Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
31 października 2023r. o 20:50
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): cytuj...;D
chętnie poczytam te ''rewelacje'' ;D

czyłem

semanko zablokowali mnie na bolcu ...hahaha...wczoraj im dokończyłem " burdel " na jaki pozwalają z tymi reklamami leków i wszędzie w każdym temacie porobiłem im wrzutki ... łajzy myślą chyba że poczuję się ukarany ...
mam więcej czasu na czytanie ...marczewscy to durnie ...kiedy czytają słowa prawdy jedyne co potrafią to właśnie albo zablokować albo usunąć wpis ...

Tak traktujesz wszystkich zarozumialcze , poznali się na Tobie po raz drugi i dostałeś kopa za Twoje " prawdy "

A teraz rób z siebie bohatera który postawił się Marczewskim , dla mnie jest pewne , włazisz z brudnymi buciorami tam gdzie nie twoje kompetencje i sprawy .

Wszyscy którzy z Tobą się nie zgadzają to ...ŁAJZY i DURNIE .



Dopisane 31.10.2023r. o godz. 20:50:

Twoje prawdy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ciekawski niezalogowany
31 października 2023r. o 20:53
Tak z ciekawości. Pańskiemu koledze sprawia jak widać cholerną trudność zacytować coś co otrzymał od pana. Więc może ułatwi mu pan zadanie i sam wklei to co mu przesłał ? Zrobi to pan czy są jakieś powody by tego nie zrobić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2023r. o 20:57
Lucjanie P.S
Nie używaj prywatnych wycieczek , wobec żadnego rozmówcy. Dyskutuj merytorycznie. Na temat , posługuj się konkretnymi faktami a nie domniemanologią . / Jeśli dostałeś kiedyś oś na priv to wiesz dlaczego .
Sprawa druga " czajnik" -- zostaw to , skoro ja nie interweniuje.


Dopisane 31.10.2023r. o godz. 20:57:

PanM napisał(a): Lucjanie P.S
Nie używaj prywatnych wycieczek , wobec żadnego rozmówcy. Dyskutuj merytorycznie. Na temat , posługuj się konkretnymi faktami a nie domniemanologią . / Jeśli dostałeś kiedyś oś na priv to wiesz dlaczego .
Sprawa druga " czajnik" -- zostaw to , skoro ja nie interweniuje.

Takiej retoryki używa PiS i Ziobro.
Chciaem Cię powstrzymać niestety nie zdążyłem . Zbyt szybko strzelasz bez celowania.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 20:58
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): czy w tym co tu wymieniasz nie ma związków branżowych? ;D
a kto w końcu jest w tym związku pracodawców polskich?...kto jest w OPZZ?



Nie zaoruj się takimi pytaniami , ktoś pomyśli że jesteś niedorozwojem , wiem , wiem , kpiny sobie robisz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 21:02
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): czy w tym co tu wymieniasz nie ma związków branżowych? ;D
a kto w końcu jest w tym związku pracodawców polskich?...kto jest w OPZZ?



Nie zaoruj się takimi pytaniami , ktoś pomyśli że jesteś niedorozwojem , wiem , wiem , kpiny sobie robisz .

tak uważasz?...no to odpowiedz mi jednak kogo reprezentuje ten związek pracodawców polskich czy wspomniane przez ciebie OPZZ...
pytam bo sam jednocześnie piszesz że ...prowadzą rozmowy z rządem...
więc krótko...jako czyi przedstawiciele? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 21:04
Przemku , Ty każdy wpis do mnie zaczynasz od prywatnej wycieczki , weź sobie Twoje słowa do serca .


Dopisane 31.10.2023r. o godz. 21:04:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): więc krótko...jako czyi przedstawiciele? ;D



Jako przedstawiciele swoich członków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółta Irezyna niezalogowany
31 października 2023r. o 21:05
Die meisten Ex-Air-Berlin-Maschinen sind inzwischen im Besitz der Lufthansa Group. "Wir haben inzwischen 75 der 77 Flugzeuge erhalten, die wir im Rahmen der Air-Berlin-Insolvenz erworben haben - teilweise gekauft, teilweise geleast", teilte ein Lufthansa-Sprecher auf Anfrage mit
Większość samolotów byłego Air Berlin jest obecnie własnością Grupy Lufthansa. „Otrzymaliśmy obecnie 75 z 77 samolotów, które nabyliśmy w ramach upadłości Air Berlin – część kupiliśmy, część wyleasingowaliśmy” – powiedział rzecznik Lufthansy zapytany,
Przemysławie nie jesteś z prawdą za pan brat , już kiedyś pisałem jaki był układ przypomnę ci jeszcze raz …
Lufthansa była właścicielem ( nieoficjalnym nazwijmy to ) Air Berlin ,
Air Berlin stworzył OLT na terenie Polski dokładniej w Gdańsku ,
zatrudniając młodego Tuska , zadaniem było OLT przejęcie naszego PL LOT
Który był , jest i będzie konkurencją Lufthansy ….
a resztę sobie w domyśle przeanalizuj ……
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 21:07
PanM napisał(a): Nie używaj prywatnych wycieczek



Dlaczego nie zwrócisz takiej uwagi swojemu koledze , boisz się że Ciebie zrówna z ziemią jak przy "aferze "czajnikowej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza