Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 9:28
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): nie rób z siebie głupca większego niż jesteś...;D



Ciebie nie przebiję , nie musisz się martwić , za ilu dziś piszesz ? .
Dopisane 22.10.2023r. o godz. 09:15:
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): chcesz mi powiedzieć że afera z przepier...em 70 ''baniek '' przez sasina na ''wybory kopertowe'' jest na tym samym poziomie co ''afera czajnikowa''? ;D


Tak na tym samym poziomie , PO dążąc do wymiany najlepszej prezydent Kidawy na Trzaskowskiego który już nie taki dobry minimalnie przegrał z Dudą . Senator zwany kopertwą zrobił wszystko aby wybory w wyznaczonym terminie się nie odbyły , wina pół na pół za stracone pieniądze .
Jak zamienili kandydatkę już wybory częściowo kopertowe im nie przeszkadzały .

''usprawiedliwiłeś '' to w swoim ''stylu''
czyli ...to Trzaskowski i Kidawa winni ...bo ani słowa o konsekwencjach tych ''kopertowych wyborów''
były takie?...sasin oddał kasę ?...a sprawa poczty polskiej?...odzyskała pieniądze bo się przeciez o nie upominala...;D

a co powiesz na kasę jaką wydano teraz na to idioty.czne ''referendum''? ...kto to sfinansował i jakie są tego efekty?

afera goni aferę ...a ty w swojej głupocie każdą ''usprawiedliwisz'' ...albo tchórzliwie przemilczysz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 9:31
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): wracaj do ''konspiry'' ...tam ci będzie łatwiej...



Zakładasz że Tusk z Czarzastym wprowadzą stan wojenny , polecasz powrót do konspiry , aż się boję , wszystko możliwe .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 09:31:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): afera goni aferę ...a ty w swojej głupocie każdą ''usprawiedliwisz'' ...albo tchórzliwie przemilczysz...;D



Nie pękaj , wymień te afery . Twoi niedługo u władzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 9:32
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): nawet tutaj tchórzu omijasz sprawę 70 ''baniek'' przepierdzielonych przez sasina...'D
robisz z siebie błazna...a właściwie nazwać ciebie błaznem to wstyd dla tej profesji bo to często byli mądrzy ludzie i stawiać dzisiaj ciebie obok nich to by była dla nich ujma...

dlatego w twoim przypadku bardziej odpowiednim określeniem będzie nazwanie ciebie zdziwaczałym , starym satyrem...;D



Dziś nie spowoduję abyś musiał jęczeć .

;D
A KIEDY TO CI SIĘ UDAŁO?????
ja zawsze ci odpowiadam a ty ?...ty przed prostymi pytaniami wiejesz do nory...;D
ty śmieszny satyrze...;D ...''łowcy komuchów i esbeków''
o ile nie są z twojego środowiska...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 9:33
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): 'usprawiedliwiłeś '' to w swoim ''stylu''



Ty masz swój styl usprawiedliwiania fatalnych rządów Tuska ja swój , co w tym złego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 9:37
''styl '' oparty na kłamstwach i manipulacjach...zaiste to twój ''styl'' :D
dlatego tak ci blisko do ''komucha'' ;D


''Nie pękaj , wymień te afery .''

nie pękaj Lucuś ..nie pękaj...
napisz wprost że nie było żadnych afer...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 9:48
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ja zawsze ci odpowiadam a ty ?...ty przed prostymi pytaniami wiejesz do nory...;D
ty śmieszny satyrze...;D ...''łowcy komuchów i esbeków''
o ile nie są z twojego środowiska...;D



Zawsze mylisz z nigdy nie odpowiadam , żądasz tego od innych , ty to specjalista od sloganów i pustosłowia , ale jak twierdzisz że jest inaczej - sprawdzam - co sądzisz o wysłaniu do PE przez PO byłych komuchów , Millera , Cimoszewicza , Belką , Rosatiego , przypomnę że dwóch z nich to TW - Cimoszewicz - Rosati .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 09:48:

~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ty śmieszny satyrze...;D ...''łowcy komuchów i esbeków''
o ile nie są z twojego środowiska...;D


Już pisałem , w środowisku Solidarności były dziesiątki jak nie setki TW , UB o to zadbało , nawciskali " Bolków " i innych kapusi ile wlazło . Nie mam z tym problemu aby o tym pisać , PiS się z nich oczyszcza PO przygarnia , Donald obiecuje podniesienie im emerytur i naprawienie krzywd , odebrano im przywileje a to tacy zasłużeni dla UB w PRL .

Godzinna przerwa , masz okazję napisać - podkulił ogon i uciekł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 10:00
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): wracaj do ''konspiry'' ...tam ci będzie łatwiej...



Zakładasz że Tusk z Czarzastym wprowadzą stan wojenny , polecasz powrót do konspiry , aż się boję , wszystko możliwe .
Dopisane 22.10.2023r. o godz. 09:31:
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): afera goni aferę ...a ty w swojej głupocie każdą ''usprawiedliwisz'' ...albo tchórzliwie przemilczysz...;D


Nie pękaj , wymień te afery . Twoi niedługo u władzy .


Jak to niedługo u władzy , to przecież wy wygraliście wybory , to wam Dupa powierzy formowanie rządu. Kaczyński triumfalnie wjedzie do sejmu na białym koniu jak wcześniej nie strzeli kopytami .Mejza na marszałka sejmu , Kowalski na premiera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 10:01
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ja zawsze ci odpowiadam a ty ?...ty przed prostymi pytaniami wiejesz do nory...;D
ty śmieszny satyrze...;D ...''łowcy komuchów i esbeków''
o ile nie są z twojego środowiska...;D



Zawsze mylisz z nigdy nie odpowiadam , żądasz tego od innych , ty to specjalista od sloganów i pustosłowia , ale jak twierdzisz że jest inaczej - sprawdzam - co sądzisz o wysłaniu do PE przez PO byłych komuchów , Millera , Cimoszewicza , Belką , Rosatiego , przypomnę że dwóch z nich to TW - Cimoszewicz - Rosati .

wiedziałem że wspominając ''komuchów '' wejdziesz na ''swój teren'' ;D... temat ci bliski ....
o ile nie porusza się tu ''twoich'' komuchów...;D
a których oczywiście ty nic nie wiesz bo ''nie sprawdziłeś'' ;D ..tak jak ostatnio wolskiego...;D
teraz pytasz o tych wyżej wymienionych a kiedy ja cię pytałem o kilku z twojej partii to zwiałeś...
kiedy ja ci podałem przykłady ''solidaruchów'' podpisujących esbeckie lojalki zwiałeś...

Lucuś ...oni od lat powiązani byli i są nadal z ''lewicą'' ...nie zmienili ''barw klubowych''
a twoi? ..oni jak ty-''chorągiewy'' ;D
dlaczego teraz twoi będąc w unijnym parlamencie nie pizną o stół swoimi papierami tylko nadal tam siedzą ?
bo lepsze dla nich jest przytulanie ''ojro'' (ktoś przeliczył że to coś około 40 tysi ) niż narodowych złotówek w kwocie około 13 tysi...
zresztą siedzą tam nie tylko dla kasy...kilku z nich uciekło tam przed odpowiedzialnością karną ..
chociażby byle ''jaki'' i zalewska -specjalistka od okradania kontenerów PCK...
jeszcze inna to kempa która okradała dzieciaki z piórników i tornistrów...

ale to nawet nie ''aferka'' ...prawda Lucuś?
''twoja prawda'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza