Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Fuksja perłowa niezalogowany
29 października 2023r. o 15:55
Dzisiaj oglądasz telewizję skrajnie rządową jaką tvp było od początku powstania. To czasy komuny która co ciekawe pierwsze transmisje w kolorze prowadziła podczas czasu antenowego poświęconego PZPR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
29 października 2023r. o 15:59
~~ napisał(a): A możesz napisać kto założył TVP?

Lepiej zobacz no to bardzo ciekawe kto i kiedy stworzył TVN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowy Perukowiec niezalogowany
29 października 2023r. o 16:00
cztery godziny grzybobrania a efekt?...dwa kosze podgrzybków przeważnie takich do marynaty ...
tylko trzy prawdziwki...
teraz kawka i czyszczenie a w środę kolejny wypad do lasu...
a tutaj co?
wsio normalno? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 16:05
~~Fuksja perłowa napisał(a): Dzisiaj oglądasz telewizję skrajnie rządową jaką tvp było od początku powstania. To czasy komuny która co ciekawe pierwsze transmisje w kolorze prowadziła podczas czasu antenowego poświęconego PZPR.



Nie ma dla mnie znaczenia czy to była telewizja popierająca PZPR , PO , czy PiS , byli tam ludzie o poglądach zbliżonych do władzy , mają swoje poglądy ja swoje .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
29 października 2023r. o 16:09
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pojednanie napisał(a): Kończy się epoka rządów PiS owskich oszołomów. Teraz Polacy się zreflektują i powróci normalność.
Obwieszczamy koniec wojny Polsko Polskiej.



Politycy totalnej opozycji i ich wyznawcy na to nie pozwolą , szamani z TVN dołożą swoją cegiełkę w sianiu kłamstw i napuszczaniu Polaka na Polaka .
Likwidacja TVP info jest przykładem zamordyzmu i nietolerancji w stosunku ludzi o innych poglądach jak lewicowe .



Faktycznie gdy rządziło PO straszyli PiSem, ale to co zrobił PiS w dzieleniu Polaków (gorszy sort) to PO-paprańcy nawet do pięt im nie dorastają.



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 16:09:

A co do tytułu tego tematu "Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!". to nic nie wygrała. Zmieniła tylko nadzorcę korporacyjnych interesów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 października 2023r. o 16:11
Lucjanie - mnie interesuje związek Solidarność z okresu gdy ja go popierałem. Nie powiem nie ufałem bezgranicznie ale wspierałem też czynami. Czynami a z jednego z nich tego 14 grudnia się naśmiewałeś.
Potem związek popłynął swoim nurtem. Nurtem nijak nie przystającym do transformacji ustrojowej i zmierzaniu ku kapitalizmowi. Wybrali prostacki socjal i kościelną kruchtę.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2023r. o 16:24
oprych napisał(a): Faktycznie gdy rządziło PO straszyli PiSem, ale to co zrobił PiS w dzieleniu Polaków (gorszy sort) to PO-paprańcy nawet do pięt im nie dorastają.



Masz swoje zdanie w tym temacie ja swoje , nie wiem ile pamiętasz z czasów rządu PO i telewizyjnych audycji z tamtego czasu , Jaruzelski chwalił Lisa , Lis w swoim programie urządził urodziny Tuska a za czasów rządów PO pochowano przestępcę Jaruzelskiego z najwyższymi honorami na koszt podatników na alei zasłużonych na Powązkach .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 16:19:

PanM napisał(a): Lucjanie - mnie interesuje związek Solidarność z okresu gdy ja go popierałem. Nie powiem nie ufałem bezgranicznie ale wspierałem też czynami. Czynami a z jednego z nich tego 14 grudnia się naśmiewałeś.
Potem związek popłynął swoim nurtem. Nurtem nijak nie przystającym do transformacji ustrojowej i zmierzaniu ku kapitalizmowi. Wybrali prostacki socjal i kościelną kruchtę.



Przemku mnie nie interesuje Solidarność robotników po 1989 od kiedy przestałem być jej członkiem , jest taka jaką w danym okresie chcą mieć jej członkowie .
Pytanie było inne , unikasz odpowiedzi ? , powtórzę gdzie teraz są czołowi przedstawiciele rządu AWS - Buzek i Lewandowski .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 16:21:

oprych napisał(a): A co do tytułu tego tematu "Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!".



Niemcy wygrali , wygrała Unia Europejska , wygrał Łukaszenka , ci pieją z zachwytu nad mądrością wyborców totalnej opozycji .



Dopisane 29.10.2023r. o godz. 16:24:

PanM napisał(a): Potem związek popłynął swoim nurtem. Nurtem nijak nie przystającym do transformacji ustrojowej i zmierzaniu ku kapitalizmowi.



Związki Zawodowe powstały w obronie lodzi pracy przeciwko wyzyskowi przez kapitalistów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
29 października 2023r. o 16:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): Faktycznie gdy rządziło PO straszyli PiSem, ale to co zrobił PiS w dzieleniu Polaków (gorszy sort) to PO-paprańcy nawet do pięt im nie dorastają.



Masz swoje zdanie w tym temacie ja swoje , nie wiem ile pamiętasz z czasów rządu PO i telewizyjnych audycji z tamtego czasu , Jaruzelski chwalił Lisa , Lis w swoim programie urządził urodziny Tuska a za czasów rządów PO pochowano przestępcę Jaruzelskiego z najwyższymi honorami na koszt podatników na alei zasłużonych na Powązkach .



Pamiętam sporo i masz rację, było sporo takich "rodzynków".
Po przejęciu przez PiS mediów publicznych TVP zrobiło takiego pirueta ze swoją narracją że mi aż kopara opadła. Ale jestem im za to wdzięczny bo otworzyli mi tym oczy. Dotarło do mnie że Panna miał rację opisując media "głównego nurtu" jako "ścierwo media" miał w 100% rację.
Od tamtej pory nie oglądam TVP, TVN ani żadnych innych Polsatów.
Kto płaci tego propagandę głoszą te "media"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza