Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skąd się wzięła Łajba?
~~Szarawobiały Żywotnik niezalogowany
28 października 2023r. o 8:01
~~POL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Nn napisał(a): Nie ma bo to zemsta panującego wobec człowieka który dbał o mieszkańców i pokazywał prawdę o przekrętach władzy.
Otorz to,
otoz,poprawka,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielona Bergenia niezalogowany
28 października 2023r. o 14:33
Nie ma projektu a już wiedzą że będzie kosztował 670tys xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Kosodrzewina niezalogowany
28 października 2023r. o 15:07
~~Maryna napisał(a): Hmm pracowałem przy budowie tego lokalu . Nawet podpisałem się w trakcie malowania dwuteownika na którym oparta była łajba (pomost). Potem troszkę pracowałem sprzedać tam popcorn, lody, pracując w kuchni. Co to były za czasy. Ehhh. Mało kto wie ale właścicieli było dwóch nie tylko Pan Dariusz ale i Pan Tadeusz, którego Pan Mucha ładnie mówiąc lekko "wyd...ł" było kilka spraw w sądzie.Ci co znają to wiedza. Szkoda gadać. Nie gloryfikujmy zmarłych, którzy nie byli tak święci za życia jakby się mogło wydawać.

Zgadzam się, słyszałem historię jak pan M pozbył się wspólnika. Pan M, nie wiem zresztą dlaczego, bardzo ale to bardzo utrudnił również moje życie. Nie był krystaliczny, zachował się wobec mnie okrutnie, kiedy ważyły się losy mojego "być albo nie być"... Podsumowując straciłem do gościa szacunek, tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pamiętam bo wygrałem niezalogowany
28 października 2023r. o 19:03
pomysłodawcą był pan Tadeusz w 1990 r - na papier przelali architekci pomysł architekci bolesławieccy , pan Dariusz był wówczas w Stanach , budowa już wspólna z Dariuszem , lokal otworzono 3 maja 1991 roku , w lipcu 1991 ogłoszono konkurs na nazwę - wygrałem ponton przywieziony ze Stanów przez pana Darka - od tego momentu pojawia się nazwa Łajba . Inna sprawa to jak Dariusz doszedł do bycia najemcą i dzierżawcą terenu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula niezalogowany
28 października 2023r. o 22:15
Niszczymy wszystko, co stanowi jakąś wartość, choćby sentymentalną, dla nas 60+ ten obiekt kojarzył się z pięknymi chwilami. Jak tak dalej będziemy postępować, to naszej młodzieży pozostana jedynie wirtualne kontakty z kulturą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Toni niezalogowany
28 października 2023r. o 23:33
Marny dziennikarzyno jak zwykle nie przyłożyłeś się do artykułu i tak jak ktoś wcześniej napisał właścicieli było dwóch a jeden czyli ten co lata wydymał drugiego i to w bardzo brzudki sposób. Ten artykuł jest tak tendencyjny, że nawet TVP lepszą prawdę pokazuje. Przeproś i skasuj to bo wstyd. Cała historia tej łajby to obłuda, oszustwa i można by więcej napisać tylko przyzwoitość której wam brakuje nie pozwala. Wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
29 października 2023r. o 9:58
~~Toni napisał(a): Marny dziennikarzyno jak zwykle nie przyłożyłeś się do artykułu i tak jak ktoś wcześniej napisał właścicieli było dwóch a jeden czyli ten co lata wydymał drugiego i to w bardzo brzudki sposób. Ten artykuł jest tak tendencyjny, że nawet TVP lepszą prawdę pokazuje. Przeproś i skasuj to bo wstyd. Cała historia tej łajby to obłuda, oszustwa i można by więcej napisać tylko przyzwoitość której wam brakuje nie pozwala. Wstyd


Inny Ktosiu co za brednie wypisujesz!
Fakt właścicieli na początku było dwóch, rozstali się z przyczyn Tobie i większości nieznanych, ale nie pisz kłamstw o oszustwie, bo sprawa toczyła się w sądzie przez Ok 20 lat i Pan Dariusz wygrał, to chyba o czymś świadczy. Wiadomo, że można teraz pluć jadem i po latach wypisywać różne głupoty zwłaszcza anonimowo, ale stuknij się w łeb Ktosiu i zamilcz, bo to szczyt chamstwa wypisywanie tych bzdur teraz!!!!
Sprawa zakończona, nie ma Pana Darka, nie ma Łajby jest za to wesoły Romek, który się z tego wszystkiego śmieje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iga niezalogowany
29 października 2023r. o 15:19
Szkoda że już nie ma pana Muchy, był to wspaniały człowiek który pomagał wszystkim.
Ciesza się tylko ci co mieli coś za kołnierzem a najbardziej się cieszy nasz prezydent !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza