Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Płomienisty Chmiel niezalogowany
1 listopada 2023r. o 15:25
wszyscy do niedawna narzekali że mało grzybów w lasach...
no i popatrzcie...odsunięto piSSdzielców od ''koryta'' a grzybów w lesie od razu ''wysypało'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
1 listopada 2023r. o 15:48
~~Blond Gazania napisał(a):
Ktoś napisał: ~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): Kto by miał głowe do programu jak stołki trzeba dzielić
Brejza Ministrem Sprawiedliwości, Giertych na PROKURATORA
Dla Lewicy Kultura, albo nie Oświata...
A piniendzy i tak nie ma ;)

Giertych już nie ministrem oświaty przecież ma doświadczenie bo w poprzednim rządzie za Tuska był ministrem oświaty i co zrobił.
Ktoś napisał: ~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): To na Finanse Leszczyna , przynajmniej wesoło będzie
Dama sama powiedziała że liczyć nie umie.


Liczyć nie umie, to pasuje do finansów. A piniendzy i tak nie ma... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
1 listopada 2023r. o 16:47
Przecież to KPO będziemy spłacać jeszcze przez ,50 lat przecież to pożyczka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisia mentalność 3 niezalogowany
1 listopada 2023r. o 16:59
~~Blond Gazania napisał(a): Przecież to KPO będziemy spłacać jeszcze przez ,50 lat przecież to pożyczka.

Polska jak każdy członek UE płaci składki. Do tego roku w ramach wyrównania szans dostajemy jeszcze więcej niż wpłacamy.
Do rozwoju potrzeba pieniędzy. To co robi PiS to prostackie okradanie jednych aby przekupić drugich.
Czy Ty i Tobie podobni jesteście tak niedorozwinięci że nie pojmujecie skąd władza ma fundusze .
Skąd wojskowy , policjant , medyk, nauczyciel , urzędnik , strażak ma wypłatę ? Z biedronki ?
Nie , oni mają pensje , ubezpieczenie , podatki , chorobowe , nagrody , emerytury finansowane z podatków i cen.
Wypisywanie sloganów " pieniędzy nie ma i nie będzie " to najbardziej prymitywna forma pojmowania rzeczywistości.
Nowy rząd Tuska pewnie też będzie rozdawał jak PiS . A to nie wróży dobrze.
Trzeba ułatwić prowadzenie prywatnych firm i poluzować im pęta. To u nich i u ich pracowników jest to co tak chętnie rozdaje PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 listopada 2023r. o 17:07
~~Płomienisty Chmiel napisał(a): wszyscy do niedawna narzekali że mało grzybów w lasach...
no i popatrzcie...odsunięto piSSdzielców od ''koryta'' a grzybów w lesie od razu ''wysypało'' ...;D



To jeszcze nic , jesień a na łąkach szczaw , zakwitły mirabelki .



Dopisane 01.11.2023r. o godz. 17:07:

oprych napisał(a): Średnie zarobki w Danii wąchają się na poziomie między 25000 a 32000 zł. Nawet jak zabiorą im 50% w podatkach to zostaje 12500 do 16000 zł na " przeżycie"
U nas średnia pensja wynosi 7000 zł i gdy w podatkach zabiorą 37 % to zostaje 4400 zł.

To ja chcę zarobki i podatki jak w Danii.




Jak mi wiadomo Parlament UE pracuje nad podniesieniem i wyrównaniem podatków w całej UE , o podniesieniu płac nic nie mówią , jedno chciejstwo masz załatwione .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
1 listopada 2023r. o 17:43
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Płomienisty Chmiel napisał(a): wszyscy do niedawna narzekali że mało grzybów w lasach...
no i popatrzcie...odsunięto piSSdzielców od ''koryta'' a grzybów w lesie od razu ''wysypało'' ...;D



To jeszcze nic , jesień a na łąkach szczaw , zakwitły mirabelki .
Dopisane 01.11.2023r. o godz. 17:07:
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Średnie zarobki w Danii wąchają się na poziomie między 25000 a 32000 zł. Nawet jak zabiorą im 50% w podatkach to zostaje 12500 do 16000 zł na " przeżycie"
U nas średnia pensja wynosi 7000 zł i gdy w podatkach zabiorą 37 % to zostaje 4400 zł.

To ja chcę zarobki i podatki jak w Danii.



Jak mi wiadomo Parlament UE pracuje nad podniesieniem i wyrównaniem podatków w całej UE , o podniesieniu płac nic nie mówią , jedno chciejstwo masz załatwione .

PO poprze wyższe podatki bo zawsze głosują ci z SLD PSL i PO jak unia karze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
1 listopada 2023r. o 17:51
Wiecie ile Tusk woła za metr kwadratowy nowego mieszkania ,od 15 tysięcy złotych .Ile lat muszę pracować w Amazonie na takie mieszkanie ? Wie ktoś ile przeżyję bez jedzenia i picia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
1 listopada 2023r. o 17:59
M21W2 napisał(a): Jak mi wiadomo Parlament UE pracuje nad podniesieniem i wyrównaniem podatków w całej UE , o podniesieniu płac nic nie mówią , jedno chciejstwo masz załatwione .

Jak mi wiadomo to ŁŻESZ!!
Decyzja o wprowadzeniu, zniesieniu i zmianie podatków pozostaje w gestii państw członkowskich UE. Każde państwo członkowskie ma prawo wyboru takiego systemu podatkowego , jaki uzna za najbardziej odpowiedni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Metrohouse zaprasza