Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

14240
M21W2
19 września 2023r. o 20:54
~~Cedr wysmukły napisał(a): Jesteś panie tak przesiąknięty kłamstwem że aż żal mi pana. Dobrze się tu pisze i celnie , że jedyne co ci tu wychodzi to ucieczki od odpowiedzi. Jesteś pan zwykłym tchórzem .



A teraz na poważnie , napisz czym dla ciebie była Solidarność przed stanem wojennym , w stanie wojennym w roku 1989 i latach następnych , odpowiesz konkretnie , takim fachowcom od wycieczek osobistych wyrażam szczere współczucie , " intelekt " godny pożałowania .



Dopisane 19.09.2023r. o godz. 20:54:

~~Pampasowiec pstry napisał(a): A więc i ty jesteś komunistą bo jak ty traktujesz ludzi o innych poglądach? Wyzywasz od komunistów ,zomowców .



Nie odróżniasz porównania z wyzwiskami - wyrazy współczucia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny dyptam niezalogowany
19 września 2023r. o 20:57
Napisz co dobrego zrobiła dla zwykłego robotnika Solidarność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 20:58
~~Jaśmin pstry napisał(a): Ja i nikt inny nie musi ci odpowiadać kim jest bo nie ma takiej potrzeby. Ale ty podpisujesz się tu otwarcie jako Lucjan Złotkowski. Ludzie w tej twojej wioseczce muszą mieć z ciebie niezłą bekę.



Ja jestem sobą a TY Jaśminem do tego pstrym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak katolik niezalogowany
19 września 2023r. o 20:58
Pisowce mają krew na rękach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda sekwoja niezalogowany
19 września 2023r. o 21:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaśmin pstry napisał(a): Ja i nikt inny nie musi ci odpowiadać kim jest bo nie ma takiej potrzeby. Ale ty podpisujesz się tu otwarcie jako Lucjan Złotkowski. Ludzie w tej twojej wioseczce muszą mieć z ciebie niezłą bekę.



Ja jestem sobą a TY Jaśminem do tego pstrym .

Ty jesteś sobą? Kiedy nim byłeś ? U Wałęsy czy jak poszedłeś do Morawieckiego? Kiedy byłeś bardziej sobą? Nigdy nie byłeś sobą bo byłeś tylko pionkiem w grze tych którzy i ciebie i miliony innych robotników mieli w dupie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2023r. o 21:09
~~Brunatny dyptam napisał(a): Napisz co dobrego zrobiła dla zwykłego robotnika Solidarność.



Odpowiedz mi na jedno pytanie , kto powiedział - „Ruch Solidarność trwale należy do przeszłości” .

Takiej odpowiedzi oczekujesz , mówisz i masz .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec pstry niezalogowany
19 września 2023r. o 21:11
No właśnie. Odpowiesz w końcu co dobrego dla robotników zrobiła Solidarność? Napiszesz czy nie? Krótko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny dyptam niezalogowany
19 września 2023r. o 21:12
Ja mam ci odpowiadać kiedy ty unikasz wcześniejszych pytań? Jesteś obłudnym ,zakłamanym typem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza