Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Za co nienawidzicie PiS?

~~Wszędobylski świerzb niezalogowany
12 października 2023r. o 11:23
~~Bladożółty Chmiel napisał(a): Ja ich nienawidzę ponieważ obniżyli mi emeryturę za pracę w MSW-u. Teraz mam taką samą emeryturę jak ludzie, których prześladowałem za PRL-u.

Piszesz bzdury za pracę w organach bezpieczeństwa zabrali Ci wszystko.
Nie kłam kochany bo najade Ci mózg !!!
Wszędobylski świerzb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Laurencja niezalogowany
12 października 2023r. o 11:27
W PiS z pewnością jest nieco przyzwoitych ludzi ale ta partia i jej kierownictwo są DO DUPY !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatnik odpalony niezalogowany
12 października 2023r. o 11:45
https://www.money.pl/gospodarka/dymisja-u-prezydenta-kluczowa-zmiana-w-kancelarii-news-money-pl-6951321159437120a.html

Kolejny cios w prezydenta.
Pisowski Titanic tonie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Naparstnica niezalogowany
12 października 2023r. o 11:58
W niedzielę Polska znowu wystawi rachunek Tuskowi za blokowanie środków z KPO, za szkalowanie Jana Pawła II, za próbę zalania Polski uchodźcami pod groźbą kar za nie przyjęcie, za plucie polskiej straży granicznej w twarz, za to, że "polskość to nienormalność".
15 października Niemcy poniosą trzecią z rządu porażkę. I znowu będzie płacz, że wybory są sfałszowane i, że naród Niemca nie docenił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Naparstnica niezalogowany
12 października 2023r. o 12:11
Tusk, Zdradosław Sikorski i reszta Kołodziejczaków - na śmietnik historii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
12 października 2023r. o 12:37
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szczyt-nato-bez-mariusza-blaszczaka-ekspert-nie-dorosl-do-swojej-funkcji/vwh0rz9,79cfc278

Błaszczak nie dorósł do swojej funkcji a macierewicz już się szykuje na ministra obrony. Musimy obronuc Polskę przed tym zagrożeniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Chmiel niezalogowany
12 października 2023r. o 12:51
~~pisowskie rozbiory Polski napisał(a): https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szczyt-nato-bez-mariusza-blaszczaka-ekspert-nie-dorosl-do-swojej-funkcji/vwh0rz9,79cfc278

Błaszczak nie dorósł do swojej funkcji a macierewicz już się szykuje na ministra obrony. Musimy obronuc Polskę przed tym zagrożeniami.

Po polsku nie umiesz napisać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krystyna niezalogowany
12 października 2023r. o 12:55
Jasiu ja kocham PiS:) Jasiu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza