Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
22 października 2023r. o 12:31
sprawdzam - co sądzisz o wysłaniu do PE przez PO byłych komuchów , Millera , Cimoszewicza , Belką , Rosatiego , przypomnę że dwóch z nich to TW - Cimoszewicz - Rosati .


~~Karmelowy Słonecznik , powtarzam pytanie , czego nie zrozumiałeś , przyznam bełkot i pustosłowie masz opracowane do perfekcji .
Odpowiesz czy nie nie ma to już znaczenia , sprawdzian oblany , przypomnę co napisałeś , " zawsze odpowiadasz na pytania " . Spójrz w lustro o ile wydłużył ci się nos - forumowy PINOKIO .
Czy Ty nie umiesz czytać , setki solidaruchów podpisało lojalki , nie tylko podpisywali lojalki ale donosili na kolegów .
Niejaki Boni jak wstąpił do PO , był europosłem , nadal jest w PO .
BONI MICHAŁ Władysław 1954 3 Prezes Rady Ministrów sekretarz stanu .
Gdy Michał Boni wyszedł ze spotkania z Tuskiem, nikt się nie spodziewał, że zamiast mówić o nowym rządzie, ujawni swoją współpracę z SB .
W nagrodę od Tuska został sekretarzem stanu .





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miłorząb pstry niezalogowany
22 października 2023r. o 12:34
~~Przeciwko bezmyślności napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskier polny napisał(a): Nie łżyj dziadek. Całe forum już cię poznało że bez kłamstwa nie potrafisz żyć.


Łachu z kościoła przyszedł i dalej chrzani swoje brednie. Paskudne indywiduum.

Nie indywiduum tylko kanalia. Używaj słów adekwatnych które tu wprowadził do obiegu Lucjan z ,,zasadami''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nasturcja pnąca niezalogowany
22 października 2023r. o 12:36
M21W2 napisał(a): sprawdzam - co sądzisz o wysłaniu do PE przez PO byłych komuchów , Millera , Cimoszewicza , Belką , Rosatiego , przypomnę że dwóch z nich to TW - Cimoszewicz - Rosati .


~~Karmelowy Słonecznik , powtarzam pytanie , czego nie zrozumiałeś , przyznam bełkot i pustosłowie masz opracowane do perfekcji .
Odpowiesz czy nie nie ma to już znaczenia , sprawdzian oblany , przypomnę co napisałeś , " zawsze odpowiadasz na pytania " . Spójrz w lustro o ile wydłużył ci się nos - forumowy PINOKIO .
Czy Ty nie umiesz czytać , setki solidaruchów podpisało lojalki , nie tylko podpisywali lojalki ale donosili na kolegów .
Niejaki Boni jak wstąpił do PO , był europosłem , nadal jest w PO .
BONI MICHAŁ Władysław 1954 3 Prezes Rady Ministrów sekretarz stanu .
Gdy Michał Boni wyszedł ze spotkania z Tuskiem, nikt się nie spodziewał, że zamiast mówić o nowym rządzie, ujawni swoją współpracę z SB .
W nagrodę od Tuska został sekretarzem stanu .






Skoro były ich setki to wymień z kilka nazwisk tych którzy byli w związku a później zostali płatnymi sługusami esbecji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 12:36
~~Złocista gunera napisał(a): Politycznym mocodawcą Lucjana jest Nowogrodzka. Lucjan wykonuje tylko rozkazy. Kiedyś wykonywał rozkazy Wałęsy .


Potwierdzam , wykonywałem rozkazy Wałęsy , na czyj rozkaz napisałeś brednie o Nowogrodzkiej .
~~Jaskier polny napisał(a): Nie łżyj dziadek. Całe forum już cię poznało że bez kłamstwa nie potrafisz żyć.



Forum na lewicowym portalu ma swoich wyznawców , nie zaskoczyłeś mnie tym oszczerstwem , wiem na co takich jak Ty stać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Polak niezalogowany
22 października 2023r. o 12:38
Oczyśćmy kraj z pislamskiej hołoty .Zróbmy Narodową Deratyzację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania skalna niezalogowany
22 października 2023r. o 12:42
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocista gunera napisał(a): Politycznym mocodawcą Lucjana jest Nowogrodzka. Lucjan wykonuje tylko rozkazy. Kiedyś wykonywał rozkazy Wałęsy .


Potwierdzam , wykonywałem rozkazy Wałęsy , na czyj rozkaz napisałeś brednie o Nowogrodzkiej .
Ktoś napisał: ~~Jaskier polny napisał(a): Nie łżyj dziadek. Całe forum już cię poznało że bez kłamstwa nie potrafisz żyć.


Forum na lewicowym portalu ma swoich wyznawców , nie zaskoczyłeś mnie tym oszczerstwem , wiem na co takich jak Ty stać .

No to co robisz na tym lewicowym portalu? Ty niby Polaki niby katolik. Az tymi oszczerstwami to ostrożniej gościu bo sam tu takimi operujesz. Jesteś stary dziad bez własnego życia stąd na siłę wkraczasz w życie innych.
cytuję - kanalio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bracia Rosjanie niezalogowany
22 października 2023r. o 12:43
~~Polak napisał(a): Oczyśćmy kraj z pislamskiej hołoty .Zróbmy Narodową Deratyzację .


Czyszczenie zacznijmy od Ocic .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 13:13
~~Przeciwko bezmyślności napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskier polny napisał(a): Nie łżyj dziadek. Całe forum już cię poznało że bez kłamstwa nie potrafisz żyć.


Łachu z kościoła przyszedł i dalej chrzani swoje brednie. Paskudne indywiduum.



Tak dzieje się na targowiskach jak spotkają się dwie plotkary , one jak wy wiedzą wszystko najlepiej .
Ty lumpie niczym od nich nie odbiegasz .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 12:53:

~~Miłorząb pstry napisał(a): Nie indywiduum tylko kanalia. Używaj słów adekwatnych które tu wprowadził do obiegu Lucjan z ,,zasadami''



To określenie dotyczy ludzi podłych , nikczemnych , właśnie do nich dołączyłeś , takie są moje zasady .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 13:07:

~~Nasturcja pnąca napisał(a): Skoro były ich setki to wymień z kilka nazwisk tych którzy byli w związku a później zostali płatnymi sługusami esbecji

Lech Wałęsa , Michał Boni ,Kwiatkowski Wojciech , Kielek Eugeniusz , Kralczyński Andrzej ,Wilkowski Eugeniusz , to są ci co się nie ujawnili są na liście Milczanowskiego , te osoby to byli posłowie i senatorowie .
Ci co się ujawnili objęła ich abolicja , ich nazwiska nie są ujawniane .


Dopisane 22.10.2023r. o godz. 13:13:

~~Polak napisał(a): Oczyśćmy kraj z pislamskiej hołoty .Zróbmy Narodową Deratyzację .



Za komuny tak robiono z przeciwnikami władzy , nazywano nas warchołami , elementem aspołecznym , jesteś wyznawcą zamordyzmu ze słusznie minionej epoki , tak może wyglądać " demokracja" w najbliższych latach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza