Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Jasiu niezalogowany
3 listopada 2023r. o 8:21
~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~misie napisał(a): Janie mamy pytanie, czy będzie taniej?


Już jest , ceny spadły o 6% .

A jednak:) Yogi ma nowy zestaw pytań :) cieszysz się?:)

Z roboty pyta ? Ma czas na głupoty , no chyba ze wykonuje proste czynności nie wymagające uwagi czy myślenia ?.

Ma czterodniowy system pracy:) Zresztą to już pierwszy spełniony z obietnic czy postulatów czy konkretów czy coś:)


Prawnicy w ten sposób pracują ?????????????????????????????????? To nie inteligent jest , nie klasa średnia ,on zwykłym robolem jest ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
3 listopada 2023r. o 8:25
~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bubu napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasiu napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~misie napisał(a): Janie mamy pytanie, czy będzie taniej?


Już jest , ceny spadły o 6% .

A jednak:) Yogi ma nowy zestaw pytań :) cieszysz się?:)

Z roboty pyta ? Ma czas na głupoty , no chyba ze wykonuje proste czynności nie wymagające uwagi czy myślenia ?.

Ma czterodniowy system pracy:) Zresztą to już pierwszy spełniony z obietnic czy postulatów czy konkretów czy coś:)

Prawnicy w ten sposób pracują ?????????????????????????????????? To nie inteligent jest , nie klasa średnia ,on zwykłym robolem jest ?


Tak tak tak:) zwykłym grubym misiem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
3 listopada 2023r. o 8:45
Wypełniam obietnice wyborcze, że będzie czterodniowy tydzień pracy ot i cała prawda:)
A to o dużym misiu to Bubu przesadził:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PIS niezalogowany
3 listopada 2023r. o 8:47
~~Yogi napisał(a): Wypełniam obietnice wyborcze, że będzie czterodniowy tydzień pracy ot i cała prawda:)
A to o dużym misiu to Bubu przesadził:)



Spokojnie , do końca roku jeszcze my rządzimy. Brawo PIS .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 listopada 2023r. o 9:15
~~Brawo PIS napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Wypełniam obietnice wyborcze, że będzie czterodniowy tydzień pracy ot i cała prawda:)
A to o dużym misiu to Bubu przesadził:)

Spokojnie , do końca roku jeszcze my rządzimy. Brawo PIS .

************************************************************************************************************************* Brawo ty.
Zakładasz działalność gospodarczą , zatrudniasz pracowników legalnie na umowę o pracę. Płacisz im średnią krajową .
Mogą pracować zgodnie z prawem 40 godzin tygodniowo . Ale możesz jako dobry pracodawca skrócić męki swoim pracownikom i oczekiwać cztero , trzy a nawet dwudniowego tygodnia pracy . Jak na ...a 16 godzin tygodniowo i tak będziesz przepracowany.

Zastosowana autokorekta


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kapitan Nil niezalogowany
3 listopada 2023r. o 9:29
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo PIS napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Yogi napisał(a): Wypełniam obietnice wyborcze, że będzie czterodniowy tydzień pracy ot i cała prawda:)
A to o dużym misiu to Bubu przesadził:)

Spokojnie , do końca roku jeszcze my rządzimy. Brawo PIS .
************************************************************************************************************************* Brawo ty.
Zakładasz działalność gospodarczą , zatrudniasz pracowników legalnie na umowę o pracę. Płacisz im średnią krajową .
Mogą pracować zgodnie z prawem 40 godzin tygodniowo . Ale możesz jako dobry pracodawca skrócić męki swoim pracownikom i oczekiwać cztero , trzy a nawet dwudniowego tygodnia pracy . Jak na ...a 16 godzin tygodniowo i tak będziesz przepracowany.
Zastosowana autokorekta


Pracodawca ma płacić za bycie na liście pracowników, podobnie jak mają w budżecie a nie za bycie w pracy, czy za pracę.
Mam takiego pracownika co tak uważa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
3 listopada 2023r. o 10:24
Kapitanie ja dzisiaj mam wolne, możesz mi wiesz co?:) wskoczyć, hihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kapitan niezalogowany
3 listopada 2023r. o 10:35
~~Yogi napisał(a): Kapitanie ja dzisiaj mam wolne, możesz mi wiesz co?:) wskoczyć, hihihi


A ty mi to, co robi mi twoja mamusia ;) połknąć ,hihihihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza