Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~marek niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 17:32
ja tu też mam namiar na flesz 729 623 387
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jojo niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 11:12
Prestiż to porażka na całej linii za darmo bym nie chciał żeby grali totalna klapa pzd ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 13:17
Mozesz sobie pisac i milion zlosliwych postow na zespol Prestiz i tak mu nie zaszkodzisz Nigdy nie byles na ich imprezie i nigdy w zyciu nie grales takich Prestizowych imprez jak oni stac Ciebie tylko na internet gdzie wyladowujesz swoja bezsilnosc ze inny zespol jest lepszy od Ciebie Ale dam Ci dobra rade

Zainwestuj w Siebie idz do psychologa potem wykup troche lekcji u profesjonalnego
Nauczyciela
Zakup troche dobrego sprzetu i do roboty
Moze Ci sie uda Pamietaj zacznij od psychologa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamerzysta niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 13:59
~Ania napisał(a): Mozesz sobie pisac i milion zlosliwych postow na zespol Prestiz i tak mu nie zaszkodzisz Nigdy nie byles na ich imprezie i nigdy w zyciu nie grales takich Prestizowych imprez jak oni stac Ciebie tylko na internet gdzie wyladowujesz swoja bezsilnosc ze inny zespol jest lepszy od Ciebie Ale dam Ci dobra rade

Zainwestuj w Siebie idz do psychologa potem wykup troche lekcji u profesjonalnego
Nauczyciela
Zakup troche dobrego sprzetu i do roboty
Moze Ci sie uda Pamietaj zacznij od psychologa

ale gościu dobrze gada byłem słyszałem żadnej rewelacji gorzej tego się nie da słuchać a te rankingi to jedna wielka porażka pozdro dla kumatych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 14:02
Wszystko kwestia gustu, ale słyszałam zespół Prestiż i niestety na moim weselu nie zagrają:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 14:13
Zmiana nickow nic Ci nie da nawet jezeli robisz wesele to i tak nie bylooby cie stac na nich a swoja zlosc ze nie jestes wysoko w rankingu zglos do moderatora niech zmieni zasady glosowania i pamietaj ze czym wiecej o zespole sie pisze .niewazne czy zle czy dobrze tym wieksza popularnosc zyskuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kamerzysta niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 15:18
~Ania napisał(a): Zmiana nickow nic Ci nie da nawet jezeli robisz wesele to i tak nie bylooby cie stac na nich a swoja zlosc ze nie jestes wysoko w rankingu zglos do moderatora niech zmieni zasady glosowania i pamietaj ze czym wiecej o zespole sie pisze .niewazne czy zle czy dobrze tym wieksza popularnosc zyskuje

sam mój nick wskazuje czym sie zajmuje wiec czesto widuje sie z parą młodą po weselu i niestety opinie po nie są za ciekawe ale co ja tu bede
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
25 stycznia 2015r. o 16:38
Pani Aniu nie rozumiem Pani uniesienia . Po pierwsze jeżeli robię wesele to stać mnie na to . Zapoznałam się z cennikiem owego zespołu. Wybrałam droższy no ale cóż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza