Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

14240
M21W2
19 września 2023r. o 21:16
~~Ruda sekwoja napisał(a): Ty jesteś sobą? Kiedy nim byłeś ? U Wałęsy czy jak poszedłeś do Morawieckiego? Kiedy byłeś bardziej sobą? Nigdy nie byłeś sobą bo byłeś tylko pionkiem w grze tych którzy i ciebie i miliony innych robotników mieli w dupie.



To ma być drugi tom bajki , niezły , wiesz takie bajki pisze Janusz , popełniasz plagiat .



Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:16:

~~Brunatny dyptam napisał(a): Ja mam ci odpowiadać kiedy ty unikasz wcześniejszych pytań? Jesteś obłudnym ,zakłamanym typem .


Tu za odpowiedź wystarczy - vice versa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny dyptam niezalogowany
19 września 2023r. o 21:16
A ty po raz kolejny uciekasz od odpowiedzi. Tchórz i hipokryta z ciebie pierwszej wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chmiel pnący niezalogowany
19 września 2023r. o 21:19
Powiedz tu panie jak to jest że twoi koledzy z Solidarności porobili takie kariery po różnych fundacjach i spółkach skarbu państwa a pomagał im w tym nie kto inny jak obecny premier Morawiecki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~avreboapk niezalogowany
19 września 2023r. o 21:19
avrebo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 21:44
Rachoń zadał pytanie Tuskowi o powiązania jego z Rosją Putina , nie odpowiedział , naśladuję " mistrza " .


Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:28:

~~Chmiel pnący napisał(a): Powiedz tu panie jak to jest że twoi koledzy z Solidarności porobili takie kariery po różnych fundacjach i spółkach skarbu państwa a pomagał im w tym nie kto inny jak obecny premier Morawiecki.



Oj Chmielu , Chmielu , znasz moich kolegów których ja nie znam , owszem za takich kiedyś uważałem Tuska , Buzka , Krzaklewskiego oni robili i robią kariery w UE , do znajomości z Frasyniukiem a tym bardziej z ukaranym sąd za protekcje i łapówkarstwo Piniorem wstyd się przyznać .



Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:29:

ukaranym przez sąd .


Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:38:

~~Ruda sekwoja napisał(a): pionkiem w grze tych którzy i ciebie i miliony innych robotników mieli w dupie.



Na dobranoc , robotnicy to inny temat , ci co mieli ich tam gdzie piszesz inny , dla Ciebie to zbyt trudny temat abyś zrozumiał .
To też plagiat , przeproś Janusza .



Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:41:

~~Brunatny dyptam napisał(a): A ty po raz kolejny uciekasz od odpowiedzi. Tchórz i hipokryta z ciebie pierwszej wody.



Zrobiłem się Brunatny ze wstydu .



Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:44:

Czas opuścić bohaterskie roślinki , strach nie pozwala mi już nic pisać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ligustur centkowany niezalogowany
19 września 2023r. o 21:45
Byłeś w tej sitwie i nic tego nie zmieni. Sprzedałeś kiedyś Wałęsę dla Morawieckiego tak jak później jego syn sprzedał Tuska dla Kaczyńskiego. Później sprzedał cię Krzaklewski . Koledzy związkowi ci nie pasują? No to chyba jedyne co pozostaje to nazwać ich twoimi towarzyszami. Rozpieprzyliście gospodarkę ,rozpieprzyliście Polskę ,rozpieprzyliście solidarność społeczną . W historii Polski nie było drugiej takiej oszukańczej organizacji związkowej jak Solidarność , SW czy AWS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 21:53
Nikt nie chce ze mną dyskutować o moich kolegach których wymieniłem , to nie są tchórze , to nie są tchórze , to są przezorni , Tusk straszy więzieniem .

Jak zwykle , podziękowana za przekonywanie mnie do PiS , nie pozwalacie abym w nich zwątpił .

Dobranoc .


Dopisane 19.09.2023r. o godz. 21:53:

~~Ligustur centkowany napisał(a): Byłeś w tej sitwie i nic tego nie zmieni. Sprzedałeś kiedyś Wałęsę dla Morawieckiego tak jak później jego syn sprzedał Tuska dla Kaczyńskiego. Później sprzedał cię Krzaklewski . Koledzy związkowi ci nie pasują? No to chyba jedyne co pozostaje to nazwać ich twoimi towarzyszami. Rozpieprzyliście gospodarkę ,rozpieprzyliście Polskę ,rozpieprzyliście solidarność społeczną . W historii Polski nie było drugiej takiej oszukańczej organizacji związkowej jak Solidarność , SW czy AWS



Bredzić każdy może raz lepiej raz gorzej , SW i AWS to nie związki , gdyby Twoja głupota miała skrzydła , nie bujałbyś na forum tylko w obłokach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hex7 niezalogowany
19 września 2023r. o 21:55
Sądząc w wielu anty-PiSowych wpisów na Bolec.Info, większość hołoty platformiano-lewackiej musi pochodzić z Bolesławca. Bo jak inaczej interpretować znikomą ilość głosów krytykujących opozycję? Czy to bliskie sąsiedztwo Niemiec tak wyprało mózgi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.