Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 18:23
~~Jasiu napisał(a): Lucjan , nie rób im tego ,daj im na początek mały kredyt zaufania.Jak się dowiedzą ze nie mają twego poparcia , zrezygnują z rządzenia .



Podziwiam Twój wysiłek , bardzo pouczający dla nie wpis .
Z tym małym kredytem zaufania mam kłopot , pamiętam ich " rządy " i mój poziom życie w tamtym czasie , było piniędzy ni ma i nie będzie , mam cichą nadzieję ,że to już przeszłość choć pierwsze sygnały z obozu trzech muszkieterów i D'ARTAGNANA nie napawają OPTYMIZMEM .


Dopisane 02.11.2023r. o godz. 18:23:

~~Jaśmin pstry napisał(a): No i stary błazen Lucjan przeorany na maxa. Na żaden z ostatnich postów nie odpisze.



Okazałeś się młodym ID , JO , TĄ , ale to nie mój problem , Tobie godnie z życzeniem odpisałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2023r. o 18:29
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Ty życzysz Polakom i nowej władzy totalnej katastrofy.
A przecież to nasz ojczyzna . Twoja i moja .



Przemku , gdzie przeczytałeś moje życzenia o których piszesz , jesteś bezczelny wciskając w moje usta to co Ty życzyłeś Polakom i rządowi PiS .
Janusz bodajże w lipcu zadał mi pytanie , kto wygra wybory , odpowiedziałem -m wygra PiS ale nie będzie rządził , nie spodziewałem się po Tobie takiej bezczelności , pisałem , niedługo moją partią którą będę popierał może być PO POD WARUNKIEM że spełni swoje obietnice wyborcze . nie wiem co w Ciebie wstąpiło , jak dalej będziesz wciskał w moje usta to czego nie napisałem postąpię z Tobą w podobny sposób z tą różnicą że napiszę prawdę jakim jesteś oszustem w sprawie posądzeń Janusza o fuszerki .

Jesteś niedoścignionym mistrzem w dzieleniu Polaków , Twoje wpisy są tego namacalnym dowodem .
Pisałem też -rząd koalicji będzie rządem Polski a więc i moim jako Polaka z tym że bez mojego poparcia , na poparcie muszą zapracować jak napisałem wyżej poprzez spełnienie obietnic wyborczych .

**********************************************************************************************************************************
Witaj Lucjanie
Co takiego Cię tak zagotowało ? Wielokrotnie wspominałeś że opozycja nie ma zdolności do pełnienia władzy. Wszyscy liderzy opozycji wywoływali w Tobie niesmak i brak akceptacji. Teraz ci ludzie mają rządzić .
Stawiasz warunki spełnienia obietnic. A ja dla odmiany wolał bym aby niektórych nie dotrzymali.PiS nazbyt rozdmuchał socjal i to poważny wrzód na ciele obywatelskiej gospodarki. Bo socjal oznacza ze owoce pracy nie będą dzielone według wkładu a według uznania urzędników. Wracamy do socjalizmu.
Więc pytam Lucjanie . Po co była solidarność , chęć transformacji ustrojowej , walka z komuchami ? Po co ?
Dla tych kilku tysięcy ciepłych posadek swojaków ? Dla wzmocnienia pozycji kościoła ? Dla demontażu słabej i tak gospodarki ? A może to był wyścig kto potrafi więcej i lepiej coś" SPIEPRZYĆ ".
No to mój sympatyczny bojowniku o obalenie komuny wskaż punkty które Tobie są najbliższe sercu.Te które sprawią że zamiast Kaczyńskiego będziesz bronił Tuska , / ani od Ciebie ani od siebie nie wymagam sympatii do Czarzastego/
P.S kolejny raz sugeruję zaniechanie wycieczek osobistych .
W międzyczasie zadałem Ci Lucjanie kilka pytań . Tam skieruj swoje emocje.




Dopisane 02.11.2023r. o godz. 18:29:

Powyżej napisałeś że te sympatie i wiara w nowy rząd to taki żart ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 18:53
~~donek napisał(a): Chyba każdy mądry rozumie że obietnicę obowiązują tych którzy w nie wierzą czy jakoś tak.



Trzy razy obiecać to jak raz spełnić , czy jakoś tak .



Dopisane 02.11.2023r. o godz. 18:44:

PanM napisał(a): Witaj Lucjanie
Co takiego Cię tak zagotowało ?



Witaj Przemku , zagotowały mnie Twoje bezczelne kłamstwa i wciskanie w moje usta to czego nie napisałem .
Tyle z Toba na dziś , dobrej nocy życzę .



Dopisane 02.11.2023r. o godz. 18:53:

~~Jasiu napisał(a): Lucjan , nie rób im tego ,daj im na początek mały kredyt zaufania.Jak się dowiedzą ze nie mają twego poparcia , zrezygnują z rządzenia .



Ok . na Twoją prośbę daję odrobinę zaufania , z niecierpliwością czekam na ten nowy rząd , za rządów PiS wyraźnie wzrósł mój poziom życia , jak oni spełnią swoje obietnice to dogonimy Niemców z zarobkami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:02
Nie dodałem , a emeryci trzy razy w roku odpoczną na wyspach kanaryjskich .


Dopisane 02.11.2023r. o godz. 19:02:

PanM napisał(a): Więc jak Lucjanie . poprzesz Tuska czy nie. Zamiast skupiać się na prywatnych wycieczkach odpisuj na pytania. Dyskutuj merytorycznie.



Złamię swoje postanowienie nie pisania dziś do Ciebie , Kim ty jesteś abym odpowiadał Tobie na pytania skoro sam nie odpowiadasz nie oczekuj tego ode mnie .
Krytykowałeś AWS , zadałem Tobie kilka dni temu pytanie , gdzie teraz są dwaj czołowi członkowie rządu AWS - Buzek
premier i Lewandowski wicepremier , dodam z kim wszedł w koalicję AWS aby mieć większość sejmową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klawisz z celi niezalogowany
2 listopada 2023r. o 19:02
Pisowce = złodzieje i kłamcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2023r. o 19:02
M21W2 napisał(a): Nie dodałem , a emeryci trzy razy w roku odpoczną na wyspach kanaryjskich .

Za PiS do woli odpoczywali na krecie jak go złapali.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2023r. o 19:08
PanM napisał(a): Za PiS do woli odpoczywali na krecie jak go złapali.


Bardzo merytoryczna odpowiedź , nareszcie zrozumiałeś ironię , mirabelki i szczaw pomogły .



Dopisane 02.11.2023r. o godz. 19:08:

PanM napisał(a): Za PiS do woli odpoczywali na krecie jak go złapali.



Czekam na odpowiedź o Buzku i Lewandowskim .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 listopada 2023r. o 19:11
To pisałem w innym wątku.
PanM napisał(a): Polacy bez względu którą opcję polityczną popierają nie muszą się martwić.
Poprzedni rząd deklaruje że zostawia Polski budżet , gospodarkę i obywateli w kwitnącej formie.
Nowy rząd zatem jest w wyśmienitej sytuacji bo bez problemu zrealizuje wszystkie obietnice wyborcze.
Jeśli zaś PiS twierdzi że nowa koalicja nie da rady spełnić obietnic , oznacza to że zostawia po sobie syf , kiłe i finansową mogiłę.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza