Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- PiS bryluje w szczuciu i podjudzaniu - mówi poseł Robert Kropiwnicki
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 21:59
~~Jurko61 napisał(a): Janusz powoli rozśmieszają mnie twoje porównania , on Tusk premier za kasą ….?
i ja biedny żuczek ….
gdybym był premierem zapewniam zagranica
było by to mi obce słowo ..
a jak wygrają wybory przez przypadek
niestabilni politycy PO łącznie z Tuskiem
i ten ostatni ponownie otrzyma propozycje ?
czarno to widzę ….


no tak ..ciebie rozśmieszają ...
on za kasą jedzie do Brukseli i jest ''be'' bo to legalne pieniądze ...a ten co zwie się tu obecnie premierem kupuje za bezcen kawał ziemi od zaprzyjaźnionego biskupa by ją sprzedaż za kilkanaście milionów jest ''cacy''
Jurek ..gdybyś był tutaj premierem i mając ''ochronkę '' kolesi kradłbyś jak ''pinokio'' czując bezkarność...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:05
Janusz po prostu daje ponieść się emocją
krótko to sformułuje winny ma prawo się bronić , i Tusk tego dokonuje ,
wywnioskowałem z całokształtu Janusza
wpisów iż jest oczytany , wiec przypomnę
wypowiedź Stefana Żeromskiego
rystian Frelic... - 29 Maja, 2014 - 20:24
Obrazek użytkownika Krystian Frelichowski
Idee
hańba i zdrada

”Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.

wiecznie żywe słowa , czy może się mylę
Janusz.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:05


przypomnę ci pytanie bo chyba ''zapomniałeś'' ...;D

~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
41 min. temu
~~Jurko61 napisał(a): Janusz obejrzałem tą sklejoną głupotę , oczywiście inteligentnie odpowiedział
z uprzedzeniem iż nie będzie to bardzo polityczne określenie , nie strasz , nie strasz
i nic po za tym , śmieszne przykłady wstawiasz ..


to było ''inteligentne''? ;D
a określenie Polaków ''lumpami''? ...''hołotą''...''bydlakami''...
to też jest ''inteligentne'' ? ;D

odpowiesz bo nie mam zamiaru zarywać tu wieczora...
rano wyjazd bo mam coś do zrobienia ale spoko Jurek...będą tu tacy co mnie zastąpią ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:13
Janusz nie wyskoczyłaś z tym stwierdzeniem iż bym „kradł” zbyt pochopnie ?
Znasz mnie na tyle ?
a może ci się tak po prostu wymknęło ?
zreflektuj się , a ja udam iż nie zauważyłem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:16
~~Jurko61 napisał(a): Janusz po prostu daje ponieść się emocją
krótko to sformułuje winny ma prawo się bronić , i Tusk tego dokonuje ,
wywnioskowałem z całokształtu Janusza
wpisów iż jest oczytany , wiec przypomnę
wypowiedź Stefana Żeromskiego

”Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.

wiecznie żywe słowa , czy może się mylę
Janusz.?

dziękuję za uznanie mnie jako oczytanego chociaż sam za takiego się nie uważam ...po prostu czytam i ciągle mi mało...
a słowa Żeromskiego?....nie znałem ich ale trochę mi to przypomina ucieczkę polskich polityków i dowódców we wrześniu roku pamiętnego...
zabierali na wozy zegary z kukułką i klatki ze słowikami zostawiając prostego żołnierza by umierał za ich głupotę i ignorancję ...
myślisz że dzisiejsi tego nie zrobią?...a po co kupują sobie hotele w Szwajcarii czy Londynie?

powiem ci tak Jurek...pieprzę tą całą tzw klasę polityczną ...te złodziejsko oszukańcze ''polityczne elyty''

na dobranoc więc słowa innego Polaka...''wam kury szczać prowadzać...''
i to prawda ...bo jak nie loty rakiet nad Polską to śmigłowce latające zbyt nisko dla polskich radarów...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:22
Spadam też do łóżka jutro obowiązki , lecz nadal nie przekonałeś mnie do intencji Donalda , jak oni się odnoszą jest drugoplanowym scenariuszem
Polska potrzebuje stabilnego rzadu , premiera i prezydenta których priorytetem będzie
obywatel własnego kraju i dobrobyt
Premier wyjeżdżający za zaspokojeniem własnej kieszeni to ?????

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:28
~~Jurko61 napisał(a): Janusz nie wyskoczyłaś z tym stwierdzeniem iż bym „kradł” zbyt pochopnie ?
Znasz mnie na tyle ?
a może ci się tak po prostu wymknęło ?
zreflektuj się , a ja udam iż nie zauważyłem ?

ależ nie Jurek...ja myślę co piszę ...
a to że będąc premierem byś kradł to tylko wniosek jaki można wysnuć poprzez twoje wpisy ...
bezkrytycznie popierasz piSSdzielców nie pisząc nic o ich złodziejstwie i oszustwach więc byłbyś taki sam...
nie muszę cię więc ''dobrze znać'' by pewne wnioski wyciągać...

ja mam się reflektować?...Jurek -nie musisz nic udawać...tylko staraj się zrozumieć co ci przez to chciałem przekazać..?

a jak tego nie zrozumiałeś to popisz sobie z ''czajnikiem'' ...niech ci opowie jak to chyba u mnie mieszkał ...;D

nara...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 22:28
Czy Sikorski prawidłowo zareagował
na helikoptery prowokacyjnie wysłane przez rząd Łukaszenki ??
Trzeba było je zestrzelić ….??
albo był pijany lub na prochach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.