Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Brudnozielona Lantana niezalogowany
14 września 2023r. o 20:36
Niewiedzę PiS bo nienawidzę dlatego ich nienawidzę bo po to ich nienawidzę żeby
ich nienawidzieć i dlatego ich nienawidzę
Ufffff
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Milo niezalogowany
14 września 2023r. o 21:09
~~Brudnozielona Lantana napisał(a): Niewiedzę PiS bo nienawidzę dlatego ich nienawidzę bo po to ich nienawidzę żeby
ich nienawidzieć i dlatego ich nienawidzę
Ufffff

To tak jak większość.
Ja chcę ich odsunąć od władzy za to, że PO wprowadziło durne akty prawne a PiS tego nie zmienił tylko jeszcze durniejsze wprowadził..
Posiadam samochód chcę go wyrejestrować i nie płacić ubezpieczenia a za kilka lat jak będę go chciał zarejestrować i nim jeździć to sobie wszystko opłacę od nowa. Teraz w takim przypadku zapłacę karę do funduszu gwarancyjnego. Podobnie nie miałem czasu zarejestrować pojazdu np. w przeciągu 2 tygodni to muszę zapłacić karę itp. tysiąc spraw. Nie mówiąc już o ognisku na działce itd......
Nic nie robią tylko nam utrudniają, gdyby ich nie było żyłoby mi się dużo lepiej. Jakiś urzędas o wszystkim co ja chce zrobić musi decydować, jakaś paranoja. Sami nic nie robią i mi życie utrudniają.
W tych wyborach głosuję na Konfederację.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Sumak niezalogowany
14 września 2023r. o 21:23
Pisowskich złodziei i kłamców pogonić trzeba jak najszybciej ! Niegdy więcej takich bezczelnych chamów!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Starzec niezalogowany
15 września 2023r. o 2:01
PO was zagłodzi, ale może musicie się przekonać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
15 września 2023r. o 8:18
Czy będzie list gonczy za handlarzem wiz ? Czy skremuje się w Albanii jak handlarz respiratorow i Prigorzyn ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sprzedam wizę niezalogowany
15 września 2023r. o 19:40
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/zolnierze-do-onetu-po-waszym-artykule-dostaniemy-cieply-posilek-pierwszy-raz-od-4/xfhhj9e,79cfc278


W celi+ tylko czarny chleb i kawa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasna Glicynia niezalogowany
15 września 2023r. o 20:13
~~Bandyci będą siedzieć napisał(a): Czy będzie list gonczy za handlarzem wiz ? Czy skremuje się w Albanii jak handlarz respiratorow i Prigorzyn ?


Juz na niego nasłali seryjnego samobójcę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Pysznogłówka niezalogowany
15 września 2023r. o 20:33
~~Ciemnogranatowy Sumak napisał(a): Pisowskich złodziei i kłamców pogonić trzeba jak najszybciej ! Niegdy więcej takich bezczelnych chamów!

Napisał to złodziej, kłamca i cham.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza