Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 20:10
odpowiedz na zadane pytanie ...
i wklejaj te rewelacje...;D
tchórzu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 20:17
oho...napisałem post i ...tym razem ''czeka na akceptację '' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 20:19
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): ODPOWIEDZ Z KIM JEŚLI NIE ZE ZWIĄZKAMI BRANŻOWYMI TO Z KIM W KOŃCU WSPÓLPRACUJE TA ''S''



Związki Zawodowe co w moim odczuciu jest najgorsza rzeczą rywalizują ze sobą zamiast współpracy .
Wiem że OPZZ i Solidarność jako jedyni są w komisji trójstronnej razem ze Związkiem Pracodawców Polskich prowadzą z Rządem negocjacje odnośnie płac i praw pracowniczych .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 20:20
a co się stało że i Jurek nie może się logować? ;D

''To nie ja a Ty jesteś tu osobą zawieszoną za obrażanie......................... , zero honoru , dwa razy wykopany a trzymasz się Bolca jak przysłowiowy rzep tyłka .

Nie wiedziałem za co dostałeś kopa , Twój kolega z fb przesłał mi na priv Twoje wypowiedzi w tym temacie .
Zacytować ?''

cytuj...;D
chętnie poczytam te ''rewelacje'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 20:24
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): odpowiedz na zadane pytanie ...
i wklejaj te rewelacje...;D
tchórzu...;D



Skunksie przestań smrodzić .




Dopisane 31.10.2023r. o godz. 20:24:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): cytuj...;D
chętnie poczytam te ''rewelacje'' ;D


Trochę to potrwa , odszukam .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 20:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): ODPOWIEDZ Z KIM JEŚLI NIE ZE ZWIĄZKAMI BRANŻOWYMI TO Z KIM W KOŃCU WSPÓLPRACUJE TA ''S''



Związki Zawodowe co w moim odczuciu jest najgorsza rzeczą rywalizują ze sobą zamiast współpracy .
Wiem że OPZZ i Solidarność jako jedyni są w komisji trójstronnej razem ze Związkiem Pracodawców Polskich prowadzą z Rządem negocjacje odnośnie płac i praw pracowniczych .


czy w tym co tu wymieniasz nie ma związków branżowych? ;D
a kto w końcu jest w tym związku pracodawców polskich?...kto jest w OPZZ?

związek zbieraczy widokówek?...a może zbieraczy kapsli?
napisz mi kto jest tam zrzeszony?

NO I CZEKAM NA CYTATY...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 20:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): odpowiedz na zadane pytanie ...
i wklejaj te rewelacje...;D
tchórzu...;D



Skunksie przestań smrodzić .

Dopisane 31.10.2023r. o godz. 20:24:
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): cytuj...;D
chętnie poczytam te ''rewelacje'' ;D

Trochę to potrwa , odszukam .



SZUKAJ...
BO WIERZ MI LUCJAN ŻE NIE ZAPOMNĘ CI O TYM PRZYPOMINAĆ ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2023r. o 20:48
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Afera to zjawisko w którym przedstawiciele władzy uwłaszczają się na majątku publicznym . Afery i korupcje mogą mieć miejsce tylko na styku majątku publicznego z prywatnym.
Amber-Gold -- to żadna afera.



Dla Ciebie szanowny Przemysławie to żadna afera , nic takiego nie było .

Kto naprawdę stoi za Amber Gold?
Amber Gold
Państwo Polska

Wpisałem - kto stoi za aferą Amber Gold , hał
Michał Tusk - "Obaj z ojcem wiedzieliśmy, że Amber Gold, mówiąc kolokwialnie, to lipa"
" W połowie 2011 r. spółka Amber Gold przejęła większościowe udziały w liniach lotniczych Jet Air, następnie w niemieckich OLT Germany, a pod koniec 2011 r. w liniach Yes Airways. Powstała wtedy marka OLT Express. Linie OLT Express rozpoczęły działalność 1 kwietnia 2012 r.

Po upadku OLT Express pod koniec lipca 2012 r. okazało się, że ze spółką współpracował pracujący w Porcie Lotniczym w Gdańsku Michał Tusk."

Witaj wieczorem Lucjanie.
Pewnie Ci się nie spodoba ale coś znowu insynuujesz.
Amber Gold to nie afera . To po prostu prywatny przekręt cwaniaka na który dało się nabrać sporo naiwnych ale bardziej pazernych ludzi. Po co wpłacać jakiemuś bucowi obiecującemu znaczne zyski bez pewności że to rzetelny interes.
Koleś wykorzystał głupotę Polaków i udało się. Był tak przebiegły że udało mu się wpuścić w kanał kilka prywatnych Niemieckich przewoźników Lotniczych.
Michał Tusk syn premiera pracował w tych liniach po pierwsze bardzo krótko po drugie nie piastował żadnego stanowiska a po trzecie nie podejmował tam żadnych decyzji.Stronnicy PiS starając się czepić każdego wątku przyklepały młodemu Tuskowi działanie na szkodę PLL LOT.
Po 13 latach śledztwa Smoleńskiego żadne nawet najbardziej absurdalne wątki spraw prowadzonych przez PiS nie wydają się niemożliwe.
Zgodne z Twoją / i moją / filozofią w takich razach Lucjanie . Nie było zarzutów , nie było wyroków NIE MA SPRAWY.
A insynuacja że Tuski chcieli przy pomocy OLT przejąć LOT no wiesz. W biblii pisze że wszechświat stworzył bóg . Masz prawo w to wierzyć. Ale w szkołach poza religią taka wiedza budzi jedynie politowanie.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza