Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Ligustur centkowany niezalogowany
19 września 2023r. o 20:36
Dla takiego Lucjana Piotrowicz nawet jeśli komuch ,nawet jeśli prokurator sądzący jego kolesi to teraz dla niego swojak. To dla Lucjana opozycjonisty dobro narodowe jak Morawiecki i reszta tek komuszej sitwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 20:36
~~Tamaryszek polny napisał(a): No co panie Lucjan? Gdzie odpowiedź? Czyżby jakieś trudności z odnalezieniem tego dobra jakim obdarowała Polaków ta Solidarność?


Jeżeli ktoś zadaje mi pytanie i sam sobie na nie odpowiada ( Nachapał się ) wiem że on wie wszystko najlepiej , i niech tak zostanie , tyle wysiłku włożył aby zaistnieć w tym temacie , nie zepsuje jemu tej przyjemności , przecież udało się jemu pozyskać bratnią duszą w Pańskiej osobie .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
19 września 2023r. o 20:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Tamaryszek polny napisał(a): No co panie Lucjan? Gdzie odpowiedź? Czyżby jakieś trudności z odnalezieniem tego dobra jakim obdarowała Polaków ta Solidarność?


Jeżeli ktoś zadaje mi pytanie i sam sobie na nie odpowiada ( Nachapał się ) wiem że on wie wszystko najlepiej , i niech tak zostanie , tyle wysiłku włożył aby zaistnieć w tym temacie , nie zepsuje jemu tej przyjemności , przecież udało się jemu pozyskać bratnią duszą w Pańskiej osobie .




Lucek a twój brat też się myli ,to też komuch, i złodziej , ubek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 20:40
~~Ligustur centkowany napisał(a): Dla takiego Lucjana Piotrowicz nawet jeśli komuch ,nawet jeśli prokurator sądzący jego kolesi to teraz dla niego swojak. To dla Lucjana opozycjonisty dobro narodowe jak Morawiecki i reszta tek komuszej sitwy.



Od dzisiaj " dobrem narodowym " jesteś Ty , piszę to jak najbardziej poważnie .
Piękne bajki piszesz , proszę o kolejny tomik .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cedr wysmukły niezalogowany
19 września 2023r. o 20:40
Jesteś panie tak przesiąknięty kłamstwem że aż żal mi pana. Dobrze się tu pisze i celnie , że jedyne co ci tu wychodzi to ucieczki od odpowiedzi. Jesteś pan zwykłym tchórzem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 20:44
~~Mondry napisał(a): Lucek a twój brat też się myli ,to też komuch, i złodziej , ubek ?



Mam ich kilku , o którego pytasz ? .



Dopisane 19.09.2023r. o godz. 20:44:

~~Cedr wysmukły napisał(a): Jesteś panie tak przesiąknięty kłamstwem że aż żal mi pana. Dobrze się tu pisze i celnie , że jedyne co ci tu wychodzi to ucieczki od odpowiedzi. Jesteś pan zwykłym tchórzem .



Odpowiesz mi kim TY jesteś , jak nie odpowiesz to znaczy że tchórz szuka sobie podobnych .
Dla mnie anonimową szczekaczką szukającą zaczepki aby popyskować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec pstry niezalogowany
19 września 2023r. o 20:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~M21W2 napisał(a): Świetnie pamiętam komunę, może dlatego mam taką alergie na PiS bo widzę w nich ich spadkobierców. Po wygranych wyborach nie może być grubej kreski jak wtedy. Każdy zwyrol ma być osądzony i skazany. "Wykonywałem rozkazy" nie ma prawa działać. Każdy zbrodniarz się tak tłumaczy.


komuniści tak jak Ty traktowali ludzi o innych poglądach , komunizm upadł w Tobie pozostał .



A więc i ty jesteś komunistą bo jak ty traktujesz ludzi o innych poglądach? Wyzywasz od komunistów ,zomowców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaśmin pstry niezalogowany
19 września 2023r. o 20:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mondry napisał(a): Lucek a twój brat też się myli ,to też komuch, i złodziej , ubek ?



Mam ich kilku , o którego pytasz ? .
Dopisane 19.09.2023r. o godz. 20:44:
Ktoś napisał: ~~Cedr wysmukły napisał(a): Jesteś panie tak przesiąknięty kłamstwem że aż żal mi pana. Dobrze się tu pisze i celnie , że jedyne co ci tu wychodzi to ucieczki od odpowiedzi. Jesteś pan zwykłym tchórzem .


Odpowiesz mi kim TY jesteś , jak nie odpowiesz to znaczy że tchórz szuka sobie podobnych .
Dla mnie anonimową szczekaczką szukającą zaczepki aby popyskować .

Ja i nikt inny nie musi ci odpowiadać kim jest bo nie ma takiej potrzeby. Ale ty podpisujesz się tu otwarcie jako Lucjan Złotkowski. Ludzie w tej twojej wioseczce muszą mieć z ciebie niezłą bekę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza