Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- PiS bryluje w szczuciu i podjudzaniu - mówi poseł Robert Kropiwnicki
~~Lucjan z Ocic niezalogowany
28 lipca 2023r. o 20:05
PiS straszy nas atakiem, który rzekomo mają przeprowadzić Wagnerowcy z terenu Białorusi na kraje NATO, w tym Polskę. To jest tak niedorzeczne, że chyba wymaga przypomnienia pewnej bitwy z Syrii.
W 2018 roku grupa 500 Wagnerowców, uzbrojona w czołgi, przy wsparciu żołnierzy Assada, zaatakowała pole naftowe bronione przez 30 żołnierzy Delta Force i rangersów. Pomimo próśb Amerykanów, kierowanych bezpośrednio do Kremla, ataku nie wstrzymano.
No to w takiej sytuacji Amerykanie się wk*ur*wili i zrobi napastnikom z dupy jesień średniowiecza. W ciągu 6 godzin nalotów i ostrzału artyleryjskiego poległo ok 300 wagnerowców.
Straty Amerykanów to tylko jeden lekko ranny żołnierz.

Tyle w temacie ataku Grupy Wagnera na Polskę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gestapo piSS niezalogowany
28 lipca 2023r. o 22:32
https://wiadomosci.wp.pl/wiceminister-odcina-sie-od-awantury-z-januszem-kowalskim-nie-moj-styl-6924507457825408a


Tuman kowalski musi zostać osadzony w gułagu razem z putinem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
28 lipca 2023r. o 23:44
https://www.money.pl/podatki/donald-tusk-o-polskim-ladzie-to-polski-balagan-premier-bankier-zgotowal-ludziom-ten-los-6924198820756096a.html

Brawo Panie Tusk Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
29 lipca 2023r. o 8:15
Tydzień ministra Janusza Kowalskiego . Mocne sceny .

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/15c8z3n/tydzie%C5%84_janusza_kowalskiego/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wstalim z kolan niezalogowany
29 lipca 2023r. o 12:26
~~Brawo PIS napisał(a): Nasz Dziennik cytuje list ciężko chorego człowieka po siedemdziesiątce, któremu NFZ wyznaczył termin jego rehabilitacji na "trzeci tydzień maja 2034 roku".
Tak Drodzy, tak - 2034!
Tak wygląda raj Kaczyńskiego.Brawo PIS .


Najbardziej plugawy szkodnik w polskiej polityce. Musi ponieść odpowiedzialność karną za swoje zbrodnie. Nieukaranie zbrodniarza będzie kpiną z ludzi przez niego szykanowanych, niszczonych i poniżanych. Każdy wie o kim mowa, nawet jak udaje że nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
30 lipca 2023r. o 6:55
Ja już o tym mówiłem. Mówiłem ci Jarek wiele razy. W życiu nie liczy się ile masz pieniędzy. Jakim samochodem jedziesz przez miasto. Ile dziewczyn się obejrzy. Czy masz na koncie 5 czy 6 zer. W życiu najważniejsze jest zdrowie , rodzina ciepły domowy obiad. Miłość od ukochanej osoby...
A ty dziadu nie masz niczego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jarek niezalogowany
30 lipca 2023r. o 8:57
~~taka prawda napisał(a): Ja już o tym mówiłem. Mówiłem ci Jarek wiele razy. W życiu nie liczy się ile masz pieniędzy. Jakim samochodem jedziesz przez miasto. Ile dziewczyn się obejrzy. Czy masz na koncie 5 czy 6 zer. W życiu najważniejsze jest zdrowie , rodzina ciepły domowy obiad. Miłość od ukochanej osoby...
A ty dziadu nie masz niczego .


Cieszę się że to wszystko masz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Kanna niezalogowany
30 lipca 2023r. o 9:24
popatrzcie na to jak mądre potrafią być bajki o ile potrafi się wyciągać wnioski...
pamiętacie Smerfy i tego wstrętnego Gargamela ze swoim kotem Klakierem?

a teraz Polska doczekała tego w realu ...
teraz Polska to taka wioska ''smerfów'' tylko klakierów namnożyło...;D

kiedyś mówiło się ''wieś tańczy i śpiewa'' a dzisiaj ta wieś nieźle wkur...denerwuje ;D dzbanusza kowalskiego ...
chociaż znane są i przypadki wiejskich klakierów...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.