Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
29 października 2023r. o 15:32
~~oCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ napisał(a): ~~oCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
Panie M , zrobiłeś wiele aby dzielić Polaków , siać nienawiść do ludzi o innych poglądach .
Nie wierzyłem Januszowi jak pisał że często piszesz jako anonimowa tylda , Janusz przepraszam , miałeś rację co do zakonspirowanego Przemka ,




Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:32:

~~sołtysina z Ocic napisał(a): Najbardziej zajadła część pisowskiego stanu umysłu? Czyli Lucjan .



Dziękuję za Twoją opinię " dobry człowieku " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy ligustur niezalogowany
29 października 2023r. o 15:35
Bywa że i Janusz pisze z konspiracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Babka lekarska niezalogowany
29 października 2023r. o 15:36
Lucjan tylko nie pisz że ty nie piszesz jako tylda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 października 2023r. o 15:38
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~oCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ napisał(a): ~~oCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
Panie M , zrobiłeś wiele aby dzielić Polaków , siać nienawiść do ludzi o innych poglądach .
Nie wierzyłem Januszowi jak pisał że często piszesz jako anonimowa tylda , Janusz przepraszam , miałeś rację co do zakonspirowanego Przemka ,

Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:32:
Ktoś napisał: ~~sołtysina z Ocic napisał(a): Najbardziej zajadła część pisowskiego stanu umysłu? Czyli Lucjan .


Dziękuję za Twoją opinię " dobry człowieku " .

Lucjanie , zluzuj emocje bo będziesz na zmianę przepraszał raz Janusza raz mnie. Widzisz co piszę i do tego się odnoś. Nie wymyślaj i nie konfabuluj.
Znasz moje zdanie na temat PiS i NSZZ niezdarność . Związek to był tylko do czasu powołania AWS. Potem tylko podła , egoistyczna , wyrachowana partyjka przyspawana do kościoła i rzadowego koryta.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ostróżka perłowa niezalogowany
29 października 2023r. o 15:42
PanM napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~oCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ napisał(a): ~~oCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
Panie M , zrobiłeś wiele aby dzielić Polaków , siać nienawiść do ludzi o innych poglądach .
Nie wierzyłem Januszowi jak pisał że często piszesz jako anonimowa tylda , Janusz przepraszam , miałeś rację co do zakonspirowanego Przemka ,

Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:32:Ktoś napisał: ~~sołtysina z Ocic napisał(a): Najbardziej zajadła część pisowskiego stanu umysłu? Czyli Lucjan .


Dziękuję za Twoją opinię " dobry człowieku " .

Lucjanie , zluzuj emocje bo będziesz na zmianę przepraszał raz Janusza raz mnie. Widzisz co piszę i do tego się odnoś. Nie wymyślaj i nie konfabuluj.
Znasz moje zdanie na temat PiS i NSZZ niezdarność . Związek to był tylko do czasu powołania AWS. Potem tylko podła , egoistyczna , wyrachowana partyjka przyspawana do kościoła i rzadowego koryta.

100% trafności w ocenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 15:45
~~Złocisty cyklamen napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pojednanie napisał(a): Kończy się epoka rządów PiS owskich oszołomów. Teraz Polacy się zreflektują i powróci normalność.
Obwieszczamy koniec wojny Polsko Polskiej.



Politycy totalnej opozycji i ich wyznawcy na to nie pozwolą , szamani z TVN dołożą swoją cegiełkę w sianiu kłamstw i napuszczaniu Polaka na Polaka .
Likwidacja TVP info jest przykładem zamordyzmu i nietolerancji w stosunku ludzi o innych poglądach jak lewicowe .

Ty akurat masz tu najmniej do powiedzenia bo kiedy chciano zabrać koncesję TVN to jakoś nic o zamordyzmie nie pisałeś. A twoja tolerancja co do innych obrosła już tu legendą pisowski oszołomie.


A Ty pamiętasz co ja pisałem , byłem i jestem przeciwko likwidacji TVN , jak ktoś zechce to zrobić a ty będziesz zbierał podpisy pod petycją podpiszę jako pierwszy .
TVN - stacja założona przez TW , nie należy jej likwidować lepiej wiedzieć co im zostało z tamtych lat .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:45:

~~Amarantowy ligustur napisał(a): Bywa że i Janusz pisze z konspiracji.


Wiem o Tym doskonale , ci dwaj to prawie bliźniacy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 października 2023r. o 15:45
A możesz napisać kto założył TVP?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 15:55
~~Babka lekarska napisał(a): Lucjan tylko nie pisz że ty nie piszesz jako tylda.



Nie napiszę , nie jestem w stanie udowodnić , bywało że pisałem ale po czasie podawałem że taki czy inny kwiatek to ja .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:51:

PanM napisał(a): Lucjanie , zluzuj emocje bo będziesz na zmianę przepraszał raz Janusza raz mnie



Przeproszę każdego kto na to zasłuży , Ciebie i Janusza na to nie stać , wy jesteście od pouczania i atakowanie , takie przysłowiowe MARCINY .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:53:

PanM napisał(a): Znasz moje zdanie na temat PiS i NSZZ niezdarność . Związek to był tylko do czasu powołania AWS.



Gdzie teraz są i co robią czołowi członkowie rządu AWS , Buzek i Lewandowski - odpowiesz ?



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:55:

~~ napisał(a): A możesz napisać kto założył TVP?



Jak wyjdziesz z konspiracji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu