Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Jurek niezalogowany
11 października 2023r. o 21:04
Życie Jarosława Kaczyńskiego to smutny obraz człowieka, którego droga - od nic nie znaczącego mamisynka do „zbawcy” narodu właśnie dobiega końca.
Cechy, które go przywiodły do 8 letnich rządów - dziś decydują o jego przegranej. Cechami tymi są: bezwzględność, manipulacja, oszustwo, chamstwo oraz brak tolerancji i umiejętności kompromisu. Do tego doszła paranoja, problemy psychiczne, które z siłą wodospadu uwidoczniły się po śmierci brata. To żyjący w swoim matrixie nienawiści i ułudy, pozbawiony wszelkich zahamowań, okaleczony psychicznie wytwór własnej wyobraźni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
11 października 2023r. o 21:38
~~Ultramarynowy Starzec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek Z napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Osiem lat temu spodziewałem się po PiS wielu złych rzeczy. Bardzo wielu, jak każdy kto pamiętał smutę pisowskich rządów z 2005-2007. Ale szczerze przyznaję: tego że będziemy zupełnie poważnie, w oparciu o poważne przesłanki, rozmawiać o tym, czy PiS wyprowadzi wojsko na ulicę po przegranych wyborach... no to przyznaję - tego się nie wówczas spodziewałem. O naiwności!


Musisz zapamiętać jedno , za wpisywanie nicka różnych form z wiązanych z Jurkiem nikt nie jest w stanie pociągnąć cię do odpowiedzialności , za głupotę karać nie przystoi , lecz wyobraź sobie wielokrotnie
powielanie podlega już pod mobbing, redakcja jest na drodze prawnej zmuszona do
udzielenia dostępu by ustalić IP danego intryganta .
Powoli zaczynasz być lekko nazwać rozhulaną
osobowością , oby ci się czkawką nie odbiło …

Jurek coś ci o tym wczoraj napisałem ale mod nie puścił. Myślę że za bardzo przeżywasz a straszenie jest nie tylko nie na miejscu a wręcz głupie.... mobbing?
każdy sąd cię wyśmieje...
jeśli już to nękanie a i to jest naciągane...;D


Widzisz jak łatwo jest manipulować , Janusz , chyba sam nie wierzysz w to co piszesz , wiesz bardzo dokładnie w kogo jest to celowane ,
już kiedyś raz napisałem nie chce schodzić na poziom ułomków , jeżeli ktoś jest chory psychicznie to trzeba go leczyć bo jest zagrożeniem dla społeczeństwa , nie potrafiący zaakceptować innych poglądów
jest w pewnym stopniu biedny , nie przeszkadza mi z kim ci po drodze lub moim dawnym znajomym , nie łączę chorej nienawiści wielu tu forumowiczów do PiS
z tym jacy są na co dzień , choć niektórzy to maniacy , to że popieram PiSu rządzenie
uważam jest tylko moim wyborem , przekonaj mnie faktami , tylko proszę nie tymi „musimy odsunąć PiS od władzy” , poczytaj sobie o mocy referendum w innych krajach …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Czubatka niezalogowany
11 października 2023r. o 21:53
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ultramarynowy Starzec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek Z napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Osiem lat temu spodziewałem się po PiS wielu złych rzeczy. Bardzo wielu, jak każdy kto pamiętał smutę pisowskich rządów z 2005-2007. Ale szczerze przyznaję: tego że będziemy zupełnie poważnie, w oparciu o poważne przesłanki, rozmawiać o tym, czy PiS wyprowadzi wojsko na ulicę po przegranych wyborach... no to przyznaję - tego się nie wówczas spodziewałem. O naiwności!


Musisz zapamiętać jedno , za wpisywanie nicka różnych form z wiązanych z Jurkiem nikt nie jest w stanie pociągnąć cię do odpowiedzialności , za głupotę karać nie przystoi , lecz wyobraź sobie wielokrotnie
powielanie podlega już pod mobbing, redakcja jest na drodze prawnej zmuszona do
udzielenia dostępu by ustalić IP danego intryganta .
Powoli zaczynasz być lekko nazwać rozhulaną
osobowością , oby ci się czkawką nie odbiło …

Jurek coś ci o tym wczoraj napisałem ale mod nie puścił. Myślę że za bardzo przeżywasz a straszenie jest nie tylko nie na miejscu a wręcz głupie.... mobbing?
każdy sąd cię wyśmieje...
jeśli już to nękanie a i to jest naciągane...;D

Widzisz jak łatwo jest manipulować , Janusz , chyba sam nie wierzysz w to co piszesz , wiesz bardzo dokładnie w kogo jest to celowane ,
już kiedyś raz napisałem nie chce schodzić na poziom ułomków , jeżeli ktoś jest chory psychicznie to trzeba go leczyć bo jest zagrożeniem dla społeczeństwa , nie potrafiący zaakceptować innych poglądów
jest w pewnym stopniu biedny , nie przeszkadza mi z kim ci po drodze lub moim dawnym znajomym , nie łączę chorej nienawiści wielu tu forumowiczów do PiS
z tym jacy są na co dzień , choć niektórzy to maniacy , to że popieram PiSu rządzenie
uważam jest tylko moim wyborem , przekonaj mnie faktami , tylko proszę nie tymi „musimy odsunąć PiS od władzy” , poczytaj sobie o mocy referendum w innych krajach …

nie chcesz a jednak schodzisz...
co ci po pisaniu że kto się ''h'' urodził itd.
po co pisanie że ktoś jest ''psychiczny''?...przecież to samo mógłbym napisać czy ja czy ktokolwiek inny o tobie...
bo też nie uznajesz tego żr ktoś może mieć inne niż ty poglądy...
Jurek ...ani ty ani nikt inny nie będzie mi tu wybierał tych z którymi mi ''po drodze''
co mnie może obchodzić że pisze do ciebie jakiś ''dawny twój znajomy''?
do mnie też kiedyś taki pisał...ba...nawet mnie w jakimś sklepie mijał o czym zapewniał tu na forum...

a popieraj sobie kogo tylko chcesz ...a co do argumentów...
Jurek...dziesiątki ich ci wcześniej podałem ale nigdy do nich sie nie ustosunkowałeś ...więc po co do tego wracać?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Bakopa niezalogowany
11 października 2023r. o 22:48
Stary paskudny ramol...on tylko do 15.10...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Naparstnica niezalogowany
12 października 2023r. o 0:15
Platforma nienawidzi Kaczyńskiego za to, że nie sprzedał się Putinowi i Merkelowej. Widocznie ten typ tak już ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dobre niezalogowany
12 października 2023r. o 0:58
~~Ciemnofioletowa Naparstnica napisał(a): Platforma nienawidzi Kaczyńskiego za to, że nie sprzedał się Putinowi i Merkelowej. Widocznie ten typ tak już ma.

On się sprzedał sobie.
Ale wmówił kilku milionom Polaków że ci pozostali trzymają i z Niemcami i z Ruskimi. Polacy pracują u Niemca i jest ok. To my sami odpowiadamy za to co tu jest. My sami kupujemy i sprzedajemy tam gdzie chcemy.
Dlaczego poprawny politycznie prawy i sprawiedliwy PiS kupuje czołgi w USA i Korei a nie w Polskich fabrykach zbrojeniowych. Dlaczego nie dają zarobić swoim. ?
Dlaczego w covidzie sprzeniewierzyli kilka miliardów zeta ?
Wina Tuska ?
PiS 8 lat przy władzy a elektorat wierzy że to co złe to wina Tuska . Czy oni nie potrafią samodzielnie rozumować ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
12 października 2023r. o 2:44
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ultramarynowy Starzec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek Z napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Osiem lat temu spodziewałem się po PiS wielu złych rzeczy. Bardzo wielu, jak każdy kto pamiętał smutę pisowskich rządów z 2005-2007. Ale szczerze przyznaję: tego że będziemy zupełnie poważnie, w oparciu o poważne przesłanki, rozmawiać o tym, czy PiS wyprowadzi wojsko na ulicę po przegranych wyborach... no to przyznaję - tego się nie wówczas spodziewałem. O naiwności!


Musisz zapamiętać jedno , za wpisywanie nicka różnych form z wiązanych z Jurkiem nikt nie jest w stanie pociągnąć cię do odpowiedzialności , za głupotę karać nie przystoi , lecz wyobraź sobie wielokrotnie
powielanie podlega już pod mobbing, redakcja jest na drodze prawnej zmuszona do
udzielenia dostępu by ustalić IP danego intryganta .
Powoli zaczynasz być lekko nazwać rozhulaną
osobowością , oby ci się czkawką nie odbiło …

Jurek coś ci o tym wczoraj napisałem ale mod nie puścił. Myślę że za bardzo przeżywasz a straszenie jest nie tylko nie na miejscu a wręcz głupie.... mobbing?
każdy sąd cię wyśmieje...
jeśli już to nękanie a i to jest naciągane...;D

Widzisz jak łatwo jest manipulować , Janusz , chyba sam nie wierzysz w to co piszesz , wiesz bardzo dokładnie w kogo jest to celowane ,
już kiedyś raz napisałem nie chce schodzić na poziom ułomków , jeżeli ktoś jest chory psychicznie to trzeba go leczyć bo jest zagrożeniem dla społeczeństwa , nie potrafiący zaakceptować innych poglądów
jest w pewnym stopniu biedny , nie przeszkadza mi z kim ci po drodze lub moim dawnym znajomym , nie łączę chorej nienawiści wielu tu forumowiczów do PiS
z tym jacy są na co dzień , choć niektórzy to maniacy , to że popieram PiSu rządzenie
uważam jest tylko moim wyborem , przekonaj mnie faktami , tylko proszę nie tymi „musimy odsunąć PiS od władzy” , poczytaj sobie o mocy referendum w innych krajach …

Jednemu psu na imię Jurek ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Zaślaz niezalogowany
12 października 2023r. o 7:26
~~16okruJ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ultramarynowy Starzec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek Z napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Osiem lat temu spodziewałem się po PiS wielu złych rzeczy. Bardzo wielu, jak każdy kto pamiętał smutę pisowskich rządów z 2005-2007. Ale szczerze przyznaję: tego że będziemy zupełnie poważnie, w oparciu o poważne przesłanki, rozmawiać o tym, czy PiS wyprowadzi wojsko na ulicę po przegranych wyborach... no to przyznaję - tego się nie wówczas spodziewałem. O naiwności!


Musisz zapamiętać jedno , za wpisywanie nicka różnych form z wiązanych z Jurkiem nikt nie jest w stanie pociągnąć cię do odpowiedzialności , za głupotę karać nie przystoi , lecz wyobraź sobie wielokrotnie
powielanie podlega już pod mobbing, redakcja jest na drodze prawnej zmuszona do
udzielenia dostępu by ustalić IP danego intryganta .
Powoli zaczynasz być lekko nazwać rozhulaną
osobowością , oby ci się czkawką nie odbiło …

Jurek coś ci o tym wczoraj napisałem ale mod nie puścił. Myślę że za bardzo przeżywasz a straszenie jest nie tylko nie na miejscu a wręcz głupie.... mobbing?
każdy sąd cię wyśmieje...
jeśli już to nękanie a i to jest naciągane...;D

Widzisz jak łatwo jest manipulować , Janusz , chyba sam nie wierzysz w to co piszesz , wiesz bardzo dokładnie w kogo jest to celowane ,
już kiedyś raz napisałem nie chce schodzić na poziom ułomków , jeżeli ktoś jest chory psychicznie to trzeba go leczyć bo jest zagrożeniem dla społeczeństwa , nie potrafiący zaakceptować innych poglądów
jest w pewnym stopniu biedny , nie przeszkadza mi z kim ci po drodze lub moim dawnym znajomym , nie łączę chorej nienawiści wielu tu forumowiczów do PiS
z tym jacy są na co dzień , choć niektórzy to maniacy , to że popieram PiSu rządzenie
uważam jest tylko moim wyborem , przekonaj mnie faktami , tylko proszę nie tymi „musimy odsunąć PiS od władzy” , poczytaj sobie o mocy referendum w innych krajach …

Jednemu psu na imię Jurek ?


Psychol …!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.