Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital świętego Łukasza chce badać nawet zmarłych
~~Zielonkawożółta Jagoda niezalogowany
15 listopada 2023r. o 17:05
BURDEL NIE SZPITAL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ewa niezalogowany
15 listopada 2023r. o 17:27
Zamiast szukać zmarłych, powinni sie zająć żywymi chorymi... Kiedyś miałam nieprzyjemność być na Sorze----Okropność... zero zainteresowania, brak empatii, czekanie godzinami...A personel, jakby żył w innej rzeczywistości.... !!! Czy sie stoi, czy się leży.....coś. tam...sie należy...!!! Ale o podwyżkach dla służby zdrowia--mogą słuchać i upominać sie ...!!!Bo one im sie poprostu należą.......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Tamaryszek niezalogowany
15 listopada 2023r. o 18:03
~~Brązowy Rumianek napisał(a): Fajny news! Tylko, że powinnością rzetelnego dziennikarza było skontaktowanie się z dyrektorem szpitala, zażądanie stosownego wyjaśnienia i opublikowanie tegoż w rzeczonym artykule.

w jakim celu? tez mialem taki telefon - rozmowczyni sie przedstawila i powiedziala, ze jest pracownikiem szpitala,
to po co jeszcze pytac o cokolwiek dyrka? prokuratura go dokladnie wypyta...cale szczescie niedoszly senatorek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Wielosił niezalogowany
15 listopada 2023r. o 18:09
''Mieszkańcy powiatu od jakiegoś czasu otrzymują telefony z ofertą bezpłatnych badań w szpitalu w Bolesławcu. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oferty skierowane są czasem do osób, które od dawna nie żyją.''

nie widzę w tym nic nienormalnego...;D
w tym kraju nie takie ''cuda'' już przerabiano...a historia jak to historia...
lubi się powtarzać ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~usia niezalogowany
15 listopada 2023r. o 18:17
zanim dzwonić i proponować badania osobą nie żyjacym to niech wezmą się do roboty i zwiększą możliwość dostępu do specjalistów. Młodych a nie trzymanie starych pryków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Powojnik niezalogowany
15 listopada 2023r. o 19:12
~~Zielonkawożółta Jagoda napisał(a): BURDEL NIE SZPITAL


4 lata promowanego przez Romana dyrektora....a ocena z postów negatywna..
I będzie gorzej gdy rzeka pieniędzy od Wojewody I Marszałka wysycha... a trzeba bed,ie wykazać kunszt zarządzania..ktorego powyżej z wielu tematow nie widać..
Autopromocja nie idzie w parze...z jakością Panie dyr Barczyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uratowali mi życie niezalogowany
15 listopada 2023r. o 19:23
-ja jestem bardzooo zadowolony , 2 razy mi bardzo pomógł szpital. Raz ratując mi życie w wieku 35 lat, nie będę opisywał tego , ale jestem b. wdzięczny i dziękuję im za to... oraz drugi raz gdy pilnie potrzebowałem pomocy za granicą i bez problemu czy nawet zalęknięcia taką pomoc dostałem dziękuję Pani z recepcji i dyrektorowi ,jestem b.wdzięczny bo bardzo mi pomogli w sytuacji praktycznie bez wyjścia i nie było nawet zastanawiania się pełen szacunek dla tego co robią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Wielosił niezalogowany
15 listopada 2023r. o 19:28
myślę że mimo wszystko tych telefonów nie ma co ''przeżywać''
po prostu w systemie nie odznaczono że dany ktoś nie żyje...

bardziej zastanawiające jest to ze nie tak dawno właśnie na senatora wybrano niejakiego Witkowskiego na którego ODDAŁO GŁOS w innych wyborach ponad 600 ''martwych duszyczek'' ;D

w przypadku tych telefonów nikt nic nie stracił i nikt nikogo nie oszukał...ale w tym drugim przypadku doszło jednak do zwykłego oszustwa...

do mnie wczoraj dzwoniono w sprawie jakiegoś dofinansowania na jakieś instalacje...
na pytanie skąd mają mój numer ''odpowiedziano'' mi że chcą tylko dwie minuty zająć mi na rozmowę.,..
nie dałem im na to nawet 15 sekund ...i po sprawie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.