Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szpital świętego Łukasza chce badać nawet zmarłych
~~Jasnofioletowy Cedr niezalogowany
16 listopada 2023r. o 10:08
Dzwoniono do mnie. Zapytałem skąd mój numer. Odpowiedziano, że z przychodni POZ. Chyba wyślę pytanie do żywego źródła. Wszak właściciel jest radnym miejskim że stajni Piotra R.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
16 listopada 2023r. o 11:27
~~Rudozłota Aksamitka napisał(a): Niech zatem zmienią patrona, na Łazarza.



no to Ci powiem ... grubooo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~na wstecznym niezalogowany
16 listopada 2023r. o 13:41
zgłosiłem do szpitala zmianę terminu wizyty,przez 2 dni zrobili wielkie nic,a 3ciego oddzwonili dlaczego się nie wstawiłem...taka organizacja pracy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Czubatka niezalogowany
16 listopada 2023r. o 15:50
~~na wstecznym napisał(a): zgłosiłem do szpitala zmianę terminu wizyty,przez 2 dni zrobili wielkie nic,a 3ciego oddzwonili dlaczego się nie wstawiłem...taka organizacja pracy..


Cenzurka zarządzania jednostka:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
16 listopada 2023r. o 16:40
Świetny tytuł !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Milin niezalogowany
16 listopada 2023r. o 17:06
~~ja jarzombek napisał(a): dostałem taki telefon, skorzystałem z profilaktyki udarowej, profilaktyki raka płuc z tomografią, profilaktyki raka skóry ,profilaktyki raka prostaty. Nie czepiłem się i nie miałem Korwida. I uważam że bolec infor to najlepszy portal w ełuropie - to śpiewałem ja Jarzombek.


A jakie są teraz programy? Niestety na stronie szpitala nic nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasia niezalogowany
16 listopada 2023r. o 17:07
Skorzystałam z profilaktyki płuc i cukrzycy . ..jest coś jeszcze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Lubczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 6:24
~~uratowali mi życie napisał(a): -ja jestem bardzooo zadowolony , 2 razy mi bardzo pomógł szpital. Raz ratując mi życie w wieku 35 lat, nie będę opisywał tego , ale jestem b. wdzięczny i dziękuję im za to... oraz drugi raz gdy pilnie potrzebowałem pomocy za granicą i bez problemu czy nawet zalęknięcia taką pomoc dostałem dziękuję Pani z recepcji i dyrektorowi ,jestem b.wdzięczny bo bardzo mi pomogli w sytuacji praktycznie bez wyjścia i nie było nawet zastanawiania się pełen szacunek dla tego co robią.

Opisz a nie pit,pitu zenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza