Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~gosia niezalogowany
18 lutego 2015r. o 14:30
co sadzicie o zespole BIANCO z Nowogrodźca ,na wesele?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
18 lutego 2015r. o 14:57
~gosia napisał(a): co sadzicie o zespole BIANCO z Nowogrodźca ,na wesele?

Gosia ja bym ich nie wziela nawet gdyby zazadali1500 zl zespol sklada sie z dwoch facetow i bardzk brakune zenskisgo glosu maja kiepski repertuar malo spiewaja po angielsku a jezeli juz cos zaspiewaja to kwadratowym angielskim .stare zabawy ze juz nie wspomne o starym charczacym sprzecie i o braku oswietlenia scenicznego Bylam na weselu w Anabelj gdzie oni grali(puszczali podklady) zreszta bardzo mierne jednym slowem mizerny poziom odradzam angzazowanie tych facetow wez sobie zespol gdzie jest glos zenski

Zmoderowano 18.02.2015 godz.19:45 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
18 lutego 2015r. o 19:43
Gosia wszyscy tylko nie Bianco bylem na ich weselu niedawno i chyba 8 lat temu Nic sie nie zmienilo jak zawodzili jak wyglodzone wilki tak robia to teraz 2 facetow bez talentu i pomyslu jak zrobic przyzwoite wesele Ania ma racje brakuje zenskiego glosu i troche nowoczesnego spojrzenia jak zrobic dobre Wesele Typowy wiejski zespol ktory co najwyzej moze zagrac festyn w malenkim Pierdziszewie Oni o weselach powinni zapomniec Moja rada zapomij o bianco rozgladnij sie w necie za zespolem ktory ma renome i zenski glos i nie sluchaj wujkow i Cioci ktorzy Bianco sluchali 10 lat temu Pozdrawiam i zycze trafnego wyboru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franus niezalogowany
1 marca 2015r. o 16:03
Odradzam stanowczo Versus tego sie nie da nazwac zespolem tylko taka fraza starsi panowie.starsi panowie starsi panowie dwaj czyli era Miecia Foga i repertuar tez

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hana niezalogowany
1 marca 2015r. o 22:14
To zapłać za pełen skład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaja niezalogowany
1 marca 2015r. o 23:16
Bianko no nie polecam. A co myslicie o zespole Flesz z lazisk czy jakos tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaja niezalogowany
2 marca 2015r. o 0:08
Bianko no nie polecam. A co myslicie o zespole Flesz z lazisk czy jakos tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimciu niezalogowany
29 marca 2015r. o 9:34
flesz o ile mi wiadomo jest z Boolesławca, mam na myśli 3 panów to grają bardzo fajnie, miałem okazje bawić się przy ich muzyce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza