Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najniebezpieczniejszy pająk w Polsce znaleziony w Bolesławcu!
~~Antonio Szczygłowski niezalogowany
22 sierpnia 2023r. o 23:30
Luuudzie!
U mnie na łączce za domem też siedzą w tych swoich kokonach, często tam łaże i ignorujemy się po prostu. Nie róbcie sensacji i nie straszcie ludzi, bo tych pająków jest już sporo i nie są takimi potworami. Nawet w przypadku ugryzienia konsekwencje to jedynie bóle i ewntualne drgawki do 2 tygodni. Jeśli nie chcecie czytać bzdur jakimi to potworami nie są tylko radykalnie dowiedzieć się o tych ciekawych zwierzaczkach i jak uniknąć ich ugryzienia to polecam kanał na yt Venomus Art
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkła Laurowiśnia niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 7:50
Zwykły kur*a pająk a takie sensację robią nie strasznie ludzi i oglądnijcie na youtubie venomusa art
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~XRumerTest niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 7:52
Hello. And Bye.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty jarek niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 9:24
Ukraincy, ruscy, kolczaki, CO SIĘ DZIEJE?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Sośnica niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 9:32
~~Nadżółkła Laurowiśnia napisał(a): Zwykły kur*a pająk a takie sensację robią nie strasznie ludzi i oglądnijcie na youtubie venomusa art

Nie zdajesz sobie z tego sprawy ,gdy ktoś jest alergikiem, to ma z tego powodu duży problem . Tak więc zastanówcie się ludzie niekiedy, nad swoimi komentarzami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ambrowiec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 11:54
Kolczak zbrojny łał w do mu mam takie3 i się nie skarże
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ambrowiec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 11:56
~~Piotr napisał(a): Ja też znalazłem tego pająka kolczaka zbrojonego, zadzwoniłem na 112 to mi kazali dzwonić na straż miejska nikt do tej pory się nie zgłosił

Ja pierdziele dzwonić na numer alarmowy po pajączka się przestraszyła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawy Ambrowiec niezalogowany
23 sierpnia 2023r. o 12:07
Może jeszcze napiszcie że jakiś mieszkaniec zobaczył mrówke lub komara ja pierdziele człowiekowi nic nie zrobi a taką aferę robią gdyby do Polski przywlekły się podkopniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza