Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- PiS bryluje w szczuciu i podjudzaniu - mówi poseł Robert Kropiwnicki
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 20:45
no to mu pomogę ...''yntelygent'' na tle ścianki NATO...;D


ttps://www.youtube.com/watch?v=Eo1bOsdr_K0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 20:46
~~Butelkowy Pierwiosnek napisał(a): no to mu pomogę ...''yntelygent'' na tle ścianki NATO...;D


ttps://www.youtube.com/watch?v=Eo1bOsdr_K0

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 20:50
Janusz czy ty uważasz słownictwo typu , zmiękła mu rura za pasujące do polityka
formatu Tuska , Jurko nie przesiaduje
na forum 24 na dobę , w czwartek będę w Bolesławcu zbierz tych inteligentnych podyskutujemy , może zdobędzie się takowy co bez frustracji i uprzedzeń wyjaśni mi
temat Tusk i Bruksela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 20:58
Janusz obejrzałem tą sklejoną głupotę , oczywiście inteligentnie odpowiedział
z uprzedzeniem iż nie będzie to bardzo polityczne określenie , nie strasz , nie strasz
i nic po za tym , śmieszne przykłady wstawiasz ..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 21:13
~~Jurko61 napisał(a): Janusz czy ty uważasz słownictwo typu , zmiękła mu rura za pasujące do polityka
formatu Tuska , Jurko nie przesiaduje
na forum 24 na dobę , w czwartek będę w Bolesławcu zbierz tych inteligentnych podyskutujemy , może zdobędzie się takowy co bez frustracji i uprzedzeń wyjaśni mi
temat Tusk i Bruksela

czepiasz się Tuska ale nie komentujesz słów ''budynia'' ;D
czy pasuje to nie już do polityka a kogoś na stanowisku prezydenta?

a ty dalej myślisz że ja tu przesiaduję 24/h ? ...jesteś aż tak naiwny by w to wierzyć? ;D
myśl co piszesz...ja mam kogoś ''zbierać''? ...kogo?
sam im to proponuj...
a jeśli już to masz już chyba zaplanowane pewne spotkanko ze swoim koleżką ...może kiedyś i to się wyjaśni bo ja jestem wręcz pewien że macza tu swoje brudne paluchy w wielu wpisach o tobie...;D

myślisz że wpuści cię na swoje ''salony'' skoro twój brat Lucjan pisał tu swego czasu że pomimo jego chęci do spotkania nie udzielono mu ''audiencji'' ? :D

a co do Tuska...przypominasz tu Kowalskiego ...bo ten też tylko Tusk i Tusk...
a o ''wałach'' piSSdzielców ani słowa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Pierwiosnek niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 21:20
~~Jurko61 napisał(a): Janusz obejrzałem tą sklejoną głupotę , oczywiście inteligentnie odpowiedział
z uprzedzeniem iż nie będzie to bardzo polityczne określenie , nie strasz , nie strasz
i nic po za tym , śmieszne przykłady wstawiasz ..


to było ''inteligentne''? ;D
a określenie Polaków ''lumpami''? ...''hołotą''...''bydlakami''...
to też jest ''inteligentne'' ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 21:32
Janusz najbardziej co mnie interesuje
dlaczego i jakimi intencjami kierował się
właśnie Tusk , udając się do Brukseli , może byś mi to wyjaśnił , nie czepiam się Tuska
bez powodu , lecz poszukuje osoby która mi to wytłumaczy rzeczowo powód , chyba sam w to nie wierzysz iż dokonał tego dla kraju….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
6 sierpnia 2023r. o 21:39
jurko61

janusz to palant więc ja ci odpowiem , znam chłopa ,bo przez pewien czas przebywałem u niego ,jak mnie ukradł prawowitemu włascicielowi

Tusk ewakułował sie do brukseli bo przeczuwał , ze kolejnych wyborów peło nie wygra . I jak juz do tej przegranej dojdzie to on będzie daleko od warszawki i wina spadnie na kopaczowa i schetyne . A on bedzie dostawał dobra kase za pierdzenie w unijny stołek i wypełnianie rozkazów merkelowej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.