Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
2 listopada 2023r. o 17:19
Krótko mówiąc: „kancierta nie budiet, padpizdili harmoszku”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
2 listopada 2023r. o 17:35
Powiem ci Jurek że ty potrafisz pisać rozsądnie. Aż miło cię wtedy czytać bo to pokazuje że jak chcesz to potrafisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
2 listopada 2023r. o 17:47
Miło to będzie jak Tusk sprowadzi wrak,...... czy on tego nie obiecuje? To było Jasiu w 100 konkretach na 100 dni? Czy w postulatach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zenek laweciarz niezalogowany
2 listopada 2023r. o 17:52
Jak do tej pory to jedyne co ściągnięto to kilka wraków samochodów . W tym maciarowe i jeden beatki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~syn krawcowej niezalogowany
2 listopada 2023r. o 17:57
Tsza będzie do roboty pójść PISie niewykształcone nieroby . Dość leżakowania pasożyty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 17:59
PanM napisał(a): Ty życzysz Polakom i nowej władzy totalnej katastrofy.
A przecież to nasz ojczyzna . Twoja i moja .



Przemku , gdzie przeczytałeś moje życzenia o których piszesz , jesteś bezczelny wciskając w moje usta to co Ty życzyłeś Polakom i rządowi PiS .
Janusz bodajże w lipcu zadał mi pytanie , kto wygra wybory , odpowiedziałem -m wygra PiS ale nie będzie rządził , nie spodziewałem się po Tobie takiej bezczelności , pisałem , niedługo moją partią którą będę popierał może być PO POD WARUNKIEM że spełni swoje obietnice wyborcze . nie wiem co w Ciebie wstąpiło , jak dalej będziesz wciskał w moje usta to czego nie napisałem postąpię z Tobą w podobny sposób z tą różnicą że napiszę prawdę jakim jesteś oszustem w sprawie posądzeń Janusza o fuszerki .

Jesteś niedoścignionym mistrzem w dzieleniu Polaków , Twoje wpisy są tego namacalnym dowodem .
Pisałem też -rząd koalicji będzie rządem Polski a więc i moim jako Polaka z tym że bez mojego poparcia , na poparcie muszą zapracować jak napisałem wyżej poprzez spełnienie obietnic wyborczych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
2 listopada 2023r. o 18:03
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Ty życzysz Polakom i nowej władzy totalnej katastrofy.
A przecież to nasz ojczyzna . Twoja i moja .



Przemku , gdzie przeczytałeś moje życzenia o których piszesz , jesteś bezczelny wciskając w moje usta to co Ty życzyłeś Polakom i rządowi PiS .
Janusz bodajże w lipcu zadał mi pytanie , kto wygra wybory , odpowiedziałem -m wygra PiS ale nie będzie rządził , nie spodziewałem się po Tobie takiej bezczelności , pisałem , niedługo moją partią którą będę popierał może być PO POD WARUNKIEM że spełni swoje obietnice wyborcze . nie wiem co w Ciebie wstąpiło , jak dalej będziesz wciskał w moje usta to czego nie napisałem postąpię z Tobą w podobny sposób z tą różnicą że napiszę prawdę jakim jesteś oszustem w sprawie posądzeń Janusza o fuszerki .

Jesteś niedoścignionym mistrzem w dzieleniu Polaków , Twoje wpisy są tego namacalnym dowodem .
Pisałem też -rząd koalicji będzie rządem Polski a więc i moim jako Polaka z tym że bez mojego poparcia , na poparcie muszą zapracować jak napisałem wyżej poprzez spełnienie obietnic wyborczych .


Lucjan , nie rób im tego ,daj im na początek mały kredyt zaufania.Jak się dowiedzą ze nie mają twego poparcia , zrezygnują z rządzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2023r. o 18:16
Dziwny jest ten Lucjan. Nie prościej i nie uczciwiej by było napisać jak naprawdę było z tym remontem i sprawą tego słynnego już czajnika? Samo to że pisze że napisze prawdę o tym to wygląda to tak jakby od początku było to kłamstwo .Tylko czemu miało to służyć.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza