Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Jurek niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:23
~~Bolecnauta napisał(a): Przecież ty to lubisz. Nie znosisz tylko krytyki.


Nie myl krytyki proszę z zawistnym atakiem osobistym , i tu powinna nastąpić ROTACJA …;)
Jak już kiedyś napisałem ….
Włóż moje buty , przejdź moją drogę i wtedy
porozmawiamy … ok
zapraszałem do dyskusji często z kawą …
wiesz co oznacza uprzedzenie ???
coś na styl do ust nie włożyłeś cukierka a już wiesz że go nie lubisz ….


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Heliotrop niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:30
Pozwolę sobie na pewien wpis z góry przepraszając Przemka za użycie jego osoby do przekazu Bolecnaucie pewnych cech , nie interesuje mnie pogląd polityczny , wiara
interesuje mnie człowiek live , i skorzystam z zaproszenia Przemka by go poznać ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Heliotrop niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:30
~~Cynamonowy Heliotrop napisał(a): Pozwolę sobie na pewien wpis z góry przepraszając Przemka za użycie jego osoby do przekazu Bolecnaucie pewnych cech , nie interesuje mnie pogląd polityczny , wiara
interesuje mnie człowiek live , i skorzystam z zaproszenia Przemka by go poznać ….


Jurko !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:43
- "Mówiąc wprost: musimy być też przygotowani na to, że w skrajnych przypadkach możemy zostać zaatakowani. Zatem musimy być w stanie prowadzić wojnę obronną. Niezależnie od tego, które partie będą rządzić od 2025 roku, nie będą mogły odejść od tej odpowiedzialności"
– podsumował minister obrony.
Minister obrony Niemiec, Boris Pistorius
A Siemoniak zapowiada redukcję armii.
Trudno nadążyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:45
Poruszysz sprawę czajnika? Przekażesz nam co się dowiedziałeś? Czy napiszesz wiesz ale nie powiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Heliotrop niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:49
~~Bolecnauta napisał(a): Poruszysz sprawę czajnika? Przekażesz nam co się dowiedziałeś? Czy napiszesz wiesz ale nie powiesz?


Zbyt prostacko podchody robisz ..
zapamiętaj jedno Bolecnauto , nie wynoś na zewnątrz jak Tusk ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wojak Szwejk niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:51
Co Polsce po armii nawet pięciomilionowej jak nie ma w co ją uzbroić? Jak brakuje nawet solidnego umundurowania a buty rozłażą się po pierwszym poligonie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
2 listopada 2023r. o 21:53
~~Cynamonowy Heliotrop napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Poruszysz sprawę czajnika? Przekażesz nam co się dowiedziałeś? Czy napiszesz wiesz ale nie powiesz?


Zbyt prostacko podchody robisz ..
zapamiętaj jedno Bolecnauto , nie wynoś na zewnątrz jak Tusk ….

Nie przeżywaj. Twój brat wyniósł na zewnątrz to co działo się u Przemka. Musiał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.