Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital świętego Łukasza chce badać nawet zmarłych
~~Groszkowy Powojnik niezalogowany
15 listopada 2023r. o 20:12
~~Płowożółty Wielosił napisał(a): myślę że mimo wszystko tych telefonów nie ma co ''przeżywać''
po prostu w systemie nie odznaczono że dany ktoś nie żyje...

bardziej zastanawiające jest to ze nie tak dawno właśnie na senatora wybrano niejakiego Witkowskiego na którego ODDAŁO GŁOS w innych wyborach ponad 600 ''martwych duszyczek'' ;D

w przypadku tych telefonów nikt nic nie stracił i nikt nikogo nie oszukał...ale w tym drugim przypadku doszło jednak do zwykłego oszustwa...

do mnie wczoraj dzwoniono w sprawie jakiegoś dofinansowania na jakieś instalacje...
na pytanie skąd mają mój numer ''odpowiedziano'' mi że chcą tylko dwie minuty zająć mi na rozmowę.,..
nie dałem im na to nawet 15 sekund ...i po sprawie...;D

A ile taKich duś,yczek na innych kandydatów...by było sprawiedliwie :)))

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Abc niezalogowany
15 listopada 2023r. o 20:37
Niedawno byłem na sorze, bardzo dobrze się mną zajęli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitna Werbena niezalogowany
15 listopada 2023r. o 20:49
te telefony potrafią kogoś o zawał przyprawić, pani zaczyna rozmowę dzwonię ze szpitala ..... i kur..wa co masz przed oczami dziecko czy inną osobę z rodziny bo akurat nie ma ich w domu ....zablokowałam ten numer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Klon niezalogowany
15 listopada 2023r. o 20:50
~~Groszkowy Powojnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Zielonkawożółta Jagoda napisał(a): BURDEL NIE SZPITAL


4 lata promowanego przez Romana dyrektora....a ocena z postów negatywna..
I będzie gorzej gdy rzeka pieniędzy od Wojewody I Marszałka wysycha... a trzeba bed,ie wykazać kunszt zarządzania..ktorego powyżej z wielu tematow nie widać..
Autopromocja nie idzie w parze...z jakością Panie dyr Barczyk.


celnie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawa Celozja niezalogowany
15 listopada 2023r. o 22:35
~~Rudozłota Aksamitka napisał(a): Niech zatem zmienią patrona, na Łazarza.


Hahhahaha, dobre! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Malwa niezalogowany
15 listopada 2023r. o 23:08
Tych co skaczą z jądra na jądro jeszcze nie badają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja jarzombek niezalogowany
16 listopada 2023r. o 7:49
dostałem taki telefon, skorzystałem z profilaktyki udarowej, profilaktyki raka płuc z tomografią, profilaktyki raka skóry ,profilaktyki raka prostaty. Nie czepiłem się i nie miałem Korwida. I uważam że bolec infor to najlepszy portal w ełuropie - to śpiewałem ja Jarzombek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Kalmia niezalogowany
16 listopada 2023r. o 9:13
~~ja jarzombek napisał(a): dostałem taki telefon, skorzystałem z profilaktyki udarowej, profilaktyki raka płuc z tomografią, profilaktyki raka skóry ,profilaktyki raka prostaty. Nie czepiłem się i nie miałem Korwida. I uważam że bolec infor to najlepszy portal w ełuropie - to śpiewałem ja Jarzombek.

Podzielam to zdanie.
Też korzystam aktualnie z tych badań.
Polecam bo profilaktyka daje efekty.
Pani przemiła uprzejma rejestratorka zadzwoniła ustaliła dogodny termin.
Proszą żeby się badać trzeba korzystać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.