Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Brunatny Kokorycz niezalogowany
11 października 2023r. o 10:59
Ludzie czy nie widzicie że pisowce wciągają nas w wojnę w Izraelu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
11 października 2023r. o 12:33
https://wolnemedia.net/orlen-sprzedaje-ukrainie-paliwo-o-1-3-taniej/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Topinambur niezalogowany
11 października 2023r. o 14:18
https://wolnemedia.net/oszukali-nas-tuz-samymi-wyborami/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Mina niezalogowany
11 października 2023r. o 14:42
~~Jurek Z napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Osiem lat temu spodziewałem się po PiS wielu złych rzeczy. Bardzo wielu, jak każdy kto pamiętał smutę pisowskich rządów z 2005-2007. Ale szczerze przyznaję: tego że będziemy zupełnie poważnie, w oparciu o poważne przesłanki, rozmawiać o tym, czy PiS wyprowadzi wojsko na ulicę po przegranych wyborach... no to przyznaję - tego się nie wówczas spodziewałem. O naiwności!


Musisz zapamiętać jedno , za wpisywanie nicka różnych form z wiązanych z Jurkiem nikt nie jest w stanie pociągnąć cię do odpowiedzialności , za głupotę karać nie przystoi , lecz wyobraź sobie wielokrotnie
powielanie podlega już pod mobbing, redakcja jest na drodze prawnej zmuszona do
udzielenia dostępu by ustalić IP danego intryganta .
Powoli zaczynasz być lekko nazwać rozhulaną
osobowością , oby ci się czkawką nie odbiło …


Ty masz chłopie jakąś manię wielkości.
Myślisz że jednemu psu na imię Burek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bo niezalogowany
11 października 2023r. o 14:56
Benzyny nie ma!Czyżby szykowali podwyżki cen paliwa.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Starzec niezalogowany
11 października 2023r. o 15:55
~~Jurek Z napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Osiem lat temu spodziewałem się po PiS wielu złych rzeczy. Bardzo wielu, jak każdy kto pamiętał smutę pisowskich rządów z 2005-2007. Ale szczerze przyznaję: tego że będziemy zupełnie poważnie, w oparciu o poważne przesłanki, rozmawiać o tym, czy PiS wyprowadzi wojsko na ulicę po przegranych wyborach... no to przyznaję - tego się nie wówczas spodziewałem. O naiwności!


Musisz zapamiętać jedno , za wpisywanie nicka różnych form z wiązanych z Jurkiem nikt nie jest w stanie pociągnąć cię do odpowiedzialności , za głupotę karać nie przystoi , lecz wyobraź sobie wielokrotnie
powielanie podlega już pod mobbing, redakcja jest na drodze prawnej zmuszona do
udzielenia dostępu by ustalić IP danego intryganta .
Powoli zaczynasz być lekko nazwać rozhulaną
osobowością , oby ci się czkawką nie odbiło …

Jurek coś ci o tym wczoraj napisałem ale mod nie puścił. Myślę że za bardzo przeżywasz a straszenie jest nie tylko nie na miejscu a wręcz głupie.... mobbing?
każdy sąd cię wyśmieje...
jeśli już to nękanie a i to jest naciągane...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Starzec niezalogowany
11 października 2023r. o 15:56
o proszę ...teraz zauważyłem co ci ktoś napisał ...''kawowa mina'' dobrze ci sprawę wyłożył...
niczym kawę na ławę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
11 października 2023r. o 18:33
~~Brunatny Kokorycz napisał(a): Ludzie czy nie widzicie że pisowce wciągają nas w wojnę w Izraelu?



https://youtu.be/9Ge6Eo8Hz7I?si=A6P0lSOUimblv5a5

Jest jeszcze gorzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.