Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najniebezpieczniejszy pająk w Polsce znaleziony w Bolesławcu!
~~Arel niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 14:44
Jakie pierdoły. Zabije od razu, w sieci oplącze o później zje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Williamtit niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 14:50

fledox kaufen - activestin, prostasen
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 15:07
Ja też znalazłem tego pająka kolczaka zbrojonego, zadzwoniłem na 112 to mi kazali dzwonić na straż miejska nikt do tej pory się nie zgłosił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lonnierigma niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 15:15

inno gialuron precio - ocuvin forte precio farmacia, matcha suri
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Szachownica niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 15:36
~~Piotr napisał(a): Ja też znalazłem tego pająka kolczaka zbrojonego, zadzwoniłem na 112 to mi kazali dzwonić na straż miejska nikt do tej pory się nie zgłosił

Zajmujesz linie alarmowa bo pajączka zobaczyles? Masz ty rozum i godność człowieka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joanna Walus niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 15:41
Ja miałam rok temu kolczaka zbrojnego w mieszkaniu i wyżuciłam go w pudełku po papierosach przez okno,ponieważ nie wiedziałam co mam zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Poziomka niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 16:32
~~Grzegorz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Pietruszka napisał(a): Nie ściagaj wszystkiego do polityki, a tak naprawdę gdyby nie Wałęsa to byś był pod ramionami Putina i Rosji.

Jak nie masz pojęcia to nie pisz głupot.
Gdyby zrobiono co chciał Bolek - Wałęsa to byśmy byli bliżej ruskich.
Ten matoł był przeciw wejściu Polski do NATO

~~Grzegorz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnoszara Pietruszka napisał(a): Nie ściagaj wszystkiego do polityki, a tak naprawdę gdyby nie Wałęsa to byś był pod ramionami Putina i Rosji.

Jak nie masz pojęcia to nie pisz głupot.
Gdyby zrobiono co chciał Bolek - Wałęsa to byśmy byli bliżej ruskich.
Ten matoł był przeciw wejściu Polski do NATO

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mefisto niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 17:09
Po co robić z tego taką kupoburzę. Skoro pająki żyją sobie u nas od lat 50-tych, to niech sobie żyją. Teraz każdy kto zobaczy jakiegoś pajączka będzie wydzwaniał na 112. Ma ktoś numer do Spider-Mana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza