Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy, kto wystartuje do Senatu w naszym regionie! PiS znów wygra dzięki Bezpartyjnym?
~~Szarożółty Oczar niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 12:51
~~Biały Różanecznik napisał(a): Wybierz przyszłość dla siebie,swoich dzieci,wnuków: PIS albo WOLNOŚĆ! Tak,właśnie Twój głos może o tym zadecydować.


Młody człowieku, będziesz musiał spłać długi, które zrobił PiS, pamiętaj o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Raciborowice niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 13:09
Czaruś się z tego wyspowiadał u kolegi wielebnego i po sprawie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Floks niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 13:13
Potencjalnie, w wyborach większościowych (a takie są wybory do Senatu) łatwiej jest zdobyć mandat decyduje bowiem większość głosów bez żadnych progów wyborczych.
Cztery lata temu "Bezpartyjni" Samorządowcy nie zdobyli jednak żadnego mandatu. Jaki jest sens na "powtórkę z rozrywki" w obecnych wyborach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Raciborowice niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 13:55
~~Raciborowice napisał(a): z

A następnie przyjął komunię świętą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Starzec niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 14:09
-facet zadłuża szpital na dziesiątki milionów....
-facet zamiast skupiać się więc na problemach pacjentów i szpitala ''idzie w deweloperkę ''

facet zaczyna myśleć o tym że warto mieć ''spadochron'' bo lądowanie może być bolesne

-facet bierze się za ''politykie'' ...możliwość poszerzenia grona ''przyjaciół'' lub ewentualnego immunitetu...

cały piSSdzielski nierząd ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Gęsiówka niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 14:18
Wolność taka jak w Niemczech,Francji?Nie dziękuję za iluzoryczną wolność. Już ja posmakowałem tej wolnośći w IRL
Powiedz tylko swoje zdanie niezgodne z lewacką doktryną a wtedy ta wolność cię szybko dopada.NIGDY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Fortegilla niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 14:21
~Raciborowice niezalogowany
1 godz. 6 min. temu
Czaruś się z tego wyspowiadał u kolegi wielebnego i po sprawie


Raciborowice niezalogowany
20 min. temu
~~Raciborowice napisał(a): z
A następnie przyjął komunię świętą


Jak zakończył się wypadek pana Cezarego Przybylskiego ze skutkiem śmiertelnym uczestnika wypadku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Starzec niezalogowany
12 sierpnia 2023r. o 14:40
~~Złotordzawa Gęsiówka napisał(a): Wolność taka jak w Niemczech,Francji?Nie dziękuję za iluzoryczną wolność. Już ja posmakowałem tej wolnośći w IRL
Powiedz tylko swoje zdanie niezgodne z lewacką doktryną a wtedy ta wolność cię szybko dopada.NIGDY.


no to opowiadaj...;D
a skoro prawisz tu o ''lewactwie'' jakie to ono ''be '' to mam propozycję ...
napisz tu adresy kilku klinik w pobliżu Polski gdzie Polki mogą legalnie bez przeszkód usunąć ciążę ...
to będzie zgodne z ''lewactwem'' i ciekawi mnie czy to ''lewaki '' czy ''prawaki'' postawią cię przed sądem...;D

no dawaj...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.