Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruszył Marsz Miliona Serc
~~Jurko61 aus Deutschland niezalogowany
1 października 2023r. o 17:14
~~Zszarzała Turzyca napisał(a): Sto tysięcy nawet nie pykło. Bida z nendzom.


Jarosław Kaczyński odniósł się do tego, co działo się w stolicy. Według prezesa PiS, w konkurencyjnym wydarzeniu brało udział ok. 60 tys. osób. Jego zdaniem, to kolejny dowód na kłamstwo Tuska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 października 2023r. o 17:16
~~Jurko61 aus Deutschland napisał(a): Jarosław Kaczyński odniósł się do tego, co działo się w stolicy. Według prezesa PiS, w konkurencyjnym wydarzeniu brało udział ok. 60 tys. osób

To kolejny dowód na jego kłamstwa!!:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
1 października 2023r. o 17:21
TAK WYGLĄDA DYSKUSJA Z WIEJSKIMI CHAMAMI GDY DO MIASTA ZJADĄ .KTO TĄ TŁUSZCZĘ BEDZIE BRONIŁ JAK PUTIN ZAATAKUJE ?
AMERYKAŃSKI WŁAŚCICIEL TVN-U ? T TAKI XUJ

Dziennikarka telewizji TVN chciała porozmawiać z osobami, które stały w kolejce i próbowały się dostać do hali, w której w niedzielę odbywała się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Zamiast odpowiedzi na jej pytania, ze strony wyborców Zjednoczonej Prawicy padły niekulturalne komentarze.
"Won, szwabski pociotku", "Do Warszawy na marsz pustych serc i pustych łbów", "Błaznów z ludzi robicie" — to tylko niektóre komentarze, które usłyszała ekipa telewizyjna.
Z mężczyznami, którzy wykrzykiwali te hasła próbował porozmawiać dziennikarz Wirtualnej Polski.
— Bo głupie pytania zadają. Proszę stąd odejść — odpowiedział jeden z mężczyzn, który stał przed katowickim Spodkiem.
— Chcieli przegonić szatańską telewizję. Nie ma gorszej. To jest najgorsza telewizja i ja się dziwię, że w ogóle jest taka w Polsce — dodał kolejny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Umiar i pokora niezalogowany
1 października 2023r. o 17:46
https://wiadomosci.wp.pl/konwencja-pis-w-katowicach-jaroslaw-kaczynski-zabierze-glos-6947435615624064a

milioner mirawiecki obawia się celi+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Jesion niezalogowany
1 października 2023r. o 17:57
Dumny jestem z boleslawian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Tygrysówka niezalogowany
1 października 2023r. o 18:13
~~Brązowopłowy Jesion napisał(a): Dumny jestem z boleslawian

Ja również. Zwłaszcza z tego golasa z nad Bobru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8gwiazdek niezalogowany
1 października 2023r. o 18:21
W Warszawie był marsz miliona serc w Katowicach spotkanie milionerów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jerzy niezalogowany
1 października 2023r. o 18:22
szkoda, że tych gwiazdek nie wydziergaliście sobie na czołach. Bylibyście oryginalni, gwiazdki po nazwą mojego miasta, to zniewaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza