Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Waldemar Witkowski: Prezydent Andrzej Duda ma szansę zachować się jak mąż stanu
~~Różowoczerwony Krwawnik niezalogowany
25 października 2023r. o 16:26
Witkowski godnie nas reprezentuje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 16:32
'' Atmosfera spotkania bardzo dobra i merytoryczna. ''

wiem ,wiem...dobrze się na tym znasz człowieku ...zapewne pamiętasz stare dobre(dla ciebie) czasy i to...
''spotkanie przebiegało w serdecznej i przyjaznej atmosferze'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Krwawnik niezalogowany
25 października 2023r. o 16:37
Tak mówił wczoraj Andrzej Duda, co mu napiszesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Krwawnik niezalogowany
25 października 2023r. o 16:39
Duda nie wykorzysta szansy poprawienia swojej oceny jako Prezydenta RP.
Do tego trzeba by mieć jaja !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocista Brodia niezalogowany
25 października 2023r. o 16:50
~~Różowoczerwony Krwawnik napisał(a): Tak mówił wczoraj Andrzej Duda, co mu napiszesz?


a co mu mogę napisać?...obraca się wśród dawnych i obecnych ''komuchów'' ;D
a więc zna te ''klimaty'' ...
dla mnie od dawna ten facet jest ''przegrany'' ...od dawien dawna błąka się w ''ostrych oparach mgły'' ...i absurdu...
cytując klasyka...''panu to nogę mogę podać '' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Kolkwicja niezalogowany
25 października 2023r. o 16:53
Witkowski, ty już tej szansy nieb masz....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Kolkwicja niezalogowany
25 października 2023r. o 17:05
PARADNE! Z CZEGO TO NIBY WYNIKA WOLA WYBORCÓW, ŻE MA RZĄDZIĆ TUSK? GDYBY WSZYSCY WYBORCY TAK CHCIELI TO WSZYSCY GŁOSOWALIBY NA NIEGO A NIE NA INNE PARTIE I KOMITETY, W TYM TZW. TRZECIĄ DROGĘ, KTÓRA WŁAŚNIE MIAŁA BYĆ INNYM WYBOREM NIŻ TUSK. A tak na marginesie - nazwali się Trzecią Drogą, mamili wyborców, że są alternatywą dla PIS i PO a po wyborach ekspresowo przykleili się do Tuska. OSZUSTWO. Jak zwykle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U66 niezalogowany
25 października 2023r. o 17:12
Witkowski ¿?????????? wasz premier Tusk chyba ci rozum odjęło chłopie to tak jakbyś złodzieja wpuścił do domu zaproś sobie jeszcze z 20 mahmeduw do domu ciapa tych zobaczymy czy twoja rodzinka tak będzie kwiczała za rudym tak jak kiedyś powiedział Sikorski uważajcie bo to ruda wredna efoska swinia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.