Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:53
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a)

Nieźle naśladujesz pyskatego Janusza , a może się mylę , Wiąz to pyskaty Janusz we własnej osobie .

nikt mnie nie naśladuje bo to ja...
a czy ''pyskaty''?...zdania są podzielone...;D
ja jestem konkretny w postach i pytaniach ...dla ciebie ''pyskaty'' bo nie potrafisz na moje pytania odpowiadać...;D

taka to oto ze mnie Lucuś ''kanalia'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 20:58
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): no to opowiadaj ...jak to Anton spierdzielał spod Smoleńska kiedy Lechu leżał w ''ruskim błocie'' ?
;D



A co mnie obchodzi jakiś Anton , wolę Wiąz

ojej...to ciebie nagle przestał interesować Anton ''smoleński''? ;D
oj sprawdza się jak widzę to co się coraz częściej czyta...
Titanik tonie a szczury jak to szczury...uciekają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 21:05
~~Złocisty Wiąz napisał(a): ja jestem konkretny w postach i pytaniach



Wiązie , jak to Ty masz na imię Janusz to odpowiem poważnie , najlepszy jesteś w tym co teraz robimy .

Coś mi podpowiada że możesz być Januszem , tylko z tyłu głowy coś mi podpowiada co Janusz napisał że ma na forum wiele podróbek .



Dopisane 05.11.2023r. o godz. 21:05:

~~Złocisty Wiąz napisał(a): ojej...to ciebie nagle przestał interesować Anton ''smoleński''? ;D



Januszowi bym odpisał Wiązowi nie , skąd mam wiedzieć kim będzie jutro .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 21:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): ja jestem konkretny w postach i pytaniach



Wiązie , jak to Ty masz na imię Janusz to odpowiem poważnie , najlepszy jesteś w tym co teraz robimy .

Coś mi podpowiada że możesz być Januszem , tylko z tyłu głowy coś mi podpowiada co Janusz napisał że ma na forum wiele podróbek .

wiem...jestem najlepszy w zadawaniu ci pytań na które nie chcesz ze strachu odpowiadać...;D
czy mam tu wiele ''podróbek''? ...nie wiem ile i mnie to nie interesuje...
jak dla mnie wszyscy tu mogą pisać jako Janusze ,wiązy ,czy inne bratki -bławatki...;D
chciałem ci jednak przypomnieć że piszą tu też inne eM einundzwanzig....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 21:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): ja jestem konkretny w postach i pytaniach





Januszowi bym odpisał Wiązowi nie , skąd mam wiedzieć kim będzie jutro .


też nie wiem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 21:13
~~Złocisty Wiąz napisał(a): Titanik tonie a szczury jak to szczury...uciekają...



Jak tym Titanikiem ma być PiS to powiem Tobie Wiązie jedno , nie znam przyczyny tonięcia , nie wchodzę na nowego " Titanika " , Ty na nim jesteś , nie znoszę przepełnionych wraków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Wiąz niezalogowany
5 listopada 2023r. o 21:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty Wiąz napisał(a): Titanik tonie a szczury jak to szczury...uciekają...



Jak tym Titanikiem ma być PiS to powiem Tobie Wiązie jedno , nie znam przyczyny tonięcia , nie wchodzę na nowego " Titanika " , Ty na nim jesteś , nie znoszę przepełnionych wraków .

ojej...ty nie znasz przyczyn...;D 'to ja ci je podam ...
ogólne wkur.wie.nie społeczeństwa na ten twój piSS ...;D
na jego złodziejstwo i polityczny bandytyzm...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
5 listopada 2023r. o 21:22
~~Złocisty Wiąz napisał(a): wiem...jestem najlepszy w zadawaniu ci pytań na które nie chcesz ze strachu odpowiadać...;D



Zadawanie pytań jest najprostsze , nie dziwię się że jesteś w tym najlepszy .

Odpowiedz mi jak to Putin i Szojgiu przekazali informację Tuskowi co było przyczyną "katastrofy" Smoleńskiej , dlaczego raport Millera jest kopią raportu Anodiny , i dlaczego Tusk oddał śledztwo Putinowi i jego służbom , nawet w Onecie zadają takie pytania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza