rzuci Marek Ch., który szumidło włączał, aby propozycję łapówkarską wygłosić. Niech rzuci kamieniem Kuchciński, co to rządowe samoloty za taksówkę sobie wziął. Niech rzuci Beata Szydło, której nagrody się należały. Niech rzuci kamieniem Bielan, który znajomym spółeczkom miliony kazał przelewać. Niech rzucą ci ze Szczecina, którzy zaszczuli dziecko na śmierć. Niech rzuci kamieniem Kaczyński, który mężowi własnej kuzynki nie zapłacił za prace i jeszcze wziął 50 tysięcy w kopercie na znajomego księdza. Niech rzucą ci zarówno z Kościoła jak i z polityki, którzy pedofilię kryli i księży z parafii do parafii przesuwali. Niech rzucą ci, którzy swoje wille dostali za darmo zabierając pieniądze dzieciakom. Niech rzuci kamieniem poczet waszych przemocowców, złodziei, kłamców, oszczerców, zboczeńców, fałszerzy i durniów skończonych.
Każdego normalnego człowieka, który słyszy historię Moniki ogarnia współczucie i chęć pomocy. A wy używacie Policji? Jesteście normalnymi psychopatami, którzy cieszą się z czyjegoś upokorzenia i cierpienia. Was trzeba leczyć!





Ty już się wyleczyłeś? Czy w trakcie kuracji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
20 lipca 2023r. o 5:42
~~Anty_kalifat napisał(a): "Policjantki kazały mi się rozebrać do naga, robić przysiady i kaszleć... To był najtrudniejszy dla mnie moment, bo poczułam, że nikt mnie nie ochroni przed tym. Wiedziałam wtedy, że jestem sama w tej sytuacji. Zostałam odarta z godności i to było bardzo upokarzające. Wtedy już byłam przerażona. Lekarze już wtedy nie interweniowali w mojej sprawie. Rozebrałam się, nie zdjęłam tylko majtek, bo wciąż krwawiłam. Policjantki wciąż kazały mi zdjąć majtki"

"lekarze na SOR wstawili się za nią i tłumaczyli policjantom, że nie ma potrzeby, by ci również tam byli.
Później dowiedziałam się, że lekarze zostali wylegitymowani przez policję"

"...pamiętam tylko nieustające pytania o mój telefon. W pewnym momencie, choć nie wiem, kiedy i jak, z walizki zniknął mój komputer"

We łbie się nie mieści - umysł nie ogarnia.


Czyli, jeżeli lekarz podejrzewa, że kobieta chce popełnić samobójstwo, kabluje na milicję, która przyjeżdża do szpitala odbić pacjentkę by zajumać telefon i laptop oraz dokonać rewizji osobistej ratującej życie. Sprytne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
20 lipca 2023r. o 8:56
https://www.money.pl/gospodarka/wazny-dokument-ws-inflacji-lezy-w-nbp-dla-wladzy-to-moze-byc-problem-6921318579186240a.html


jastrząb pójdzie siedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza