Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): więc na 100% przedwczoraj ...
ważne że się pod tym podpisałeś jako zalogowany więc własnych słów się nie wyprzesz...;D



Umiesz czytać , napisałem , przypomnij , odpowiem .

ty myślisz że ja czytam wszystkie twoje popierdółki?
ale skoro zachęcasz to odszukam...
ciekawe co odpowiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:40
14240
M21W2
20 godz. 40 min. temu

Ja nie pamiętam , przypomnij mi .
Ja Tobie przypomnę że Związki Zawodowe branżowe nie współpracują z Solidarnością ....

więc zapytałem jeśli ta ''s'' nie współpracuje ze związkami branżowymi to z kim w końcu współpracują ?
zapytałem więc czy może ze związkiem filatelistów polskich ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 19:40
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): ty myślisz że ja czytam wszystkie twoje popierdółki?
ale skoro zachęcasz to odszukam...
ciekawe co odpowiesz...;D



A to ciekawe nie czytasz a pytasz o to co napisałem , ogarnij się .
Teraz znikam na 25 min , chcę coś sobie przypomnieć , podejrzewam o co możesz zapytać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:45
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): ty myślisz że ja czytam wszystkie twoje popierdółki?
ale skoro zachęcasz to odszukam...
ciekawe co odpowiesz...;D



A to ciekawe nie czytasz a pytasz o to co napisałem , ogarnij się .
Teraz znikam na 25 min , chcę coś sobie przypomnieć , podejrzewam o co możesz zapytać .

napisałem że NIE CZYTAM WSZYSTKICH TWOICH POPIERDÓŁEK...;D
a znikaj...
przecież ci napisałem że jesteś tak mi tu potrzebny jak brama garażowa w willi mkkwacza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 19:52
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): 14240
M21W2
20 godz. 40 min. temu

Ja nie pamiętam , przypomnij mi .
Ja Tobie przypomnę że Związki Zawodowe branżowe nie współpracują z Solidarnością ....

więc zapytałem jeśli ta ''s'' nie współpracuje ze związkami branżowymi to z kim w końcu współpracują ?
zapytałem więc czy może ze związkiem filatelistów polskich ? ;D



Jak Ty nie odróżniasz Związków Zawodowych od Związku Filatelistów daruj sam się ośmieszasz zadając takie pytanie .

Związek Filatelistów to ZRZESZENIE kolekcjonerów , nic wspólnego nie mają zrzeszenia ze związkami pracowniczymi .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskawa Godecja niezalogowany
31 października 2023r. o 19:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawa Godecja napisał(a): 14240
M21W2
20 godz. 40 min. temu

Ja nie pamiętam , przypomnij mi .
Ja Tobie przypomnę że Związki Zawodowe branżowe nie współpracują z Solidarnością ....

więc zapytałem jeśli ta ''s'' nie współpracuje ze związkami branżowymi to z kim w końcu współpracują ?
zapytałem więc czy może ze związkiem filatelistów polskich ? ;D



Jak Ty nie odróżniasz Związków Zawodowych od Związku Filatelistów daruj sam się ośmieszasz zadając takie pytanie .

Związek Filatelistów to ZRZESZENIE kolekcjonerów , nic wspólnego nie mają zrzeszenia ze związkami pracowniczymi .


no nie może być!!!!!....ty taki myśliciel ponownie nie łapiesz prostej kpiny...
to też pokazuje jakim jesteś ''nielotem'' ;D
ale OK.
ODPOWIEDZ Z KIM JEŚLI NIE ZE ZWIĄZKAMI BRANŻOWYMI TO Z KIM W KOŃCU WSPÓLPRACUJE TA ''S''

masz to wielkimi literami by ci nie umknęło...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania pnąca niezalogowany
31 października 2023r. o 20:07
No Lucjan nie wymiękaj. Odpowiadaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2023r. o 20:10
~~Niebieskawa Godecja napisał(a): a znikaj...
przecież ci napisałem że jesteś tak mi tu potrzebny jak brama garażowa w willi mkkwacza...



Prawdę powiedziawszy jak mnie nie ma inni sobie z Ciebie się nabijają ( robią jaja ) , wiem wolisz to niż moje obnażanie Twoich kłamstw i oszczerstw .
To nie ja a Ty jesteś tu osobą zawieszoną za obrażanie Marczewskich , zero honoru , dwa razy wykopany a trzymasz się Bolca jak przysłowiowy rzep tyłka .

Nie wiedziałem za co dostałeś kopa , Twój kolega z Fb przesłał mi na priv Twoje wypowiedzi w tym temacie .
Zacytować ?




Dopisane 31.10.2023r. o godz. 20:10:

~~Niebieskawa Godecja napisał(a): no nie może być!!!!!....ty taki myśliciel ponownie nie łapiesz prostej kpiny...



Nie tłumacz się , nie wymagam , takie tłumaczenie to dziecinada ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza