Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Pozłocisty Orlik niezalogowany
5 listopada 2023r. o 22:18
Co ty tu Lucjanowi wklejasz? Wam Onet, wp i tefałen obrzydza co dzień ludzi, którzy dla Polski swoje zdrowie i życie oddają, a ty jak leming łykasz i dajesz sobie wmówić że jesteś patriotą? bo obrazisz członka solidarności? Jesteś wprowadzonym w błąd niby patriotą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Orlik niezalogowany
5 listopada 2023r. o 22:30
Takie "wolne media" popierane przez lewicę i liberałów przez trzydzieści lat chcą Polakom wybić z głowy polskość i to im się nie udaje.
To dlatego nowy rząd już planuje kolejną reformę edukacji i likwidację telewizji polskiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 22:35
~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Co ty tu Lucjanowi wklejasz? Wam Onet, wp i tefałen obrzydza co dzień ludzi, którzy dla Polski swoje zdrowie i życie oddają, a ty jak leming łykasz i dajesz sobie wmówić że jesteś patriotą? bo obrazisz członka solidarności? Jesteś wprowadzonym w błąd niby patriotą.


wiem ..przesadziłem z tym nagraniem...Lucjan i tak nic by z niego nie zrozumiał...;D
a jacy to ludzie tracą zdrowie i życie dla Polski? ....chyba piszesz o tych co ciężko tyrają na ''strefach'' bo oni właśnie tam tracą zdrowie pracując na zyski spółek niemieckich czy duńskich ...
tak ...jestem patriotą ...
bo widzę zło jakie rozlało się po Polsce przez ten cały piSS i jego złodziejstwo...
bo widzę jak prawie na siłę wikła się Polskę w konflikt wojenny...
bo widzę jak ta piSSdzielska banda nieudaczników spolaryzowała społeczeństwo...
każdego kto tego nie widzi lub temu zaprzeczy nazwę otwarcie zdrajcą narodu...zdrajcą Polski i jej interesów...

czy obrażam członka solidarności?
piszę prawdę jak ich widzę po latach...i mam w du-pie jak to odczytujesz...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Orlik niezalogowany
5 listopada 2023r. o 22:45
Obrażasz wielu ludzi, którzy swoje zdrowie i życie poświęcili Polsce i tobie, żebyś mógł teraz ich obrażać i wklejać im takie piosenki i obraźliwie kpić że coś zrozumieją. Nie ośmieszaj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
6 listopada 2023r. o 6:00
~~Pozłocisty Orlik napisał(a): Obrażasz wielu ludzi, którzy swoje zdrowie i życie poświęcili Polsce i tobie, żebyś mógł teraz ich obrażać i wklejać im takie piosenki i obraźliwie kpić że coś zrozumieją. Nie ośmieszaj się.


to ty ''orliku-nielocie'' się ośmieszasz...
a któż to spośród tych ''wielu ludzi'' poświęcił dla mnie to niby swoje ''zdrowie i życie''? ;D
a ''jaką ''to piosenkę to wkleiłem że nazywasz ją ''taką''? co w niej jest takiego co cię tak obruszyło? ...ty też jak widzę nic nie zakumałeś...
dlatego teraz kiedy przeczytałem ten twój post , mogę sobie kpić i z ciebie...;D



a to dla ciebie ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Przegorzan niezalogowany
6 listopada 2023r. o 7:22
Ale co Polska wygrała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwone Przymiotno niezalogowany
6 listopada 2023r. o 7:22
~~Złocisty Wiąz napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): ja jestem konkretny w postach i pytaniach





Januszowi bym odpisał Wiązowi nie , skąd mam wiedzieć kim będzie jutro .

też nie wiem...;D

a dzisiaj już wiem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwone Przymiotno niezalogowany
6 listopada 2023r. o 7:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): ojej...ty nie znasz przyczyn...;D 'to ja ci je podam ...
ogólne wkur.wie.nie społeczeństwa na ten twój piSS ...;D
na jego złodziejstwo i polityczny bandytyzm...


Twoi Bandyci i Złodzieje walczyli nieczysto , wezwali na pomoc " krzyżaków " z UE .

oj Lucuś ,Lucuś...
wygląda na to że ty masz za ''bandytę i złodzieja'' swojego ''budynia'' bo przecież on też pozwolił ''krzyżakom'' na wejście do Polski...;D
tak to jest z tym ''długopisem''....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza