Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złocisty cyklamen niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:12
Buzka i Lewandowskiego odpowiednio podsumował kiedyś Lepper. Warto o tym pamiętać a dzisiaj wracanie do tego nie ma najmniejszego nawet sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2023r. o 19:13
Buzek 1997 - 2001 to prehistoria . Jedno pokolenie . Ludziom potrzebna lepsza przyszłość.
A ja nigdy nie byłem fanem PO.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:16
PanM napisał(a): Jeśli zaś PiS twierdzi że nowa koalicja nie da rady spełnić obietnic ,



Kłamczuszek z Ciebie , PiS twierdzi że koalicja nie spełni swoich obietnic , zbyt duże rozbieżności programowe koalicjantów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Malwa niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:17
Obiecadło starczyło na wybory
Na KPO też wystarczy OBIECADŁO®
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sekwoja wysmukła niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:17
M21W2 napisał(a):


Kim ty jesteś abym odpowiadał Tobie na pytania skoro sam nie odpowiadasz nie oczekuj tego ode mnie .


A czy czasem sam tego codziennie nie robisz? Dlaczego więc tobie ma się odpowiadać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:22
PanM napisał(a): Buzek 1997 - 2001 to prehistoria . Jedno pokolenie . Ludziom potrzebna lepsza przyszłość.
A ja nigdy nie byłem fanem PO.



To po jakie licho wracasz do prehistorii .
Buzek i Lewandowski czołowi politycy PO na intratnych stanowiskach w UE , to też prehistoria ? , AWS rządził w koalicji z UW partią Tuska i Lewandowskiego , po blamażu nazwę UW zamienili na PO .
Rozumiem Twoją niechęć do odpowiedzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rannik niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:24
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Jeśli zaś PiS twierdzi że nowa koalicja nie da rady spełnić obietnic ,



Kłamczuszek z Ciebie , PiS twierdzi że koalicja nie spełni swoich obietnic , zbyt duże rozbieżności programowe koalicjantów .

a to ciekawe...
dzisiaj jak wróciłem do domu założyłem temat...tzn chciałem założyć bo jak widzę nadal czeka na akceptację ...;D
temat pod tytułem -Koalicja itd.
mam zwyczaj zakładając temat w pierwszym poście pisać swoje zdanie i podobnie było i w tym przypadku...
zapytałem więc jaką obietnicę koalicja zechce spełnić jako pierwszą a o jakiej ''zapomni''

temat może się pojawi więc będzie szansa o tym popisać...albo i nie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Buzek 1997 - 2001 to prehistoria . Jedno pokolenie . Ludziom potrzebna lepsza przyszłość.
A ja nigdy nie byłem fanem PO.



To po jakie licho wracasz do prehistorii .
.

To po jakie licho sam wracasz do prehistorii o komuchach czy solidaruchach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.