Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Azyl, który zasłania?
~~Koza niezalogowany
17 listopada 2023r. o 13:41
Jak już tak bardzo dbają o pieszych to zapraszam rano na przejście koło basenu przy wjeździe do Bolesławca od Lwówka . Mrugające światła sygnalizacji , które dają po oczach ; nie oświetlone przejście . Tylko czekać jak ktoś tam zostanie potrącony.
Jest tam ograniczenie do 40. Jednak, czy to uratuje jakiegoś nieszczęśnika?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Lewizja niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:05
przepraszam a gdzie sa ci ktorzy odbierali te azylowe przejscia? powinni zaplacic z wlasnej kieszeni za swoje ...ne potwierdzenie, odebranie techniczne prac drogowych. tak nawiasem a jaka firma fizycznie to robila? czy mozna sie dowiedziec?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ruda Iglica niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:06
Najgorsze jest to że piesi traktują siebie na przejściu dla nich jak święte krowy. Ja dzięki temu że uważam na przejściu dla pieszych już kilkakrotnie nie zostałem potrącony co z tego że mam pierwszeństwo jak wyląduję w szpitalu albo zginę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zbójcerz niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:31
A na 1000-lecia jest rozmiar nieprzepisowy? Wydaje się mniejszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Moon niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:31
chciałabym zwrócić uwagę, że przez to przejście często przechodzą dzieci i młodzież z pobliskiego hufca, najczęściej wieczorem. Dziecko ten znak faktycznie zasłoni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Kokornak niezalogowany
17 listopada 2023r. o 14:59
~~Rtu napisał(a): Przecież przechodzień nie staje za znakiem, tylko bliżej ulicy i patrzy, czy samochód się zatrzyma, czy nie.

Przechodzień często przebiega jak gazela. Choć powinien się rozglądać. Niektórzy gwałtownie wchodzą na przejście z chodnika nie obracając nawet głowy, bo patrzą w telefon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ggg niezalogowany
17 listopada 2023r. o 15:11
Może też artykuł nr. Skrzyżowanie tyrankiewiczow -karola miarki?bo tam to chyba na mszę do bazyliki dają że nie było jeszcze konkretnych wypadków ludzie jeżdżą jak na rondzie przy łuku triumfalnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielony Mieczyk niezalogowany
17 listopada 2023r. o 15:51
~~Ggg napisał(a): Może też artykuł nr. Skrzyżowanie tyrankiewiczow -karola miarki?bo tam to chyba na mszę do bazyliki dają że nie było jeszcze konkretnych wypadków ludzie jeżdżą jak na rondzie przy łuku triumfalnym

STOI TAM GDZIEŚ C-12 ?
no to warto się zastanowić co jest a co nie jest rondem a zwykłą ''krzyżówką''
myślę że to , że nie ma tam wypadków to jednak ostrożność kierowców i kwestia ograniczonego zaufania...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.