Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Kropiwnicki – skuteczny poseł
~~Xxx niezalogowany
4 października 2023r. o 21:07
Po co żebrać o głos czym się wykazałeś ludzie cie zapamiętają jaki byłeś... skuteczny.. w słowach czynach i uczynkach no chyba że twoje ego przewyższa pewne wartości. Kto wysoko winduje ten nisko upadnie. U mnue masz pewne puste pole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~flaco niezalogowany
4 października 2023r. o 22:20
~~Robert napisał(a): Pamiętam cię , na spotkaniu cię wybuczano , mało co a dostałbyś w ryja. Poradziłem ci abyś skończył jakąś szkołę i poszedł do pracy , oświadczyłeś że masz jeszcze czas , 40 letni pasożyt.

65+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Facelia niezalogowany
4 października 2023r. o 22:48
Koooryyytooo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pampasowiec pstry niezalogowany
4 października 2023r. o 23:34
~~Robert napisał(a): ~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): gość dla mnie niewiarygodny...
kiedy po spotkaniu ,już na korytarzu zadałem mu pytanie jak zamierza rozliczać obecną władzę z oszustw i przekrętów ,czy ruszy jakaś komisja śledcza czy trybunał nie odpowiedział kręcąc coś o tym że wszystko zależy od okoliczności...

a jakie by miały być ?...też nie odpowiedział....;D
pamięta pan panie pośle?

właśnie dlatego osobiście lubię takie spotkania...lubię patrzeć jak lawirują ...jak się wiją by tylko nie odpowiadać konkretami...


Pamiętam cię , na spotkaniu cię wybuczano , mało co a dostałbyś w ryja. Poradziłem ci abyś skończył jakąś szkołę i poszedł do pracy , oświadczyłeś że masz jeszcze czas , 40 letni pasożyt.
Pierdo....licie Hipolicie. Nic takiego nie miało miejsca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koryto niezalogowany
5 października 2023r. o 7:13
https://wiadomosci.wp.pl/oto-najpilniej-skrywana-tajemnica-sejmu-dziesiatki-przedsiebiorczych-poslow-6948483230394976a

Tak pisobolszewia okrada i oklamuje Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bili niezalogowany
5 października 2023r. o 7:49
~~Pampasowiec pstry napisał(a): ~~Robert napisał(a): ~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): gość dla mnie niewiarygodny...
kiedy po spotkaniu ,już na korytarzu zadałem mu pytanie jak zamierza rozliczać obecną władzę z oszustw i przekrętów ,czy ruszy jakaś komisja śledcza czy trybunał nie odpowiedział kręcąc coś o tym że wszystko zależy od okoliczności...

a jakie by miały być ?...też nie odpowiedział....;D
pamięta pan panie pośle?

właśnie dlatego osobiście lubię takie spotkania...lubię patrzeć jak lawirują ...jak się wiją by tylko nie odpowiadać konkretami...


Pamiętam cię , na spotkaniu cię wybuczano , mało co a dostałbyś w ryja. Poradziłem ci abyś skończył jakąś szkołę i poszedł do pracy , oświadczyłeś że masz jeszcze czas , 40 letni pasożyt.
Pierdo....licie Hipolicie. Nic takiego nie miało miejsca.
Ten koleś to poniżej krytyki. Chce chyba następnych 10 mieszkań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Aster niezalogowany
5 października 2023r. o 8:43
Nich mi powie co zrobił dla Bolesławca,to zagłosuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowe Parzydło niezalogowany
5 października 2023r. o 8:47
tylko poseł Pogoda coś robi dla miasta, kropiwnicki niech spada pozer i lanser
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza