Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~ niezalogowany
22 października 2023r. o 13:52
Na tym właśnie polega dyskusja z tym kłamcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 15:51
~~Nasturcja ogrodowa napisał(a): Panie Lucjanie. Pytam w normalnym tonie . Pan zachowuje się jak człowiek ograniczony. Pan rozumie brednie ktore wypisuje? Ja sprzedawałem cegiełki?



Wiesz co to jest ironia , co ja mam wspólnego ze sprzedażom cegiełek , jakie pytanie taka odpowiedź .
Z tego co pamiętam była jakaś afera w którą był zamieszany Krzaklewski według wyborczej był też posądzany o jakieś machlojki Rydzyk .
Zbiórkę prowadziła między innymi Solidarność , nie wiem czy wspólnie z komitetem założonym przez słuchaczy radia Maryja .

Zainteresowałeś mnie tym tematem z przed ćwierć wieku ,
To jeden z artykułów w tym temacie :

https://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/iar/artykul/nasz;dziennik;-;niesluszne;zarzuty;w;sprawie;stoczni;gdanskiej,107,0,140907.html

Masz też artykuł z Wybiurczej - wybierz co Tobie pasuje a pytania kieruj do Rydzyka i Krzaklewskiego , potraktowałem poważnie niepoważne pytanie skierowane do mnie po 1989 prowadzącego działalność gospodarczą i rolniczą , pasieka ok 50 uli .





Dopisane 22.10.2023r. o godz. 15:51:

~~ napisał(a): Na tym właśnie polega dyskusja z tym kłamcą.



Tyldy tak mają , swoje ujemne cechy charakteru przypisują innym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ niezalogowany
22 października 2023r. o 15:52
https://youtu.be/fcQK_7Fk6VU?si=kzOmv_yQPKUVnn40

Ryzyko wojny domowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay ftg niezalogowany
22 października 2023r. o 15:55
Doctoral dissertation fellowship u m write a paper for me
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 15:55
~~Ligustur centkowany napisał(a): A to co oznacza nazwanie kogoś tchórzem nie odnosi się w tym przypadku do zwierzęcia tylko człowieka.


To samo dotyczy nazwanie człowieka kundlem , w tym przypadku też nie odnosi się do zwierzęcia tylko człowieka obgadującego innych ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Słonecznik niezalogowany
22 października 2023r. o 16:15
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nasturcja ogrodowa napisał(a): Panie Lucjanie. Pytam w normalnym tonie . Pan zachowuje się jak człowiek ograniczony. Pan rozumie brednie ktore wypisuje? Ja sprzedawałem cegiełki?



Wiesz co to jest ironia , co ja mam wspólnego ze sprzedażom cegiełek , jakie pytanie taka odpowiedź .
Z tego co pamiętam była jakaś afera w którą był zamieszany Krzaklewski według wyborczej był też posądzany o jakieś machlojki Rydzyk .
Zbiórkę prowadziła między innymi Solidarność , nie wiem czy wspólnie z komitetem założonym przez słuchaczy radia Maryja .

Zainteresowałeś mnie tym tematem z przed ćwierć wieku ,


i co ''wiejski nieuku'' ;D
czy po raz wtóry zaprzeczysz że wieś ,ta prawdziwa wieś z jakiej ty jesteś ;D nie jest niedouczona?
jesteś tego najlepszym ,najjaskrawszym przykładem...

...''co ja mam wspólnego ze sprzedażom cegiełek ...'';D
ano z tą ''sprzedażom'' (sic!) masz sporo wspólnego...jako popierający tamte ''związki'' członek ...
tamte związki i tamtego don Tadeo...;D
teraz rżniesz głupa że jak zwykle nie pamiętasz...
ale to po protestach Borowczaka-tego pamiętasz? ;D -don Tadeo odmówił oddania tych pieniędzy bo jak powiedział -nie oddam wam bo je przeżrecie...;D
widzisz jak mało wiesz a jeszcze mniej ''pamiętasz''?
no widzisz Lucek?...''trza'' było się uczyć a nie świrować opozycjonistę ....
a tak zostałeś z palcem w dupce...
ani wykształcony ani doceniony ...nawet cię na godzinę nie internowali ...
tak jak mkkwacza bo pionki zawsze się nie liczą w ogólnym rozrachunku...

jęcz i lamentuj tu dalej bo praktycznie od rana nic tu innego nie robisz ...
co za nieuk...''sprzedażom'' ;D ;D ;D

poczytam później twoje ''popierdółki'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Aksamitka niezalogowany
22 października 2023r. o 16:34
Jakim prawem zwykły jeszcze nie poseł
Udaje się na rozmowy do Unii PO pieniądze ?
Dlaczego nie ma jeszcze Edenu w Polsce ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
22 października 2023r. o 17:04
~~Karmelowy Słonecznik napisał(a): ano z tą ''sprzedażom'' (sic!)


Widziałem błąd nie prostowałem , czekałem aż się ujawnisz z konspiry .
Jak tak pogrywasz to ja też odpowiem w Twoim stylu , jesteś człowiekiem odpowiedzialnego za zbrodnie komunistyczne , popierasz komunistów i siejesz propagandę Urbana
Tobie napisał ktoś , analfabeto kaleczysz język polski , walisz głupa , jesteś jak ja obecny tu od rana pisząc z pod tyldy .
Nic na temat tylko włączona szczekaczka - wężykiem Jasiu wężykiem .

Komunisto , Twoim nie starczyło miejsca w obozach dla robotników , dobrze że nie Ty o tym decydowałeś kogo internować , robotnicy mieliby przechlapane , nie ważne i tak jesteś odpowiedzialny za ludzi którzy przez internę stracili zdrowie w wielu przypadkach też życie .

Jeszcze jedno , radość w Twoich postach była po wygraniu wyborów do Senatu przez komunistę z Poznania , to też świadczy że odpowiadasz za to co oni zrobili z Polską po 1945 r , forumowy Urbanie wiesz co masz na rękach tego nie zmyjesz .
Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI, W latach 1976–1990 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Wiem że nie odpowiesz że głosowałeś na niego , uciekasz z podkulonym ogonem w konspirę , cytuję - tchórzu .







Dopisane 22.10.2023r. o godz. 16:58:

~~Jasnobłękitna Aksamitka napisał(a): Jakim prawem zwykły jeszcze nie poseł
Udaje się na rozmowy do Unii PO pieniądze ?
Dlaczego nie ma jeszcze Edenu w Polsce ?



Chce spełnić jedyną obietnice , pojedzie do Brukseli po pieniądze .
Drugą obietnicę załatwił w swoim stylu , zamiast czterodniowego dnia pracy dwie niedziele handlowe w miesiącu .



Dopisane 22.10.2023r. o godz. 17:04:

jedną z obietnic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza