Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
29 października 2023r. o 16:31
Przemku już Tobie to pisałem , powtórzę ;

" Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów zawodowych pracowników i działanie na rzecz poprawy ich sytuacji ekonomicznej i społecznej. Starają się one bowiem równoważyć siłę między pracodawcami a pracownikami."

"Jaki jest cel dzialania związków zawodowych?
Celem działania związków zawodowych – dobrowolnych organizacji zrzeszających pracowników – jest przede wszystkim obrona interesów swoich członków. Związki zawodowe narodziły się w XIX wieku i początkowo ograniczały się jedynie do reprezentowania robotników w konfliktach z przedsiębiorcami."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 października 2023r. o 16:34
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Faktycznie gdy rządziło PO straszyli PiSem, ale to co zrobił PiS w dzieleniu Polaków (gorszy sort) to PO-paprańcy nawet do pięt im nie dorastają.



Masz swoje zdanie w tym temacie ja swoje , nie wiem ile pamiętasz z czasów rządu PO i telewizyjnych audycji z tamtego czasu , Jaruzelski chwalił Lisa , Lis w swoim programie urządził urodziny Tuska a za czasów rządów PO pochowano przestępcę Jaruzelskiego z najwyższymi honorami na koszt podatników na alei zasłużonych na Powązkach .

*********************************************************************************************************************************
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Jaruzelski
Nie kompromituj się Lucjanie . Ani Twoi potomkowie ani rodzina ani znajomi nie zasłużyli aby świecić za Ciebie oczyma.
Kilkanaście minut temu pisałeś do mnie abym nie zastępował sądów . A sam nazywasz byłego prezydenta przestępcom.
Wysłałem Ci link powyżej. Nikt nigdy nie widział i nie słyszał aby Jaruzelski został skazany .
Poza tym co mają pojedyncze zachowania lub demonstracje sympatii pojedynczego dziennikarza do polityka do zmasowanej furii TVP przeciw opozycji. Szczególnie przeciw Tuskowi . OPOZYCJI KTÓRĄ WASZ PREZES PRZY WTÓRZE NSZZ niezdarność nazywał " WROGAMI ". LUCJANIE , NIE OPOZYCJĄ , NE PRZECIWNIKAMI POLITYCZNYMI , NIE INNYMI ORGANIZACJAMI A WROGAMI. Sam chyba nie potrafił byś wymienić jednego przykładu wskazującego na wrogie działanie Tuska dla Polski.
Owszem tak jak każda władza mieli w doopie obywateli ale nigdy nie traktowali opozycji jako wrogów.
Dopiero Palikot jako pierwszy publicznie przestrzegał przed konsekwencjami dojścia do władzy PiS .
Przestrzegał i się nie pomylił. Gdyby Palikot zrealizował obietnice pierwszego i drugiego kongresu był by dzisiaj premierem a Polacy żyli by w normalnym kraju. / czytaj moje przypiski pod postami /. Niestety się zabawił i dał doopy.
I za to aby go obesr ało . Zmarnował jedyną szansę.



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 16:34:

Lucjanie , po co w " PRAWYM I SPRAWIEDLIWYM PAŃSTWIE " związki zawodowe. Partia wystarcza.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 16:39
PanM napisał(a): A sam nazywasz byłego prezydenta przestępcom.



Brak wiedzy nadrabiasz pustosłowiem , masz kolejny wyrok sądu .

""Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej dnia 12 stycznia 2012 roku Sąd Okręgowy w Warszawie w VIII Wydziale Karnym w składzie tu obecnym, trzyosobowym, zawodowym po rozpoznaniu w dniach od 12 września 2008 do 5 stycznia 2012, na 47 terminach rozpraw sprawy, po pierwsze: Stanisława Kani, syna Józefa i Katarzyny z domu Kania, urodzonego 8 marca '27 roku we Wrocance, oskarżonego o to, że w okresie od 27 marca '81 roku do 18 października '81 roku w Warszawie i na terenie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, będąc funkcjonariuszem państwa komunistycznego, jako I sekretarz Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, wspólnie z Wojciechem Jaruzelskim, Florianem Siwickim, Tadeuszem Tuczapskim, Czesławem Kiszczakiem i innymi, dopuścił się zbrodni komunistycznej w ten sposób, że działając w zorganizowanym związku przestępczym o charakterze zbrojnym, mającym na celu popełnienie przestępstw, polegających na pozbawianiu wolności przez internowanie i wykonywanie kar pozbawienia wolności, orzeczonych za czyny wcześniej niekaralne oraz innych przestępstw przeciwko wolności, a nadto naruszaniu nietykalności cielesnej, tajemnicy korespondencji oraz praw pracowniczych obywateli polskich, głównie skupionych w ruchu społecznym związanym z NSZZ Solidarność uczestniczył w opracowaniu projektów aktów normatywnych oraz planów i harmonogramów działań organów władzy i administracji państwowej oraz mediów publicznych dotyczących nielegalnego wprowadzenia stanu wojennego, to jest o przestępstwo z art. 258 par. 2 kodeksu karnego, w związku z art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 roku o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, Dziennik Ustaw 1998 nr 155, pozycja 1016."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
29 października 2023r. o 16:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fuksja perłowa napisał(a): Dzisiaj oglądasz telewizję skrajnie rządową jaką tvp było od początku powstania. To czasy komuny która co ciekawe pierwsze transmisje w kolorze prowadziła podczas czasu antenowego poświęconego PZPR.



Nie ma dla mnie znaczenia czy to była telewizja popierająca PZPR , PO , czy PiS , byli tam ludzie o poglądach zbliżonych do władzy , mają swoje poglądy ja swoje .


Bo to Niemiec był i jest właścicielem o czym nie macie pojęcia wystarczy sprawdzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 16:47
PanM napisał(a): Owszem tak jak każda władza mieli w doopie obywateli ale nigdy nie traktowali opozycji jako wrogów.
Dopiero Palikot jako pierwszy publicznie przestrzegał przed konsekwencjami dojścia do władzy PiS .
Przestrzegał i się nie pomylił. Gdyby Palikot zrealizował obietnice pierwszego i drugiego kongresu był by dzisiaj premierem a Polacy żyli by w normalnym kraju. / czytaj moje przypiski pod postami /. Niestety się zabawił i dał doopy.
I za to aby go obesr ało . Zmarnował jedyną szansę.



Masz dobrego idola i nauczyciela , GRATULUJĘ .
Tu mowa " miłości " Palikota , jesteś jej godnym kontynuatorem .

"Janusz Palikot mówił m.in.:- Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie. Prezes PiS skarży byłego posła o naruszenie dóbr osobistych. Chodzi o sześć wypowiedzi Palikota opublikowanych w latach 2008-2010.

Palikot porównywał Kaczyńskiego do Stalina i Hitlera, mówił o jego „agenturalnej działalności” oraz o tym, że zachowuje się „jak patologiczny zabójca” i „niesie ze sobą śmierć”. Czarę goryczy przelały słowa wypowiedziane w programie satyrycznym: ” Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę ."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 października 2023r. o 16:54
M21W2 napisał(a):
Palikot porównywał Kaczyńskiego do Stalina i Hitlera, mówił o jego „agenturalnej działalności” oraz o tym, że zachowuje się „jak patologiczny zabójca” i „niesie ze sobą śmierć”. Czarę goryczy przelały słowa wypowiedziane w programie satyrycznym: ” Zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę ."
************************************************************************************************************************************
Niestety Palikot nie spełnił swoich wizji i poszedł w niebyt. Gdyby " uziemił " prezesa to co innego.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 17:04
PanM napisał(a): Niestety Palikot nie spełnił swoich wizji i poszedł w niebyt. Gdyby " uziemił " prezesa to co innego.



Tym jednym zdaniem przedstawiłeś się kim jesteś , W PRL uziemiano , wylazł z Ciebie prawdziwy komuch .

Uziemił , potocznie kogoś zabić .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 17:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocisty cyklamen napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a)

Dopisane 29.10.2023r. o godz. 15:45:~~Amarantowy ligustur napisał(a): Bywa że i Janusz pisze z konspiracji.

Wiem o Tym doskonale , ci dwaj to prawie bliźniacy .

nigdy nie zaprzeczałem a sam pisałem że chcąc się tu z niektórymi ''zabawić'' piszę jako tzw. tylda...;D
nie robię tego często ale robię...
ale nawet jako ''tylda'' nigdy nie używałem wulgaryzmów ani nikogo nie wyzywałem...dlatego pisałem tu że jeśli ktoś się jakimś wpisem czuje obrażony niech pozwie tego-''anonimka'':D ...może wtedy dotrze coś do jednego czy drugiego ...
ja jeśli już to używam ''kmiotków'' czy ''głombów'' a ty Lucjanie potrafisz wyzywać tu ludzi od idio.tów, kanali czy jak ostatnio
''cioć''
to robi różnicę np. pomiędzy mną a tobą ...

kiedy więc czytam o twojej jak to piszesz ''tolerancji'' zarówno do ludzi o innych poglądach politycznych lub i środowiskowych budzisz we mnie śmiech a siebie wystawiasz na śmieszność...

później poczytam resztę bo teraz ważniejsze są grzybki...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu