Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Jurek niezalogowany
27 listopada 2023r. o 20:25
Nie wiem, jak na Was, ale na mnie największe wrażenie robi jednak nominacja Pani Dominiki na stanowisko Ministry kultury.
Czy my, mam na myśli Polaków, nie bierzemy aby udziału w jakimś naukowym eksperymencie?

Zaczynam się niepokoić. Jeszcze nie zrywam podłóg, ale powoli rozglądam się czy w pokoju nie ma ukrytych kamer...
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Śnieżnik niezalogowany
27 listopada 2023r. o 20:32
Jurek ,znaczy się Ty nasz krajowy
tylu tych burków ,że trudno się rozeznać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
27 listopada 2023r. o 20:32
Niby Jurku spróbuj sam pomyśleć i skomentować bez tam tych .....wp, Onet, czy TVN24, bo mam takie wrażenie że oni ciebie nakierunkowują a ty powielasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burozielony Śnieżnik niezalogowany
27 listopada 2023r. o 20:34
a,Ciebie Rysiu niby NIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Rokitnik niezalogowany
27 listopada 2023r. o 20:58
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Stokrotka niezalogowany
27 listopada 2023r. o 20:59
I odkodowali Jurka z Bolesławca …;)
są tylko dwie osoby , może aż trzy które nigdy nie przetrawią jeżeli ktoś pisze nie po ich myśli …
Nie potrafią zrozumieć tej prawdziwej demokracji….
każdy ma prawo mieć własny pogląd , nie będąc za to nikczemnie atakowany ….
to oni instruktorzy życia zakrzyczą wszystkich i wszystko by ich było na wierzchu …
Tak mi dopomóż Tusk….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
28 listopada 2023r. o 6:18
~~Pszeniczna Stokrotka napisał(a): I odkodowali Jurka z Bolesławca …;)
są tylko dwie osoby , może aż trzy które nigdy nie przetrawią jeżeli ktoś pisze nie po ich myśli …
Nie potrafią zrozumieć tej prawdziwej demokracji….
każdy ma prawo mieć własny pogląd , nie będąc za to nikczemnie atakowany ….
to oni instruktorzy życia zakrzyczą wszystkich i wszystko by ich było na wierzchu …
Tak mi dopomóż Tusk….


Jeśli trzech ludzi powie ci, że jesteś pijany, nie kłóć się, idź spać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
28 listopada 2023r. o 12:37
Korzystając z 60 sekund przerwy Yogi póscil sobie bąka:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza